Skocz do zawartości
chaon26

Podkręcanie Procesora

Rekomendowane odpowiedzi

o boshe !! :mur: :mur: jak można nie znaleźć na tym forum tematu o kręceniu procesorów :mur: bo z tematem o podkręcaniu dysków to rzeczywiście może być problem ;) :lol: :lol:

Edytowane przez Cooli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mannnia podkręcannnia.... dysk chciałeś podkręcić? :/ lepiej pokręć sobie swoje IQ bo nie wyrabia... nie wpadłeś na pomysł, żeby poszukać czegoś samemu na tym forum? czy może ci się poprostu nie chciało? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie smiejecie a sam mam instrukcje jak "podkrecic Dysk" powaga :))) chodzi o rozmiar dysku. niestety po przeszperaniu glebiej okazalo sie ze jest to tylko wykozystanie bledu Ghosta. Na allegro parowy sprzedaja takie instrukcje ( nie kupilem nie jestem frajej, poprostu da sie to znalesc w sieci). Niby rzeczywiscie rozmiar HDD rosnie czasem 2-u krotnie ale poszukalem na innych forach (balem sie ze strace dane) i okazalo sie ze Owy sposob wykorzystuje tylko blad jednej jedynej wersji Ghosta (nie pamietam ktorej) blad nadpisuje partycje i jakies tam bla bla bla ze to tylko takie wizualne powiekszenie dysku a nie rzeczywiste takze nie polecam. A procek podkrecasz np: w biosie mozna tez zworkami (na mojej starej plycie EpOX EP-6VBA) zalezy to tez od tego jaki masz procek itd. itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie smiejecie a sam mam instrukcje jak "podkrecic Dysk" powaga :))) chodzi o rozmiar dysku. niestety po przeszperaniu glebiej okazalo sie ze jest to tylko wykozystanie bledu Ghosta. Na allegro parowy sprzedaja takie instrukcje ( nie kupilem nie jestem frajej, poprostu da sie to znalesc w sieci). Niby rzeczywiscie rozmiar HDD rosnie czasem 2-u krotnie ale poszukalem na innych forach (balem sie ze strace dane) i okazalo sie ze Owy sposob wykorzystuje tylko blad jednej jedynej wersji Ghosta (nie pamietam ktorej) blad nadpisuje partycje i jakies tam bla bla bla ze to tylko takie wizualne powiekszenie dysku a nie rzeczywiste takze nie polecam. A procek podkrecasz np: w biosie mozna tez zworkami (na mojej starej plycie EpOX EP-6VBA) zalezy to tez od tego jaki masz procek itd. itp.

1326133[/snapback]

Wiedziałem że gdzies słyszałem o podkręcaniu dysków !! :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza się na allegro paru gości sprzedaje takie instrukcje do "podkręcania dysków". A do podkręcnia Proca dział FAQ się kłąnia

Edytowane przez Neonix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie podkręciłem monitor :) tylko się cholernik grzeje strasznie, ale jaki zysk w jakości obrazu :P, hehehehhe....

Nie no rozbroiło mnie "podkręcanie dysku" :D

1328344[/snapback]

hehe... załóż na niego WC ;)....a tak na poważnie to jak można podkręcić monitor??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu kiedyś pisał o podkręcaniu monitorów. Chodziło o uaktywnienie wyższych rozdzielczości i rzeczywiście to działało, ale kiedy zobaczyłem temat w stylu: Jak podkręcić 775 FT, to rzeczywście mnie zamurowało ze zdziwienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAH I TU WAS ZALATWIE !!!!! :)))))) Mozna monitor podkrecic A zdjecia wam moge porobic z instrukcja. Mialem strasznie ciemny monitor nawet jak byl na maxa rozjasniony prawie nic nie widzialem a do tego mialem kolory nienasycone. Rozkrecilem monitor i Co myslicie SA POKRETLA DO PODKRECENIA !!!!JASNOSCI nasycenia i jakis tam horizontal i vertikal cos l :DD takze "podkrecilem" ?????? Ano podkrecilem heheh JASNOSC !!! :D ii co zamurowalo was ?????? :D.

Edytowane przez ]Abe[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buehehe :) dobre :D, no cóż... widocznie jeszcze wiele mnie może zaskoczyć :D, ale popatrz - ja nawet potrafię w głośnikach podkręcić volume :) fajnie :D od razu słychać różnicę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung to nie wiem, ja mam TEC-a i nie narzekam, też się nieźle kręci. Obudowe to chyba tam z tyłu, śrubkami pokręcisz, i możesz (p)odkręcić co nie co :).

Edytowane przez netes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzić o powiekszanie dyska to zrobićłem kiedyś dysk A 2:88

 

A sam teraz jad na podkeconym monitorium z 80x600 75hz na 86hz

i 1024x748 68hz

w powerstripie jest tego mnóstwo do ustawiania

Edytowane przez millor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung to nie wiem, ja mam TEC-a i nie narzekam, też się nieźle kręci. Obudowe to chyba tam z tyłu, śrubkami pokręcisz, i możesz (p)odkręcić co nie co :).

1328557[/snapback]

loooool, ubaw po pachy huahua :D A jak wygląda sprawa Seagate :>?

 

Co do budy nie zawsze jest tak jak mowisz ! Ja np. moge podkręcac moją, ale niektore mają takie samo-zdejmowalne śrubki :lol: to są naprawde do bani budy.....

 

Ale przeyznam ze o kręceniu dysku (pow. poj.) nie slyszalem :D

 

Pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak całkiem serio, co do kręcenia dysków, to kiedyś jak jeszcze miałem zwykłego FATa na W95, to można było zwiększyć pojemność dysku przez kompresję :), ale podkręcaniem bym tego nie nazwał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkręcić dysku się nie da, ale można go nieco przyśpieszyć wyłączając w nim tryb cichej pracy. Powinno to nie co pomóc, ale sprawi że dysk będzie nieco głośniejszy. Czasem efekty tej operacji są dość imponujące :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAjelpeij zajżyj do faq bo zadajac takie pytanie i znajac to forum od razu skazałeś sie na smiechy :] bo to głupie pytanie

dyk ja tez "PODKRĘCAŁEM" i żeczywiscie z 20 gb seagate zrobiło sie 40 gb ale zapisując na jedej partycji jebały mi sie dane z drugiej

Cpu podkręca sie generalnie za pomoca fsb podbijajać napięcie gdy traciomy stabilność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkręcić dysku się nie da, ale można go nieco przyśpieszyć wyłączając w nim tryb cichej pracy. Powinno to nie co pomóc, ale sprawi że dysk będzie nieco głośniejszy. Czasem efekty tej operacji są dość imponujące :)

1329291[/snapback]

prosze powiedz gdzie jest ta opcja jak sie do niej dostać ??PS.za mocne podkręcanie dysków

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...