Skocz do zawartości
s0lid

AMD Venice 3000+ Umarł Król, Niech Żyje Król?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja popieram jest zabawnie przynajmniej i taka jakas mila atmosfera a nie sztywniactwo

1570214[/snapback]

Kurde mam pytanko czy Venice wspolpracuje z 4 kosciami pamieci przy 1T :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam pytanko czy Venice wspolpracuje z 4 kosciami pamieci przy 1T :wink:

1570227[/snapback]

nie !!!! AMD obiecalo ze nowe Venice E6 bedzie wspolpracowalo z 4 kosciami w 1T, ale jak to bedzie to pozyjemy i zobaczymy Edytowane przez paolowawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie !!!!

1570233[/snapback]

Nie zrozumiales mojej intecji :lol: :wink: , pytanie bylo zadane dla jaj i dla rozladowania napiecia u niektorych forumowiczow B)

 

 

Zbyta mała widownia” „łechtanie ego” „Ale jaka zasługa w tym właściciela właśnie?”

 

Nosz jasna cho.lera człowiek siedzi po nocach testuje miliony kombinacji metodą prób i błędów próbuje wycisnąć kolejne kilka MHz przerabia wszystkie tyming bo ram tez trzeba opanować, moduje chłodzenie, pi.ep.rzy się z lodem i innymi wynalazkami aby schłodzić te cho.lerne ~3GHz i zaliczyć du.r.ne SPI16M i na koniec dostaje tekstem że gó.w.no a nie to jego zasługa, i selektem/kasą chce sobie podciągnąć ego. To ja w tym momencie podziękuję i nie mam nic więcej do dodania…

@Mardok:

Wiec nie warto sie juz meczyc w wyciskanie ostatnich potow na naszych prockach, bo widzocznie co niektorym to sie nie podoba(albo co innego), wiec sie zapytam paru delikwentow to jest temat o intelu czy o venice.H.j mnie szczela juz sie tak wyraze jak widze posty niektorych userow ze zasmiecamy forum.

Edytowane przez zaba26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„Zbyta mała widownia” „łechtanie ego” „Ale jaka zasługa w tym właściciela właśnie?”

 

Nosz jasna cho.lera człowiek siedzi po nocach testuje miliony kombinacji metodą prób i błędów próbuje wycisnąć kolejne kilka MHz przerabia wszystkie tyming bo ram tez trzeba opanować, moduje chłodzenie, pi.ep.rzy się z lodem i innymi wynalazkami aby schłodzić te cho.lerne ~3GHz i zaliczyć du.r.ne SPI16M i na koniec dostaje tekstem że gó.w.no a nie to jego zasługa, i selektem/kasą chce sobie podciągnąć ego. To ja w tym momencie podziękuję i nie mam nic więcej do dodania…

1570235[/snapback]

1. Nie wszyscy tak uważają,myśle i mam nadzieję że nie jestem odosobniony że zabawa w super Pi to fajna sprawa jest ona wyznacznikiem "sprawności " usera przy danym sprzęcie do jego zoptymalizowania jak i softu do uzyskania max wydajności.

2.SP2004 też jest ważne ale to inna kategoria.

3.Topic jest rozrośnięty bo jest popularny dlatego powinien zawierać FAQ na pierwszej stronie,bo czy ktoś szuka informcji spośród 70 czy 90 stron to i tak to jest trudnowykonalne.

4.Dlatego uważam,ża wszysko co ma związek z Venice nie powinno być w topicu zabraniane( a kto jest bez winy niech pierwszy podniesie kamień),ja np nieraz się wcinałem "cienko ze sprawą".

5 Konkludując Mardok,zaba26 nie róbcie nam tego :) (tzn nie rezygnujcie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bl4ck Sh4dow:

 

W A64 nie ma czegoś takiego jak synchron bo każde ustawienie to dzielnik (no chyba że DFI i nowy bios to są nawet mnożniki) wiec zawsze masz „asynchro”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Teraz ja zapytam się wracajac do tematu:

Jak to jest z tymi Venicami, dużo tracą na trybie asynchro a synchro. Bo gdzieś coś czytałem nie pamiętam dokładnie gdzie że nie ma to takiego wpływu ja w procach na socket A, ale mi chodzi czy wcale nie ma wpływu czy jakieś straty wielkości 1-3% Pytam nie tyle, że nie sprawdził bym tego sam, ale nie mam jak bo jeszcze nie zakupiłem platformy amd... A z szukajką niestety nie znalazłem.

(...)

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=108869 -> Tajniki platformy A64 by rapra

 

http://www.clockmehigh.com/xtreme/rapra/A6...niki%20A64.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chce sobie kupić jeden z tych procków :

1. 2.7GHz przy 1.36 za 630zł

2. 2.7GHz przy 1.4 za 600zł

3. 2.7GHz przy 1.45 za 570-580zł.

 

Jak sądzicie jaki się najlepiej opłaca kupić?? Byście brali ten za 630zł czy któryś z tańszych?? :?

Sorki że pytam, ale naprawde niewiem na którego się zdecydować. Niewiem czy lepiej wziąć tego 1.45V czy dołozyć do 1.36 może będzie sie lepiej kręcił?? :blink:

Jaki byście wzieli na moim miejscu??

 

Dzieki za szczerą odpowiedz.

Edytowane przez wincento101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

ja na twoim miejscu wzialbym 21 dpmw z 4speeda albo innego zordla - cena chyba 520-540zl a te 2.9ghz powinienes osaignac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to rzuć się linkiem. :?

