Skocz do zawartości
???????

Mp3 Player Do 450zl

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam zamiar kupic sobie jakis fajny odtwazac mp3 do 450zl :/ jak narazie to na oku mam:

http://www.mp3player.pl/store/easyshop.cgi...timt&com=PT/184

 

http://www.mp3player.pl/store/easyshop.cgi...qtimt&com=PT/80

 

http://www.mp3player.pl/store/easyshop.cgi...qtimt&com=PT/79

 

na ta chwile to pewnie wzialbym ten pierwszy ( iRiver IFP-190TC )

jezeli macie jeszcze jakies propozycje to.... napiszcie :D

a i najlepiej jezeli bedzie to nowy player

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co Wy widzicie w odtw. mp3 firmy creactive ?  przecież są ochydne ...

gdybym był dyrektorem Creativa zwolniłby designera jak by mi tylko swóje projekty pokazał... 

 

to  kupuj bez 2 zdań :)

1329244[/snapback]

nie pomyslales ze sa inne rzeczy, ktore licza sie w mp3 playerze ponad wyglad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja teraz sie zastanawiam na da wlasnei tym muvo tx fm 512 i mam pytanie....czym sie rozni tx od v200 ??

 

bo on n to tym, ze zeby podlaczyc v trzeba uizyc kabla......

 

 

ogolnei jak macie jakies opinei o tych creative-ach to wrzuccie

 

mialem dzisiaj kupowac, ale chcialbym jeszcze uslyszec jakieso opinie...

 

ha

 

all dane sa tutaj

http://www.mp3player.pl/store/easyshop.cgi...qtimt&com=PT/79

 

a;e hcioalbym przewczytac opinie o tym modelu jak i i o samych creativach muvo ;p

Edytowane przez bruce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Służe radą :> Kupilem muvo TX FM jakies 2 tygodnie temu i tak:

 

- rozni sie od V200 tylko wyglądem i sluchawkami. Podobno TX FM ma lepsze.

- sluchawki sa dosc duze, ale mi akurat dobrze "leżą"

- klapka od baterii sobie lata... nie trzyma sie sztywno

- cos mi sie guzik do włączania troche poluzowal, jakos tak inaczej chodzi, ale dziala poprawnie

- wyswietlacz jest troche blado podswietlany, ale jednak czytelny w kazdych warunkach

 

- equalizer fajna sprawa :>

- pomiedzy chyba 32 a 33 poziomem głośności jest spory przeskok :>

- radio odbiera jak to takie male radia, nie rewelacyjnie ale da sie sluchac normalnie

- jako dyktafon sie to nie nadaje

- jako pendrive wrecz przeciwnie

 

To chyba tyle, na pytania nie odpowiem bo wyjezdzam. Mam nadzieje ze pomoglem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomogles, dzieki :)

 

ze jako dyktafon bedzie to dzialallo jak dyktagon w komorkach, to sie domyslilem ;]

 

PYTANIE OD POSIADACZY TX-FM....CZY DA SIE NAGRYWAC AUDYCJE Z RADIA??

JEZELI TAK...Z JAKIM BITRATEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx bruce za podniesienie topica :D heh ja za malo zdecydowany jestem :x teraz wpadl mi w oko http://www.mp3player.pl/store/easyshop.cgi...qtimt&com=PT/24 ma mniej pamieci (ale mysle ze 256 starczy mi) ale chcialem sie dowiedziec jak to jest z dzwiekiem i czy moze ktos ocenic dyktafon w tym uzadzeniu ? :D

a i moge go kupic za 480zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha...do tych co narzekaja na dyktafon w creativach......

zalamalem sie jego jakoscio dzwieku (stlumiony)....po czym zorientowalem sie ze folia ochronna nachodzi na mikrofon :]

 

zrobilem cyrklem dziurke i dziala git ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ja to się nie łapie w tych creativach nie mam pojęcia czym sie różnią modele TX, V200 od N200???? czemu jest tyle różnych kolorów

podajcie dokładnie jakie mają funkcje te creative TX, nie wiecie czy można w nich upgrade softu robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak macie problem z tym przeskokiem glosnosci w fm (32>33) to na creative.com jest nowy firmware ktory to poprawia

 

a z radia da sie nagrywac

 

mam do was pytanie, czy podczas podswietlania lcd w 512 mb wersji slychac taki lekki pisk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx bruce za podniesienie topica :D heh ja za malo zdecydowany jestem :x teraz wpadl mi w oko 1333246[/snapback]

Mam iRivera 128mb (jeszcze stara seria), dodam ze mialem wczesniej LG i SONY (modeli nie pamietam)

 

LG to byla kicha na maxa

SONY - gral super, uwielbiam sony ;]

 

iRivera kupilem bo byla propocja jak bylem za granica ;-) no i ?

 

Dzwiek: REWELACJA!

Radio: jak masz w kieszeni czasem szumi, ale teraz np. lezy sobie na oknie podlaczone do glosnikow i zadnego szumu nie bylo od 6 godzin ;-)

 

DYKTAFON: cos wspanialego!!!! Jak go odpalilem za pierwszym razem to nie moglem uwierzyc! Ma 2 opcje - nagrywanie z bliska i wylapywanie z odleglosci ;-)

 

Gdy odpalilem go w sali cwiczeniowej (max 20 osob - mala salka), kobieta gadala - wszystko nagralo sie idealnie - nawet szepty (naprawde SZEPTY!) kumpla siedzacego 1,5 dalej :-)

 

Rewelacja :-)

 

jesli chodzi o MuVo - nie mialem w rekach - nie mialem w uszach - widzialem testy dzwieku (chyba na benchmark.pl) Muvo 3/5 iRiver 5/5... wybierz sam :]

 

Gdybym mial kase na 512muvo lub 256iRivera to bym wzial muvo, bo 256 to malo... ale 1gb muvo czy 512 iRivera = iRiver... sluchawki podobno Sancheiser (czy jak to sie pisze) - graja bez zarzutu juz ponad 9 miesiecy :) prawie zawsze na maksa

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale jak dla mnie, to tylko iRiver. Obecnie posiadam iFP 180T, 128MB. Rewelacyjny dzwiek, gra to lepiej niz wbudowana w mojego laptopa karta dzwiekowa.

 

Do zestawu mam sluchaweczki Sennheiser MX350, czasami zabieram ze soba HD200 Master, ale douszne jednak sa wygodniejsze do poruszania sie po miescie. Wracajac jednak do odtw. ma bardzo intuicyjnie umieszczone przyciski, dyktafon jest kapitalny, mozna nagrywac naprawde dluuuuuuugie wyklady. Upgradeowalny firmware, wbudowane radio, ktore z reszta tez mozna nagrywac. Ogolnie swietny, naprawde swietny produkt. Dobija mnie tylko to 128MB, ale mam nadzieje ze za pare tyg. bede mial ze stanow iFP795 z 512MB i USB2.0. Cena tego cacka za oceanem jest niewiarygodna, jakies <450PLN :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...