Skocz do zawartości
s0lid

AMD Venice 3000+ Umarł Król, Niech Żyje Król?

Rekomendowane odpowiedzi

pamiętaj arczi że jak ściągniesz czape to tracisz gwarancje ;) więc już papiery nie będą ci potrzebne :P ale tak serio to jak chcesz to nie wachaj sie nad tym bo temperatury na bank spadną i to dużo bo sam miałem ten procek i wiem że temperatury na nim są tragiczne :? czapa musi być krzywa na nim :?

 

Jak tam sie sprawują te nowe procesory?? sprawdzał któryś z was najnowsze sztuki?? Bo może będe miał kilka za niedługo w domu do ztestowania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sew_server o co Ci biega??

 

adamm no widzisz juz teraz lepiej sie an to patrzy bo z mojego doswiadczenia nie wierzy sie ludziom nowym na forum ktorzy takie extreemy wala i nie potwierdzaja tego screenami. zwracam honor a mozna wiedziec jakie tempo w stresie??

 

ja w tym tygodniu zakladam wc to pobawie sie moim selektem:)

Tego nie jestem w stanie powiedzieć, bo nie wiem, mialem explorera wyłączonego i wszystkie procesy, ale pewnie z 55*-60* ;) po SPI 1M było ok 40* :-P, spoko ziąą jeszcze jak mi pokażecie dokładne miejsca pomiaru to moge strzelić wam fotke z napięciem z miernika i biosu :lol:

@ Niemiec, takie wyskoie vcore, bo proc lubi dużo jeść, a na tapecie jest koleżanka :P

Edytowane przez adamm_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chojrakrock jeśli z kimś nie mylę(jeśli mylę to sorki) to na początku jechał na 1,7V na codzień aż mu ktoś uświadomił(między innymi ja) :wink: ,że mimo niskich temp. procek może wyzionąć ducha :-|

troche pozno hehe ale dokladnie tylko ze mialem 1.75V :wink: i 2.66ghz :D dzialalem tak przez 2 miesiace i wszystko bylo ok :D zmniejszylem tylko dla swietego spokoju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nurtuje od dawna takie pytanie: może je skieruję do ciebie ARCZI, masz takiego super procka, a na ile Mhz jest ustawiony do codziennej pracy? Żadko się zdarza, że ktoś do codziennej pracy ma np 2900Mhz. Nie odbierzcie tego pytania źle, ja pytam poprostu z czystej ciekawości, a procka to tylko pogratulować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zależy - stress prime pokazuje na ile jest stabilny, ale na codzień wygląda to mniej więcej tak: jeżeli śmigam po necie i klikam na gadu to lece na 1GHz @ 1v, do giercowania 2.8GHz @ 1.32v. Wyżej to już czysty "sport" i testy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fryzjer wlasnie siedzi na calkiem golym jajku ;) Troche wiecej sie spodziewalem po sciagnieciu "czapki" niz 3 stopnie mniej w stressie. Moze jak sie pasta wygrzeje bedzie lepiej.

 

P.S.:pod zapinke fryzjera podlozylem monete 2zl ale ta z tej "limitowanej" edycji wiec mysle ze docisk jest dobry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby przełączyć na 1Ghz 1V, to specjalnie do biosu wchodzisz? U mnie komp chodzi cały dzień i dlatego korzystam z CnQ, a do gier, to mi 2,466Ghz styka, chociaż mój proc robi więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no potwierdzam zdanie hipo arczi musisz zbierac teraz na chlodzonko

 

a odnosnie pytania jacka to w moim przypadku jest na codzien komp ustawiony 2,2Ghz a czasami 1700 zalezy od humoru a jak wyzej krece to jak pisal arczi tylko do testow i mojej ukochanej zabawy oc nic lepszego nie ma niz porownywanie, sciganiae sie z innymi uzytkownikami , zadna gra tegonie uczyni pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle że 3GHz to już niestety max w prime na moim Pentku QC-92Cu, przed chwilą próbowałem zapuścić na 3100MHz nawet na 1,6V (byłem zmuszony otworzyć okno bo temperatury były fatalne :P) i wywaliło się po 9 minutach. Chyba jednak zdecyduje się ściągnąć jajko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie tylko jedno w głowie ;)

Hehe ale chyba nie ma takiego co by na tapetki nie zauważył :) . Teoretycznie to błąd - skutecznie odwraca uwagę, ciężko wynik i sprzęt zapamiętać :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ale chyba nie ma takiego co by na tapetki nie zauważył :) . Teoretycznie to błąd - skutecznie odwraca uwagę, ciężko wynik i sprzęt zapamiętać :razz:

po czesci masz racje, ale wiem, ze mobo to dfi a elementy budy sa z chiefteca lub anteca ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja juz sie ciesze bo realitynet wlasnie napsialo ze jutro paczuszke z rana wysylaja do meni z blokiem na cpu:) i przetestuje swoaja cudna chlodnice i pompke! juz nie moge sie doczekac i porownam sobie temp z beetlem i box'em

a tymczasem musze dalej chlodniczke czyscic a dla niewtajemniczonych zdjecia byly zapodane przed czyszczeniem w dziale wc ale i tutaj je zapodam:

 

musze ja wyczyscic ladnie tylko i do pokoju ja bede wstawial:)

 

http://img109.imageshack.us/img109/2281/16el.jpg

 

http://img427.imageshack.us/img427/4961/29ca1.jpg

 

http://img434.imageshack.us/img434/2014/32ll.jpg

 

http://img427.imageshack.us/img427/1999/40bc.jpg

 

http://img434.imageshack.us/img434/6003/50mj1.jpg

 

a pompka ktora to bydle przepompuje to aquabee up1000 juz sprawdizlem czy poradzi sobie z takim kolosem, test wyszedl pozytywnie na co liczylem no w sumie troskze kosztuje pompka wiec wymagam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemiec ma racje, co ty chcesz tym chlodzic??? masz jakis kompleks :>? venice to nie ENIAC, nic ci w twoim kompie tyle ciepla generowac nie bedzie zeby wykorzystac choc polowe mozliwosci tej chlodnicy, no chyba ze podlaczysz do tego klimatyzajce w pokoju :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...