Skocz do zawartości
R.i.P.

Razer Diamondback Magma / Chameleon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Obiło mi się o uszy, że Windows XP ogranicza możliwośći Razera a konkretnie szybkości jego działanie i stąd ten. Podobno cos trzeba zmienić w rejestrze ale nie wiem co i nie wiem gdzie także jakby ktoś mógł pomóc bardzo bym prosił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może niezbyt fortunne pytanie w tym temacie, ale czy ktoś tutaj nie miał Razera i MX518? BO zastanawiam się nad tymi myszami. W recenzjach idą łeb w łeb, ale może ktoś ma własne doświadczenie? Na razie chyba zdecyduje się na Razera bo jest podobno prawie taki sam jak 518, ale jak dla mnie jest łądniejszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Bez wątpienia będzie to najdokładniejsza i najszybsza myszka dla graczy. " 2000dpi tia... za pol roku wymysla 2600dpi itd.. i za kazdym razem beda pisac "najszybsza i najbardziej precyzyjna mysz dla graczy na swiecie" :) :) mogliby zmienic ten slogan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* 2000DPI Laser Engine

* 32KB onboard memory

* 1000Hz 'Ultrapolling' sampling rate

* 3 Customisable weights

* Optional Dummy Buttons (Sold separately)

* 3 Colour Designs (Tempest Blue, Chaos Red, Anarchy Green)

 

http://negitaku.org/images/2005/07/050724-razer2.jpg

http://sg.gunzhost.com/copperhead.jpg

 

Nie wiem czy nie sprzedać Plazmy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie w dniu gdy zamowilem myche dowiedzialem sie ze wyjdzie nowa. Gdybym to wiedzial zaczekalbym na Copperheada, ale jak juz, to bedzie napewno cos kolo wrzesnia i cena pewnie z 350zl , jak to laser :) . Nie ma co rozpaczac, kupisz niby najnowsza mysz i najlepsza, a za miesiac wyjdzie kolejna super i wogole, tak jak pisal R.I.P, tak to juz jest :) . Jakby ktos chcial miec najlepszy sprzet to co miesiac musialby wymieniac stary i sprzedawac go "za grosze".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem razera Plasme. Jak narazie odczucie jak najbardziej pozytywne :D W porównaniu z moim starym tracerem jest wspaniala. Ten przezroczysty plastki nie jest jak sie moze wydawac sliski, ale bardziej podobny do gumy, to sprawia, ze myszka sie nie slizga. Na szczegolna uwage zasluguje takze rolka ktora jest dobra do przegladania stron, ale takze znakomicie sprawda sie w zmienianiu broni.

 

Ogolnie 9/10. Jeden punkt za niezbyt dobre rozmieszczenie przyciskow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mma pytanie jak zrobic zeby boczne przyciski 4 i 6 ustawic wstecz i dporzodu 4 sie daje w programie do razera jako windows button 4 a jak chce na 6 dac windows button 5 to jest niedostepny i [gluteus maximus] kupilem plasme dzis i to mnie wkurza jak gram w ET ale zrobilem sprytna alternatywe ale nie o to chodzi moze ktos wie jak to zrobić zeby pod 4 i 6 ustawic wstecz i doprzodu

 

bez instalowania sterów mam normalnie ale po juz nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten problem Kayo i nie wiem jak sobie poradzic ,ponadto mam pytanie ,czy ktos z was wymieniał już slizgacze na nowe (np mouse skatez?) .Jeśli tak to prosił bym o rade jak zdejmowac oryginalne i zamieniac na nowe.Jestem też ciekaw jakie są wasze opinie na temat zamienników.Moje mam od lutego ale juz nie są tak płynnie (w koncu był uzywane czasem po 12 h dziennie). Uzywam z icemat 2nd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Czy razer diamondback ma click w przyciskach bocznych na raz czy na dwa? Chodzi dokładnie o to czy naciskając przycisk boczny następuje natychmiast reakcja czy dopiero jak puszczamy?

2) Czy impuls jest ciągły na bocznych (naciskam podczas zdefiniowanego np. fire i mam ciągły ogień np. z ckm'u)?

3) Czy podczas trzymania lewego (tradycyjnego) klawisza nastąpi reakcja na naciśnięcie równoczesne klawisza bocznego?

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sry za posta po poście ale chciałem skrytykować razera

 

Chodzi o to że jakość wykonania diamondbacka odbiega od moich oczekiwań, po pół rocznym używaniu jednego z modeli wygląda on tragicznie. Logo byłoby już wytarte (zdrapałem je jak tylko zaczeło się wycierać), gumki antypoślizgowe zżółkły, LPM i PPM mają inny dźwięk przy naciskaniu, podczas gdy nowy model ma ten sam dźwięk, rolka już się też wyciera i staje się nieprzyczepna (palec z niej spada). Również plastik jest bardzo delikatny i spód myszki jest już porysowany. Aha no i ta kuleczka od bocznego klawisza pod kciukiem już się wytrała. Podsumowanie? Razer ma zaawansowaną technologie ale od Logitecha mógłby brać korepetycje w sprawie wytrzymałości produktów :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sry za posta po poście ale chciałem skrytykować razera

 

Chodzi o to że jakość wykonania diamondbacka odbiega od moich oczekiwań, po pół rocznym używaniu jednego z modeli wygląda on tragicznie. Logo byłoby już wytarte (zdrapałem je jak tylko zaczeło się wycierać), gumki antypoślizgowe zżółkły, LPM i PPM mają inny dźwięk przy naciskaniu, podczas gdy nowy model ma ten sam dźwięk, rolka już się też wyciera i staje się nieprzyczepna (palec z niej spada). Również plastik jest bardzo delikatny i spód myszki jest już porysowany. Aha no i ta kuleczka od bocznego klawisza pod kciukiem już się wytrała. Podsumowanie? Razer ma zaawansowaną technologie ale od Logitecha mógłby brać korepetycje w sprawie wytrzymałości produktów :/

1684985[/snapback]

=o moj razer db ma kolo pol roku i jest w stanie IDEALNYM :o sladu po uzywaniu nie widac... moze trafil Ci sie jakis odrzut produkcyjny czy cos... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to naprawde nie wiem... :( u mnie bezproblemowo schodzil ten nieprzyjemny dla oka kolore (uwierz mi ze dlugo exploatuje myszke w stosunku dziennym :P)

ewentualnie moze Ci np kabel zaczac przerywac i wtedy s.o.s. i myszka jedzie do hurtowni (btw mmv to jedna z najlepszych hurtowni z jaka wspolpracowalem, pelen profesjonalizm) i zazwyczaj dostajesz nowy egzemplarz :)

pozdrawiam i zycze szczescia z razerem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niedługo chyba będę musiał wymienić myszkę... niestety nie jest to jej jedyny uszczerbek.

 

pierwszym są te żółknące gumki, drugim są wytarte napisy razer i diamondback, no i raz mi spadła i malutki kawałem obudowy się odłamał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam leje na to, dobrze że ma dobry sensor i się nei gubi, to co napisałem to sprawy kosmetyczne ;] odlamanie z mojej winy, gdy napisy zaczeły się wycierać to im pomogłem bo w połowie starte nei wyglądały najlepiej :P a gumki to inna sprawa ;[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...