Skocz do zawartości
s0lid

AMD Venice 3000+ Umarł Król, Niech Żyje Król?

Rekomendowane odpowiedzi

1436115[/snapback]

W sumie ciakawy pomysl z zastapieniem tego HS miedziana plytka. Jadro sie nie ukruszy, a jakby co to mozna caly proces odwrocic i na gwarancji oddac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie ciakawy pomysl z zastapieniem tego HS miedziana plytka. Jadro sie nie ukruszy, a jakby co to mozna caly proces odwrocic i na gwarancji oddac :)

1436147[/snapback]

Odwrócić? Chyba nie będziesz przyklejał HSa? A nawet jeśli to na gwarze przecież się zorientują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwrócić? Chyba nie będziesz przyklejał HSa? A nawet jeśli to na gwarze przecież się zorientują...

1436156[/snapback]

jak odpowiednio to zrobisz to sie nie zorientuja :wink:

 

QUOTE(boryna @ May 9 2005, 21:00)

W sumie ciakawy pomysl z zastapieniem tego HS miedziana plytka. Jadro sie nie ukruszy, a jakby co to mozna caly proces odwrocic i na gwarancji oddac

 

o jakiej miedzianej plytce mowisz? przeciez to jest IHS tylko wyszlifowany i ponownie zalozony...

Edytowane przez Ziku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadzicie ze warto zdjac (zarazem stracic gwarancje) zeby zbic troche stopni, myslalem o tym przed zamontowaniem WC (zamowilem juz kiedy i dalej czekam... troche dlugo MCS)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy król Venice jeszcze się nie urodził a już umarł.

Tutaj test X2:

 

1435807[/snapback]

a doopa tam walduś. Zobacz ile to kosztuje. Pozatym mi nie jest potrzebny (jak i pewnie wiekszości tutaj) proc do oblicznia jakis wpyciarskich zadan jak naukowe eksperymenty fizyczne czy wój wie co jeszcze. A ja wole se wenecyjkę kupić, a proca zmieniac jak Komórczak zagości na dobre w PC.

 

Szyja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a doopa tam walduś. Zobacz ile to kosztuje. Pozatym mi nie jest potrzebny (jak i pewnie wiekszości tutaj) proc do oblicznia jakis wpyciarskich zadan jak naukowe eksperymenty fizyczne czy wój wie co jeszcze. A ja wole se wenecyjkę kupić, a proca zmieniac jak Komórczak zagości na dobre w PC.

 

Szyja!

1436370[/snapback]

Heh? Nic nie rozumiem .... ;-)

 

Ma juz ktos tego Venice'a czy nie?? ;-) No chwalic sie! :D

Edytowane przez flasht

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość christie_

Heh? Nic nie rozumiem .... ;-)

 

Ma juz ktos tego Venice'a czy nie?? ;-) No chwalic sie! :D

1436656[/snapback]

podobno w drodze.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niebawem na pcarenie bedzie recka venice bo rozmawialem z vaderem i powiedzilem zaby sie takie cos przydalo wiec takie cos bedzie:D sie robi poazadny service z nich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh? Nic nie rozumiem .... ;-)

 

Ma juz ktos tego Venice'a czy nie?? ;-) No chwalic sie! :D

1436656[/snapback]

Elo, chodzi mi o to, ze ktoś napisał ze Venice umarł, bo X2 juz jest, ale po co komu ten X-2, gdzie najtańszy kosztuje z 2000 zł, jeśli chyba nikt nie wykorzystuje tych wielowątkowych aplikacji itp itd. I chodziło mi o to, że jesli bede się przesiadał na platformę dla wielowątkowych róznych zadań, to poczekam aż THE CELL (komórczak) bedzie już standardem w PC.

 

Co on potrafiki - każdy wie, X2 chowa się do nory. Ale nie off-topujmy i jak co to nowy wątek o X2 załóżcie.

 

Szyja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedalem pamieci swoje i teraz kombinuje czy kupic 2x512 TwinMos SpeedPremium i Venice czy pamieci G.Skill, wolalbym raczej zeby pamieci szly 1:1 no ale nie moge sie zdecydowac :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie inaczej, ale to że akurat nie w grach daje lepsze efekty to nie znaczy że nie daje :) Może nareszcie intel straci swoją przewagę (kodowanie filmów, obróbka audio/wideo, itd. jeszcze tylko coś na wzór wielowątkowości by się przydało :))

1407314[/snapback]

 

znajomy który jest teraz w stanach za moją poradą kupil

AMD Athlon 64 3000+ Venice 1GHz FSB 512KB L2 Cache Socket 939 Processor - OEM za 149$

http://www.newegg.com/Product/Product.asp?...N82E16819103536

 

a ze robi często w PhotoShopie to napewno bedzie lepiej bo dotej pory w;asnie intel wygrywal w testach nieraz o 20% dzieki tylko SSE3, bo tak sa napisane pluginy do tego programu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedalem pamieci swoje i teraz kombinuje czy kupic 2x512 TwinMos SpeedPremium i Venice czy pamieci G.Skill, wolalbym raczej zeby pamieci szly 1:1 no ale nie moge sie zdecydowac :\

1437227[/snapback]

Weź Twinmosy. ;) A64 + Mniej MHz na pamięciach, a lepsze timingi = lepsza wydajność. :) Zobacz na wyniki PITera w SuperPI. :) Na relatywnie słabym procu i BH-5 (heh?) 2-2-2-5-1T-7 250 MHz przeskoczył większość osób z CPU wyżej taktowanym i pamięciami TCCD 1:1 > 300 MHz... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włsnie intel wygrywal w testach nieraz o 20% dzieki tylko  SSE3, bo tak sa napisane pluginy do tego programu

Nie jest powiedziane że z Venice będzie tak samo.

Instrukcje niby te same, ale liczy się sposób implementacji.

Jak dotychczas na SSE2 Athlony zbyt wiele nie zyskiwały.

Zapewnia to tylko kompatybilność z P4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na efekty :) Odrazu się chwalić czy robią 9x300 na default :)

1437840[/snapback]

tak jest

ja sie pochwale wynikami na AC bo WC jeszcze nie mam , ale Mardok z checia pochwali sie wynikami na wodzie :)

Edytowane przez VerB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanu po co od razu zakladac ze bedzie zle , trzeba byc optymista :wink:

ale tez trzeba byc realista i to co mowisz tez jest jak najbardziej logiczne :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, wody to będzie, ale z kałuż rozlanych łez..... :lol:

1437864[/snapback]

dochodze do podobnego :| ja na szczęście nie zamierzam sie rozstać z moim winnim - najpierw mod płyty niech dostanie 1.7V (a nie marne 1.53V) i zobaczymy co potrafi, a venice/san diego jak troche zaczekają nic im się nie stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja kupuje Venice i się cudów nie spodziewam (przynajmniej za pierwszym razem) a co niektórzy mało ołtarzów nie budują by hołdy składać nowemu ZALEDWIE stepingowi…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...