Skocz do zawartości
R.i.P.

Razer Diamondback Magma / Chameleon

Rekomendowane odpowiedzi

Mysz została podłączona. System przeinstalowany, nie wykrył myszy przy pierwszym starcie. Sterowniki zainstalowane i też nie widzą mysz. Wszystko co robię w sterownikach nie przekłada się na myszkę, czułość scrolling itd.

 

Wie ktoś o co biega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko :P jaka macie ustawiona czulosc myszy Razer Diamondback bo ja sie przesiadlem z troszke slabego sprzetu i ciezko sie przyzwyczajic :( w dodatku opcja "Kontrola szybkosci przyspieszenia " warta jest wlaczenia :?: Narazie mam 10 czulosci ale ciezko cos namierzyc :P a mecz w CB w pucharze Fall Cup w SWAT4 juz w niedziele :P (jestesmy liderami drabinki rowniez :P ) prosze o porady : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akceleracja moze sie przydawac ale raczej tylko w windzie.

Normalny sens do gier w sterach to 10 to lekko duzo, ja mam cos 4.5, ale to kwestia przywyczajenia no i jakiegos porownania na czym sie gralo kiedys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sterach dałbym czułość (rozdzielczość) na max a w grze dopiero redukował. Dzięki temu będziesz przemieszczał tak szybko jak chcesz ale po pikselu - nie wiem jak jest w Razer Diamondback ale w innych myszach (Logitech , Saitek ... ) po zmniejszeniu czułości w sterach to w grach "celownik" przeskakuje co kilka pikseli przy danej prędkości a po zmniejszeniu w grze prędkość ta sama ale precyzja by pixel. Co do akceleracji to zawsze powinna być wyłączona.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie tez taki problem, ze raz na jakis dluzszy czas myszka wam sie nie budzi przy wlaczaniu kompa? windows zaladowany a myszka martwa :(

 

Dopiero pomaga wyjecie z USB i ponowne wsadzenie, ale nie chce mi sie ciagle wstawac i siegac za kompa :/

 

Ktos mial ten problem i go rozwiazal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziala bez zarzutu. To najlepiej wykonana mysz jaka mialem, jest bardzo skuteczna.

A parametr czulosc (sensitivity) dziala tak (przynajmniej w sterach) ze max to 10 i to jest najwieksza predkosc przesuwania. Najdokladniejsza mysz jest na najnizszym ustawieniu, podobnie jest w grach fpp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam driverki od Razera Pro Solution.

Do tej pory miałem problem ze znalezieniem odpowiednich driverów, te z płytki (pewnie jakaś pierwsza wersja, bo DB kupowałem zaraz jak się pojawił u polskich dystrybutorów) były szybkie, ale mało precyzyjne, 5.09 były precyzyjne, ale wolne :P A te (5.11) są w miarę szybkie i precyzyjne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam driverki od Razera Pro Solution.

Do tej pory miałem problem ze znalezieniem odpowiednich driverów, te z płytki (pewnie jakaś pierwsza wersja, bo DB kupowałem zaraz jak się pojawił u polskich dystrybutorów) były szybkie, ale mało precyzyjne, 5.09 były precyzyjne, ale wolne :P A te (5.11) są w miarę szybkie i precyzyjne ;)

to na jakich grales ustawieniach myszki :?: tzn czulosc na ile miales ustawiona :?: bo ja ze starej myszki ( 400 dpi ) nie potrafie sie przyzwyczajic do Razera :( Edytowane przez mikolajlala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

kupilem i zero skrzypienia/zacinek - jednym slowem: bezproblemowa

ma ktos stery pod x64?

w HL2 nagle gra sie... inaczej. trace mniej nabojow (bo jestem celniejszy) latwiej mi wskoczyc tam gdzie chce... w ogole fajniej jest :)

poprzednia mycha to jakis A4Tech optyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz od dluzszego czasu mysle nad zakupem nowej myszki i mam na oku Logitecha G5 oraz (oczywiscie) Razer Copperhead lub cos z "rodziny", mniejsza z tym. Aktualnie jestem uzytkownikiem Log. S35 (juz cos kolo 6 lat i nigdy nie dal mi powodu do narzekania), przyzwyczailem sie raczej do plaskich myszek, no i najwazniejsze jak na tym polu wyglada Razer, na zdjeciach G5 wyglada raczej "garbato". G5 i Copperhead stoja raczej na wyrownanym pozimie i juz za bardzo nie wiem co mam wybrac, aby pozniej nie narzekac.

PS. Jakie faworyzujecie podkadki - szklo(z tym to raczej problemow nie bedzie, mozna byloby oszklic blat biurka) czy aluminium ?

