Skocz do zawartości
s0lid

AMD Venice 3000+ Umarł Król, Niech Żyje Król?

Rekomendowane odpowiedzi

DOkladnie...

ale 2 GB ram daje kopa :) Nie wiem w czym, ale napewno daje:P Tyle wydanej kasy MUSI dawac!! ;>

 

Dobrze ze zostawili te sape Pr, bo jakby ktos wpadl na pomysl, ze SSE3 pozwala na danie z 1.8 GHz 3200+ to by byla niezla jazda....

Ja sie ciesze ze 4x256 dziala spox..... Bo akurat mam dobre 5 kostek z KHX :) To jakies ladne 4 sie znajda...

Edytowane przez Zulusman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo widzicie Chłopaki ja kupuje zestaw dopiero październik/grudzien .. i s t r a s z n i e sie martwie ze w tedy zostana same ochłapy i nie nadajace sie do oc shit ...trza ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> pod uwagę ze w 2006 bedzie M2 i moga z lekka wycofywac vennice .................to mi smutno ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale żeś zachłanny ;) Hym ale na bodajże XT nie pisali przypadkiem że jednak 4x512 to dalej 2T nawet na Venice ?

1385909[/snapback]

Używam dużo pamięciożernych programów i 1GB to troche mało :) Też właśnie gdzieś czytałem że 4x512 to nadal 2T ale czy to było sprawdzane to nie wiem. Ostatecznie jakoś to przeboleje. Najwyżej zmienie na nowszy stepping jak wyjdzie :wink: Póki co jestem ciekaw jak winchester będzie sobie z tym radził. Mam nadzieje że już jutro pamięci będą u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie , w którym sklepie onlinowym pojawią sie u nas Venice w pierwszej kolejności ? Czy moze bedzie tak jak z Winnim że pojawil sie na allegro za 900 zl targany z czech ....

Tak sobie mysle ze najlepiej to bedzie kupic na ebay.de , szybciej niz u nas i pewnie bez dodatkowych narzutów ze strony pazernych polskich sprzedawcow. Huh w .de w sumie powinny byc najszybciej skoro je produkuja w Dreźnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno Venice mają być za 2 tygodnie w Apollo, zobaczymy :) już zacieram rączki na pierwsze serie.

 

nie będzie można, widzisz teraz jakieś oferty w allegro z prockami, z jakiejś lepszej serii, bo ja nie, od kilku miesięcy juz nie ma żadnego lepszego athlona

Z vience będzie podobnie

1383986[/snapback]

Na Allegro jest 3200+ 0450 UPFW teraz za 700zł. Edytowane przez netes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno Venice mają być za 2 tygodnie w Apollo, zobaczymy :) już zacieram rączki na pierwsze serie.

Na Allegro jest 3200+ 0450 UPFW teraz za 700zł.

1388051[/snapback]

A skąd masz takie tajne informacje, bo jak za dwa tygodnie, to ja już zacieram rączki na dwie sztuki :)

I może w tedy coś powalcze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko venice sie dobrze kreca,ale san diego tez, tylko troche napiecie wysokie dla procka1390188[/snapback]

o san diego tu nie rozmawiamy raczej, bo jego cena bedzie cos kolo 2/3 x Venice jak podejrzewam. przynajmniej w Polsce. Cos jak Athlon FX :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko venice sie dobrze kreca,ale san diego tez, tylko troche napiecie wysokie dla procka1390188[/snapback]

o san diego tu nie rozmawiamy raczej, bo jego cena bedzie cos kolo 2/3 x Venice jak podejrzewam. przynajmniej w Polsce. Cos jak Athlon FX :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiał się ktoś z was czy jak AMD rozsyła proce po świecie

nie robi tego wybiórczo ???

 

np seria proców które przeznaczają na rynek North-East-Europe

może sie okazać serią z więszym wydzielaniem ciepła

 

np seria proców na rynek Middle Africa gdzie teperatura powietrza żadko spada ponizej 25'C ;) moze być z tych lepszych mniej grzejących ?

 

takie postępowanie było całkiem logiczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz takie info ??

1390277[/snapback]

Z hxxp://www.pc-max.pl/?load=showsnews&pid=1044 i jeszcze kilku źródeł z netu, ale chyba to był zbyt duży optymizm z mojej strony bo jakoś nie widać żeby się gdzieś pojawiły :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...