Skocz do zawartości
R.i.P.

Razer Diamondback Magma / Chameleon

Rekomendowane odpowiedzi

witam. dwa pytania:

1. czy da sie wylaczyc diode w myszce?

2. czy i jak ustawic akceleracje(i co to w ogole daje)?

 

z gory dzieki, pozdrawiam.

 

i jeszcze jedno: jak trzymacie myszke(pytanie do posiadaczy diamondbacka)? pytam, bo mam wrazenie jakby mi sie dlon nawet leko spocona(po uzywniu myszki ok. 5 minut)kleila delikatnie do plastikowego korpusu. czy macie podobne wrazenia? czy do tego sie przyzwyczaja?

 

to jeszcze jedno: czy jest jakies oprogramowanie, ktore zmienia przypisanie klawisz przy wlaczniu jakiegos programu? chodzi o to, ze przy przegladaniu stron dobrze dzialaja boczne klawisze jako back/forward, ale w grze nie moge ich ustawic :/ jak mozna to rozwiazac(oczywiscie poza zmiana przez sterownik za kazdym razem jak wlaczam gre...)?

Edytowane przez jerzykilker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zainstalowałem dzis Viste i pojawil sie dziwny problem z diamondbackiem, mianowicie nie moge przypisać klawisza ALT do bocznego przycisku myszki. Sterownik wykrywa nacisniecie tego klawisza, przypisuje go, ale w zadnej aplikacji on nie dziala. W windzie XP problem nie występowal, sterowniki zainstalowane najnowsze, ze strony razera.

 

Mial ktos kiedys, taki imo dosc dziwny problem? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przypisać jakiemuś klawiszowi funkcję "klawisz trzeci" lub "middle button" czy jak kto woli "klawisz środkowy" ? Nie widzę nawet takiej opcji w tych zafajdanych sterach razera.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...