Skocz do zawartości
deuz

Kolor Geforca 2 Mx 400 64mb

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze to brzmi idiotycznie ale kupilem sobie wlasnie karte na allegro taka jak napislem .Plytka ten karty jest koloru czerwonego i nie wiem co to za karta bo nie wiem jak sprawdzic parametry tej ze karty,czy ktos wie jakie gf 2 mx 40064Mb byly robione na czerwonych plytkach i srebrnym radiatorze??

Moge dac linka do tej strony na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ja mam nvidia geforce 2 mx400 64ram, bardzo dobra;) NFSU chodził na minimalnych detalach, ale chodził, podkręcać jej nie podkręcałem bo nie umiem, ale chyba sie da:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gainward napewno nie jest. Wyglada mi to na jakiegos noname'a.

Jak dostaniesz grafe to sprawdz jej taktowanie gf2 mx 400 powinien miec chyba core: 200 mem: 166 ale jesli sie myle to mnie poprawcie.

Zobacz tez czy jest to wersja 128 bitowa czy 64 bit. Wyglada na 128 bit ale nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Częstotliwość taktowania układu graficznego: 200mhz

Częstotliwość taktowania przetwornika RAMDAC: 350mhz

Rzeczewista częstotliwość taktowania magistrali pamięci: 166mhz

Ja mam wersje 64bitowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakiej to wkoncu moze byc firmy czy tylko gainward robi czerwone laminaty??

Czy 64bit jest az takie gorsze od 128 bitowej wersji tej karty ,nie wyglada pozatym na jakis szajs przeciwnie nawet nawet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

64bit maja 2x mniejsza przepustowosc niz 128bit, gorzej sie kręcą - wogole sa do bani. Mi sie wydaje ze to jest 64 bitowy noname. Jak dorwiesz karte, to zobacz czy z drugiej strony sa jeszcze 4 kosci pamieci, jesli tak to, to jest 128bit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy ze karta jest no name,wkoncu jakas firma musiala to puscic?

i czy mozliwe zeby tak wygladajaca karta byla starszym 64 bitowym modelem .

Pluskwa czemu piszesz ze ta karta jest chyba 64 bit chodzi o ilosc kosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy ze karta jest no name,wkoncu jakas firma musiala to puscic?

i czy mozliwe zeby tak wygladajaca karta byla starszym 64 bitowym modelem .

Pluskwa czemu piszesz ze ta karta jest chyba 64 bit chodzi o ilosc kosci?

1328069[/snapback]

Czy czerwone pcb czy zielone, nie ma znaczenia. Noname sa przewaznie wykonane z najgorszej jakosci materiałów, w beznadziejnym procesie produkcyjnym, dlatego sa najtansze i najsłabsze.

 

Co do liczby kosci pamieci na karcie,to 4 kosci maja przewaznie 64bitówki a 8 - 128 bit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kuuurcze, no całkiem podobna do geforce 6800u hmm szczególnie ten aluminiowy radiator. Chłopie nie kupuj karto po tym jak one ładnie wygladaja!! ja miałem ładna rive tnt2 m64, powiedział bym ci ze to radeon 9800 z 512MB 1024bit, a ty bys to pewnie łyknał :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Po co kupiłeś tę kartę, Twoja była zasłaba, czy co?? P.S. Wiem że to pytanie może być banalne;) Mi też sie podoba ta karta i nie wydaje mi sie, żeby to był jakiś szajs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dowiedzialem sie ostatnoi ze gf 2 mx 400 to wersja 128 bitowa ,64 bitóeki to gf 2 mx 200.Panowie mozecie to potwierdzic?

1331648[/snapback]

Sa MX 400 64 bity ja mialem takiego firmy Palit - Padlo na maxa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

64bit maja 2x mniejsza przepustowosc niz 128bit, gorzej sie kręcą - wogole sa do bani. Mi sie wydaje ze to jest 64 bitowy noname. Jak dorwiesz karte, to zobacz czy z drugiej strony sa jeszcze 4 kosci pamieci, jesli tak to, to jest 128bit

1328052[/snapback]

Czy czerwone pcb czy zielone, nie ma znaczenia. Noname sa przewaznie wykonane z najgorszej jakosci materiałów, w beznadziejnym procesie produkcyjnym, dlatego sa najtansze i najsłabsze.

 

Co do liczby kosci pamieci na karcie,to 4 kosci maja przewaznie 64bitówki a 8 - 128 bit

1328079[/snapback]

Ile to rzeczy można sie dowiedziec....

Pamiętając że mówimy o GF2MX - znajdz mi taką karte z 8 kosciami pamieci....

Bo takich nie widziałem..

 

 

Po co kupiłeś tę kartę, Twoja była zasłaba, czy co?? P.S. Wiem że to pytanie może być banalne;) Mi też sie podoba ta karta i nie wydaje mi sie, żeby to był jakiś szajs

1328101[/snapback]

Moze tak np. jak ja - hardcore OC... ;]

 

 

Co do róźnicy miedzy wersjami 64bit a 128bit - wyniki w 3DMarku róznia się okolicą 1k pkt. (mam obydwie wersje - jakby co.... )

 

 

IMO można sprawdzic ile ma bit - na oko - z wyglądu...

Jeszcze się nigdy w tym nie pomyliłem... ;]

Oczywiscie róznia sie też taktowaniami...

 

Jeszcze jedno - wiele GF2MX mozesz nazwac noname - poniewaz na karcie nieraz nie mozna znalezc informacji o jej producencie - przykład jest np. firma PowerColor (gdyby nie pudełko nie widziałbym o niej... )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ja, jak zrobie zdjątka swojej to może zamieszcze, nie wiem jakiej firmy, ja mowię że to jest poprostu Nvidia GeForce 2MX400 64ram i 64bit, tak wogóle to 64bitowe są mniejsze (węższe) Jak zamieszcze zdjęcie to zobaczycie o co mi chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...