Skocz do zawartości
s0lid

AMD Venice 3000+ Umarł Król, Niech Żyje Król?

Rekomendowane odpowiedzi

@Plasma

naprawde bardzo ładna sztuka..ile wyciągnął na maks o/c ??

 

@adamm_

o boże... :lol2: tak jak chojrakrock powiedział..nie płacz jak ci padnie procek :P naprawde potrzebuje aż tak wielkiego napięcia żeby zrobić 2,6ghz?? :?

Edytowane przez AdamekSOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mardok

ale mimo wszystko musisz przyznac ze 1,856V na BOX'owym coolerze to hardcore juz jest nawet na oknie ;)

 

EDIT:... w czasie zimy ;)

Edytowane przez sew_server

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sew_server:

 

Że to HardCorowa zabaw już pisałem na poprzedniej stronie, ale teraz dodałem że to Wini aby komuś kto zaczyna zabawę w O/C do głowy nie przyszło dawać na BOX tyle na Venice ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby dać takie napięcie na E3 venice'a to trzeba by naprawde solidnego chłodzenia...np suchy lód z acetonem :D

Przy założeniu że proc nie miał by CB to średnie FC w zupełności by wystarczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja maksymalnie dawałem na moim poprzednim procku 1,600v bo gdy dałem więcej to temperatura była już za wysoka..jutro pobawie sie tym E6 to zobacze od razu ile dam najwięcej na niego napięcia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie placz jak ci procek padnie :lol2: chcesz powiedziec ze potrzebujesz takiego napiecia aby osiagnac 2.6ghz :blink: ???

Niby czemu mialbym plakać i niby czemu proc mialby paść, nie rozumiem tego. Jak już Mardok napisał Winchester zupełnie inaczej się zachowuje na dodatkowe volty :-P

A i dla zainteresownych, to zgadnijcie czemu daje takie vcore, bo lubie czy musze?? B), i jeszcze jedna ciekawostka pasta termo to nie jest jakies tam syfne ocz, artic coolnig, czy inne syfy, jest to poprostu bardzo dobra i wydajna najtansza na rynku pasta silikonowo, ktorej warstwa pozwala na odczytanie oznaceń z cpu :lol:

Edytowane przez adamm_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adamm__

na volty moze i tak ale tu i tak to juz jest duzo nawet jak na winniego nie mowiac juz o chlodzeniu jakie masz na tym procu ;) BOX to troszke za malo na taki VCore ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyszperałem screena i okazało się ,że mój E6 zrobił 3061MHz na 1,76V w cpu-z przy oknie i -12C na zewnątrz

 

A chojrakrock jeśli z kimś nie mylę(jeśli mylę to sorki) to na początku jechał na 1,7V na codzień aż mu ktoś uświadomił(między innymi ja) :wink: ,że mimo niskich temp. procek może wyzionąć ducha :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adamm__

na volty moze i tak ale tu i tak to juz jest duzo nawet jak na winniego nie mowiac juz o chlodzeniu jakie masz na tym procu ;) BOX to troszke za malo na taki VCore ;)

Czy ja wiem, BOX wystarcza nawet na 1.9v :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na mojego dałem maks |nie śmiejscie się| 1,45V, bo więcej nie potrzebuję ( a nawet nie mam możliwości dać ), chyba że moda bym zrobił, ale mi sie moda nie chce robić, bo procek w miarę spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jajko procka jakby mogło mówic to by powiedziało : "CO TY MI K***A ZROBIŁEŚ, BANDYTO JEDEN :lol2: "

Raczej "Dziękuje ci mój panie, że mnie tak dobrze odżywiasz i dbasz o mnie, żeby mi było zawsze ciepło" :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze niezle napiecia tu wychodza na swiatlo dzienne

na boxowym po podkreceniu na 2,2Ghz to moj prcek ma 46C po super pi na napieciu ok 1,2V (goraco w pokoju bylo) a przy takiej temperaturze to na moim beetle tzn juz nie moim bo psrzedalem mialem na 2877mhz przy 1,5V 47C o ile dobrze pamietam

wiec box to shit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec box to shit

Sorry ale nie wiem jak tu odpisac, zebym nie dostal bana za obrazanie userow :evil: . Sam box troche ci da, ale jeszcze sa takie bajery, ze go rozkrecasz na maksa dajesz mu nawiew otwierasz okno itp i wtedy nie ma potrzeby kupowania innych drogich coolerow, ktore i tak sobie nie poradza bez modyfikacji z 1.6v<, mnie box raz rozczarowal, jak przy otwartym oknie mialem w biosie 64* :blink: , npaiecie coś 1.95? ale nie pamietam do konca

 

Edit, male ot popraw sobie wyniki w smarku 2001 bo na 66gt miec 22.8k to wstyd, już ja mialem więcej na 98pro :-P i winchesterze :twisted2:

Edytowane przez adamm_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie box raz rozczarowal, jak przy otwartym oknie mialem w biosie 64* :blink: , npaiecie coś 1.95? ale nie pamietam do konca

nie wiem co powiedziec :blink:

na winchesterze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie box raz rozczarowal, jak przy otwartym oknie mialem w biosie 64* :blink: , npaiecie coś 1.95? ale nie pamietam do konca

nic jak tylko pogratulować :D

 

ja za pół godziny kończe stress prime na 2960mz - jeśli wszystko dobrze pójdzie to będzie pierwsze miejsce na AC tutaj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...