Gdzie są dobre serie. A jak mi się nietrafi dobry?? Tylko będzie się kręcił na 2.2?? To jest loteria tu mam pewniaka. No fakt troche duzo. Ale ale :mad:

Chcesz zęby się kręcił musisz wybólic. No niewiem jeszcze się zastanwie.

 

 

A który wziąśc najbardziej opłacalny?? Ja się namyslam nad 2.7 przy 1.36. Chyba że będzie miał 1.4-1.45 2.7 MA jezscze 1.39 2.7 za 610zł to lepiej jest już dopłacić to 20zł i miec 1.36. Zresztą sam już niewiem :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj kupujesz procka selekcjonowanego, gdzie indziej kupujesz los na loteri gdzie do wygrania jest super kręcący się procek. Ryzyk fizyk :]

 

Jednakże ja bym poszedł po najmniejszej linii oporu i kupił tego selekta co podałeś (wersja najdroższa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Selekta zawsze można reklamować że się nie kręci tak jak sobie tego życzyłeś/płaciłeś a proca kupionego na chybili trafił nie, i oto cała różnica a czy warta dopłacana zdecyduj sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

w sumie Piter moglby napisac jak tam kreca sie mu te 21 dpmw...

radek a ten twoj 3ghz z jakiej serii jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie Piter moglby napisac jak tam kreca sie mu te 21 dpmw...

radek a ten twoj 3ghz z jakiej serii jest ?

1572360[/snapback]

ponad polowa to odpady, na 20 cpu ani jeden nie smiga na 2.9Ghz, wiec musiales miec mega farta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:twisted: :twisted:

 

! Temat oczyszczony !

 

* Off Topici,

* Rozmowy o płytach głównych,

* Wyniki i rozmowy o Super Pi,

* Bzdury & debilizmy,

* COKOLWIEK niezwiązane z Venice

 

Będą "punktowane" ostrzeżeniami...

 

Mardok & Zaba

Jeśli tak was podnieca rywalizacja - zapraszam na PW, albo do tematu o SPI. Bawcie się, ale nie tu... Juz i tak 90 stron to stanowczo za dużo, wasze "osiągnięcia" naparwde nie są najważniejsze... Dyskusja a SuperPi jest > TU <

 

:twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiekszosc z Was nie potrafi czytac??

Napisze jedno, jezeli ostrzezenia Zavadera nie skutkuja ja wezme ten topic pod opieke.

Czesc z Was juz chyba wie z czym to sie wiaze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno pytanko co lepsze venice czy winchester ? moj kolega usilnie probuje mi wmowic ze to drugie ...

Edytowane przez Itachi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno pytanko co lepsze venice czy winchester ? moj kolega usilnie probuje mi wmowic ze to drugie ...

1574363[/snapback]

Venice

 

Prosze Cie nie pisz lepiej w tym temacie bo dostaniesz punkty za friko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Venice i koniec.

1574372[/snapback]

Szukaj procesorów z serii 0517DPAW lub 0521DPMW, oczywiscie jezeli myslisz o podkrecaniu.

 

PS. Uwazajcie na bonusowe piunkty od panów moderatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

w sumie zalezy od tygodnia produkcji, bo jak jakis winchester z 48-50 tygodnia, a venice z 18

ale panowie wy sie boicie jakis ostrzezen?

ja mam 30% i mam to głęboko, 10% dostałem za to ze napisałem epwnemu kolesiowi zeby nie [ciach!] postów (bart17 sie kłąnia) i parnaoik mi napisął ze pisze bez sensu, no comment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie zalezy od tygodnia produkcji, bo jak jakis winchester z 48-50 tygodnia, a venice z 18

ale panowie wy sie boicie jakis ostrzezen?

ja mam 30% i mam to głęboko, 10% dostałem za to ze napisałem epwnemu kolesiowi zeby nie jebał postów (bart17 sie kłąnia) i parnaoik mi napisął ze pisze bez sensu, no comment

1574390[/snapback]

Jeżeli chodzi o wenic e to z 17 tygodnia a nie 18.

 

i co dowartościowałes się tym postem bo chyba nie siebie i zresztą paranoik miał race bo PISZESZ BEZ SENSU i robisz z siebie kretyna :mur: :mur:

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel 'malykot' ma 0521dpmw i procek mu zaliczył ponad 8H sp2004 na 2799MHz 1,424V kupił zupełnie w ciemno na allegro

 

aaa, chłodzi go freezerem

 

Jeżeli mi sie uda dorwać jutro jakiegoś dobrego 0521dpmw to na pewno się z Wami podziele tą wiadomością ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

qmpel na warszawskiej giełdzie brał w ciemno, tzn tylko 21 tydzien chciał, no i 2700 smiga na 1.4 (realnie 1.36) a wiecej nie próbował, bo nie mu to nie potrzebne :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

w katowicach 475zł oem to wiem, tzn 2 tygodnie temu

a ten znajomy dął chyba cos około 550-560zł za boxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kłutnia się wywiązała. Ale ja niechce ostrzeżeń mam już kilka :?

 

Dobra więc powracając do tematu. JAk Venice 3000 idzie na 3GHz chłodzony freonem to na AC pójdzie na 2.8?? :blink:

Takie małe pytanko. Wiem że nie wróżki ale wiecie mniej więcej ile MHz może dodać AF :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

no na ac 2.8ghz spokojnie, na freezerku dojdzie

p.s

cos widze ze dyskusja jest wymuszana, perełek brak :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...