Edytowane przez Kojiro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie.

Mianowicie zakupilem mysz Razer Diamondback Plasma L.E i jestem z niej zadowolony lecz kiedy podpinam ja pod win me wtedy zaczyna mi strasznie zrywac.

Moglby ktos podac jaki trzeba zainstalowac sterownik zeby nie zrywala?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z moim Diamondback'iem, otoz po intensywnym uzytkowaniu system zaczyna odbierac pojedyczne klikniecia lewego przycisku myszki jako podwojne! Jest to bardzo uciazliwe. Mial ktos z was ten problem?

Da sie go rozwiazac jakimis domowymi spobobami, czy musze wysylac myche na gwarze?

Edytowane przez moreno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam od dwóch tygodni Diamondbacka Plasma, jak na razie jestem bardzo zadowolony - wygląda i chodzi świetnie!

W przeciwienstwie do innych juz sie prawie przyzwyczailem, mysle ze zalezy to od poprzedniej myszki.

Gra sie super, polecam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do użytkowników DB kilka pytań:

 

1. Czy podkręcanie portu USB coś daje ? czy może to uszkodzić mysz albo powodować akcelerację wsteczna ?

2. Jakie sterowniki używacie, uzywa ktos najnowszych ? albo wiecie poprostu ktore sa najlepsze ?

3. Czy można jakos ztuningowac mysz (parametry itd ?)????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Razera Plasmę i od dwóch dni zauważyłem że lewy przycisk myszy szwankuje. Dużo gram w Counter Strike'a i od razu zaważyłem że coś jest nie tak. Albo wogóle nie reaguje na kliknięcie albo na jedno kliknięcie reaguje podwójnie. Czy ktoś wie o co chodzi?

jeśli masz zainstalowane do niej sterowniki to ustaw w menedżerze zadań wysoki priorytet dla pliku razerhid.exe

a jesli nie masz sterow zainstalowanych to znaczy ze mysz jest skopana i jak najszybciej wysylaj ją na wymiane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Razera Plasmę i od dwóch dni zauważyłem że lewy przycisk myszy szwankuje. Dużo gram w Counter Strike'a i od razu zaważyłem że coś jest nie tak. Albo wogóle nie reaguje na kliknięcie albo na jedno kliknięcie reaguje podwójnie. Czy ktoś wie o co chodzi?

Mam ten sam problem :< Myszke wyslalem na gwarancji ale nic z tego :< , serwis nie wykryl wady. Problem w tym ze gdy myszka przez dwa dni polezy to znowu dziala normalnie przez jakis czas, i jak wysylam ja do serwisu to zanim tam dojdzie i zanim zaczna testowac to wszystko jest ok. Po kilku godzinach codziennego intensywnego uzytkowania problem sie bardzo nasila i po prostu myszki nie da sie uzywac :( Nie wiem co z tym zrobic, poki co czekam, moze padnie calkowicie i bede mogl wyslac na gware.

Edytowane przez moreno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie i Panie

 

Mam zamiar kupić myszkę "Razer Diamondback Plasma - Limited Edition" z wykorzystaniem do grafiki komputerowej oraz programowania ale wyczytałem tutaj wiele informacji o problemach z lewym przyciskiem. Czy w tej wersji myszki zostało to naprawione ? Przyznam się szczerze, że skrzypanie bądź inny odgłos 'klika' po jakimś czasie użytkowania strasznie by mi przeszkadzał i chciałbym tego uniknąć. Zawsze jest jeszcze wybór w postaci Logitecha MX 5xx, ale nie zakładam najgorszego od razu ;) Jednak Razer to Razer.

 

Zatem mam pytanie do użytkowników tej myszki, czy macie takie problemy z lewym przyciskiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie tez taki problem, ze raz na jakis dluzszy czas myszka wam sie nie budzi przy wlaczaniu kompa? windows zaladowany a myszka martwa :(

 

Dopiero pomaga wyjecie z USB i ponowne wsadzenie, ale nie chce mi sie ciagle wstawac i siegac za kompa :/

 

Ktos mial ten problem i go rozwiazal?

Mam dokładnie identyczny problem. Dopatruje się problemu w jakimś sprzętowym problemie gdyż używam Ubuntu 6.10 i również myszką czasami nie startuje wraz z systemem (trzeba się bawić tak jak Ty napisałeś). Czy nikt nam nie może pomóc?

 

EDIT//

Ponieważ nikt dłuższy czas nie wiedział jak koledze pomóc postanowiłem sam się tym zająć i po prostu zaktualizowałem fireware myszy.

 

Narazie działa :]

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...