Skocz do zawartości
s0lid

AMD Venice 3000+ Umarł Król, Niech Żyje Król?

Rekomendowane odpowiedzi

:>

1530806[/snapback]

Przyglądam się Twojemu podpisowi i wnioskuję iż masz bójną fantazję.... Po co wypisujesz części, których nie posiadasz? i ponadto bezmyślnie wypisujesz oby jak najdroższe podzespoły z których nie da się złożyć kompa?? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Crusio - chlodzenie AC Freezer 64+Ocz Ultra5+ - na ostatnim sccreenie pewnie zmylio cie to ze test juz zostal wstrzymany chwile przed screenem i stad taka temp

 

Ostatnie boje z prockiem

1.5v w biosie i smallftt prime -ponad 1h

 

1530504[/snapback]

gratuluje wyniku !!! procek super ja musze zapodać swojemu 1.584V (2808MHz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej mażenia niedokształconego nastolatka.

Zestaw jest nie spójny, części nie pasują do siebie.

Ale niech sam pomyśli co nie pasuje

1530823[/snapback]

Hehe no ja na jego miejscu wpiałbym sobie jeszcze co najmniej 2xGF7800 Ultra Silent Pipe - albo nawet 4X, a co!

No i koniecznie jekieś FC by sie do takiefo zestawu zdało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze bym doło.żył jakiś wypasiony cooler na LGA775, no albo FC :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo blend jest od tak sobie aby był nie do testowania CPU, równie dobrze możesz puścić sobie WinAmp-a to da podobny efekt. Do testowania CPU tylko i wyłącznie SmallFFT !

1530793[/snapback]

Nie zgadzam się z tą wypowiedzią! Blend jest zajebistym testem jeśli chcemy wycisnać z pamieci siodme poty, ten test "wyczywa" każdy podkecony Mhz. Jak zresztą jest napisane "LOTS of RAM tested" i dzieki niemu bedziemy wiedziec czy nie za duzo ześmy podkręcili pamieć. Bo co z tego że super hiper podkręciliśmy procka jak RAM nam sieje i sypie błędami?! A Memtest czy Goldmemory to swoją drogą, jakby sie ktoś przyczepił :wink: Wg mnie to dwa testy Prime'a są nieodłączne i to że ktoś testował tylko SmallFFT to tylko połowa sukcesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z tą wypowiedzią! Blend jest zajebistym testem jeśli chcemy wycisnać z pamieci siodme poty, ten test "wyczywa" każdy podkecony Mhz. Jak zresztą jest napisane "LOTS of RAM tested" i dzieki niemu bedziemy wiedziec czy nie za duzo ześmy podkręcili pamieć. Bo co z tego że super hiper podkręciliśmy procka jak RAM nam sieje i sypie błędami?! A Memtest czy Goldmemory to swoją drogą, jakby sie ktoś przyczepił :wink: Wg mnie to dwa testy Prime'a są nieodłączne i to że ktoś testował tylko SmallFFT to tylko połowa sukcesu.

1531139[/snapback]

Do testowania pamięci Primem służy raczej Large Ftt.

 

PS. Właśnie wygrzewam swoje ramy:

Burn in Memory Bandwidth (Sandra) + Large Ftt (Prime) + Memory check (s&m)

 

Może jeszcze coś proponujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dzisiaj kupilem DFI Lan Party nF3 UT Ultra-D i Venice 3000+ (0517DPAW)!!!

Na venice zalozylem Pentagrama QVC 100Cu i temp w spoczynku wynosi 50*C!!!! MASAKRA!

PS.Jakos z DFI nie moge sie oswoic (za duzo opcji) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmien bios jesli tego nie zrobiles. moje dfi nf3 zawyzalo o 10 stopni. wiem ze to 754 ale w koncu tez nf3 :D

1531687[/snapback]

Jeszcze nie widzialem biosu do tej pkyty...moze dlatego ze jest nowa!

Jestem dosc ciemny (bardzo ciemny) jesli chodzi o s.939 i jestem ostro zmieszany z tymi HT itd... Nie wiem czy bios bym umial zmienic <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj puki go nie ruszysz sam to cięzko powiedzieć ale 20 tydzień był ogulnie kijowy z tego co się naczytałem :P no ale zawsze może to być coś mocnego pamiętaj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zaba26

 

Co zrobiłes ze poprawiłes tak znacznie wynik w spi ? bo na początku miałeś tak samo zdoopiony czas jak ja mimo duzego taktowania a teraz jest juz wporzo....

1532194[/snapback]

Po prostu zainstalowalem windowsa na innej partycji(do testow),i wylaczylem smieszne efekty wizualne i jeszcze jedna rzecz zrobilem: w planowaniu uzycia procesora z programy zmienilem na uslugi dzialajace w tle i w uzyciu pamieci z programy zmienilem na bufor systemu, i jeszcze w menedzerze urzadzen powylaczalem wszystko co bylo do wylaczenia :mur: ale sie rozpisalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano starałem się wykorzystać niską temperaturę i udało mi się mojego proca zmusić do działania przy 2,9GHz (na powietrzu). Ale niestety Prime Small Ftt doszedł do 22min i się wykoleił :( I nie pomogło nawet zwiększenie V do 1,625. Temp. w stresie 51*C.

Czas chyba kanalizację na proca założyć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie niska temp na dworze służy do testów typu Marki/PI a nie do Prime, bo co ci z tego że proc by zrobił na 2,9GHz w Prime jak i tak tego na co dzień używać nie możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...