Skocz do zawartości
k2

Star Wars: Empire At War

Rekomendowane odpowiedzi

a ja pogralem i w sumie podobalo mi sie ;]

jednak jak na 1500 mb to demko pokazalo dosc malo :P takie jest moje zdanie.

Troche praca kamer wqrza ale tak to spoko sie pyka. Teraz tylko czekac na demko BFME2 i bedzie wiadomo na co wydac kase ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problm z demem, ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m demo, jest ten napis sar wars, empire at war i sie zawiesza tam ! co robic ? 6h sciagania i zapał na marne ? :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A-XP 2200+

r9550

512 ram

win xp

omega drivers

 

PS.

How do I rotate the camera in the game?

Star Wars: Empire at War natively supports three button mice. To rotate the camera in Tactical Battles you can rotate the camera by holding down the Ctrl key on the keyboard and the Middle Mouse Button simultaneously. If you have a mouse with only two buttons, or experience any issues with this configuration, you can change the camera controls in the Game Options menu by clicking the Alternate Mouse Controls checkbox. This configuration will require you to hold down the Ctrl Key and the Right Mouse Button simultaneously to rotate the camera. You will not be able to rotate the camera in Galactic Mode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jakie gierka ma wymagania większe niż Age of Empires 3 ? daje tą gre jako przykład do porównania bo też ślicznie zrobiona była i spore wymagania miała. Może ktoś by jakieś screeny zrobił ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jakie gierka ma wymagania większe niż Age of Empires 3 ? daje tą gre jako przykład do porównania bo też ślicznie zrobiona była i spore wymagania miała. Może ktoś by jakieś screeny zrobił ? :)

W moim odczyciu wymagania gry sa jak na dzisejsze realia... małe

Ja z tym co w podpisie gram na max detalach z AA w 1680x1050.

Pierwsze odczucia po zagraniu w demko:

1. Jak na gre zajmujaca 1,5GB na HDD demo pokazuje wyjatkowo mało.

2. Porównujac grafike z podobna gra [earth 2160] ta wyglada paskudnie, być moze dlatego ze textury sa przygotowane do gry w 1024x768.

3. Ja jesze nie doszedłem do tego jak moza obrócic mape podczas gry.

4. Na plus.... Fajny tryb cinema mode, gra obsługue rezdzelczości WIDE, być moze grywalność bedze spora ale po tym demie cieżko ocenic.

 

screeny:

 

http://img63.imageshack.us/img63/1030/eaw2...073019898pf.jpg

http://img63.imageshack.us/img63/5623/eaw2...073145624zh.jpg

http://img63.imageshack.us/img63/6404/eaw2...073238518sf.jpg

http://img63.imageshack.us/img63/4246/eaw2...073401233ho.jpg

http://img63.imageshack.us/img63/1659/eaw2...073421874ad.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem w fulla i darth vader wymiata , force push moze rozwalic duzo jednostek jak jest umiejetnie zastosowana , a co do grafy to rzeczywiscie jest lipna , mzoe pozniej zdam jakas recenzje , jesli ktos mnie nie uprzedzi :) , bo zaraz do pracy musze wyjsc ://

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkurze temat bo skzoda nie pogadać o takiej gierce :)

Skonczyłem właśnie grę rebelią i musze rpzynzac ze to jedna z najlepszych strategii w jakie grałem. Lepszy jest tylko Act of war. Grafika mogłaby być lepsza, ale nie tylko to sie liczy. Doskonały klimat i ogromna grywalność - nie mogłem się oderwać od monitora póki nie skończyłem kampanii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm jesli komus sie podobal SW Rebellion to bedzie mu sie podobac i ta gra... powiem szczerze ze w SW:R gram duzo i tutaj na poczatku odstraszyla nie ilosc opcji...

 

ale pozniej juz mozna nad tym panowac i zoom pomiedzy galaktyka a widokiem sznurowek StormTroopera dziala na swiadomosc 'wladzy nad imperium' ;)

 

jako minus na razie moge podac stopien trudnosci i grrrr BEZNADZIEJNIE zdubbingowany DarthVader... grrrrr ja rozumiem ze tlumaczenie, ale :( :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra. Dla mnie niemal na rowni z Battle for Middle Earth (prawie, poniewaz o wiele bardziej lubie swiat SW). Tylko rzeczywiscie jak na poczatku dosyc skomplikowana...

