Skocz do zawartości
shark31

? Geforce 6600gt Czy Ram ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem. Rodzice chcą mi coś do kompa kupić tylko nie wiem co wybrać czy Geforca 6600GT(np. GIGABYTE) czy może 1024 MB ram bo 256 to tragedia :mur: .

 

Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge zrobić tak że teraz kupie GeForca 6600GT GIGABYTE za 599 zł a za jakieś 2 mies kupić 1024 ram. co wy na to?

A może zostawić mojego radka kupić 1500mb ram a grafe dopiero na lato kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Moge zrobić tak że teraz kupie GeForca 6600GT GIGABYTE za 599 zł

Ja jestem jakiś nie w temacie czy 6600GT łążą po 600zł O_o

Imho, gf6600 + 512ram. Lepiej wyjdziesz na tym ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardziej za tym by teraz kupić 6600 GT (za 579zł dokładnie z pronoxu) a po miesiącu 2x512 (w pronoxie 512DDR za 137zł).

Gdybym miał kupować Leadteka 6600TD za 529 zł (bo w pronoxie nie ma WinFastów) to wolę dołożyć te 50 zł i mieć GT a ram zawsze można dokupić.

Ale skoro mówicie ze bardziej sie opłaca teraz kupić GejForca 6600 + 512mb!!

Sam nie wiem co zrobić. Może inne propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej zostawić radka do lata i wtedy kupić jakąś inną karte a teraz 1024 ramu?

1326526[/snapback]

Kurde kup 1024 mb ramu i gf 6600 teraz sprzedasz stary ram i grafe i troszke kaski odzyskasz . A może jakiś radek 9800 bo nawet niedrogo można non pro dostać i na pro wykręcić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zamulilem i nie widzialem tego radka w podpisie dlatego napisalem ze 6600 i ram :oops: Jak juz widze tego radka :D to moja propozycja jest taka bierz ram a do lata poczekaj i wtedy lyknij jakas lepsza grafe :wink: Ten radek w koncu nie jest taki zly :wink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...