Mam pytanie do ludzi, ktorzy maja wersje PL: czy da sie wybrac jezyk, czy koniecznie musi to byc PL? Tzn. czy mozna zainstalowac ENG jak w BFME?

Edytowane przez q-b-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do tych osób co ukonczyly kampanie Rebelii.....Dostałem tę grę w czwartek i wczoraj utknąłem na misjii w której mam zniszczyc generator zasilające duże wieżyczki. Wiem ze musze tym "Włochatym czymś" porwać transporter na nogach. No i to mi sie udalo dzis rano ale juz dalej nie wiem co robic. Jak niszcze ganarator to mnie wszyscy oszczeliwują i lipa. juz chyba wszystkiego probowalem. Proszę jak ktos ma czas to niech napisze co zrobic po kolei mniej więcej. Z góry dzieki PS. gierka wciąga na maxa.....:D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do tych osób co ukonczyly kampanie Rebelii.....Dostałem tę grę w czwartek i wczoraj utknąłem na misjii w której mam zniszczyc generator zasilające duże wieżyczki. Wiem ze musze tym "Włochatym czymś" porwać transporter na nogach. No i to mi sie udalo dzis rano ale juz dalej nie wiem co robic. Jak niszcze ganarator to mnie wszyscy oszczeliwują i lipa. juz chyba wszystkiego probowalem. Proszę jak ktos ma czas to niech napisze co zrobic po kolei mniej więcej. Z góry dzieki PS. gierka wciąga na maxa.....:D :D

Chodzi ci o misję gdzie masz Hana solo i chewbaccę? czy tą wcześniejszą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o misję gdzie masz Hana solo i chewbaccę? czy tą wcześniejszą?

no dokladnie tą.... co w okół pełno patroli a ja mam tylko te dwie postacie w misjii no komplenie nie wiem co mam zrobic zeby to przejsc. <_< <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem gra stanela mi na misji w ktorej trzeba uwolnic Hana Solo z planety Corellia.Lece tam flota i moge sobie zajac ta planete ale zadna bitwa sie nie uruchamia a wiecej nic nie mozna zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie tą.... co w okół pełno patroli a ja mam tylko te dwie postacie w misjii no komplenie nie wiem co mam zrobic zeby to przejsc. <_< <_<

a przejąłeś at-at? Tym mozna spokojnie przejść więkoszsc misji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przejąłeś at-at? Tym mozna spokojnie przejść więkoszsc misji

Przejąłem ten duży transporter na nogach.....To o ten ci chodzi?? Nie wiem jak mam zniszczyc generator bo jak zaczynam go nuszczyc to oddziały imperium zaczynają do mnie strzelac i niszczą mi transporter....A w opisie pojazdu pisze ze jest opanceżony...To chyab nie jest jak tak łatwo go zniszczyc.... Edytowane przez sender28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

at at to takie przerośnięte at st http://www.rickhoberg.com/STARWARS/AT-AT-1.gif szukaj go w lewym górnym rogu mapy

na piechote najlepszy jest mawler(lewa cześc mapy mniej więcej po środku)

jak dojdziesz do celu to wróć się po mawlera bo będziesz musaił stawić czoło duzej ilości piechoty

ogólnie to imo najlepsza misja w całej grze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

at at to takie przerośnięte at st http://www.rickhoberg.com/STARWARS/AT-AT-1.gif szukaj go w lewym górnym rogu mapy

na piechote najlepszy jest mawler(lewa cześc mapy mniej więcej po środku)

jak dojdziesz do celu to wróć się po mawlera bo będziesz musaił stawić czoło duzej ilości piechoty

ogólnie to imo najlepsza misja w całej grze ;]

No nie wiem. Mam własnie ten AT-AT i jak mam ci wrócić po tego mawlera skoro jak wysiadam z At-At to on wybucha.I mawlera to piechota w 3 sek. rozwala. Nawet próbowałem mawlerem rozjechać piechote tylko ze wtedy drugi pluton mnie rozwalał....Lipna ta misja. Fajny klimacik. Juz mie to wszystko denerwuje bo 3-ci dzien stoje na tym samym. I tylko co chwila LOADING....... :angry: :angry: :angry: :angry:

 

Stwierdzam ze to nie jest misja dla mnie....niestety.... :( Lipa wilka

Edytowane przez sender28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...