Skocz do zawartości
Nick126

Tak Ogólnie Dla Zielonego "laptopowca"

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zielony jeśli chodzi o laptopy.

1.Jaki jest najmocniejszy laptop?

2.Jaki jest najmniejszy laptop, chodzi mi o moniotor, wiem że są 15' ale czy mniejsze to nie wiem.

3.Skąd najlepiej kupować l.?

4.Czy l. można złożyc tak jak normal kompa ? Czy to trzeba kupić od razu gotowego z shop'a.

Narazie tyle. Jak będę mieć troche ciapy to sie popytam bardziej szczegółowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. w tym momencie pewnie jakies p4 3.6 ht + gf6800 ultra + 2x100GB Raid0 + 2GB ramu, + 17" WUXGA etc - koszt okolo 5k USD (ALienware Area51, VoodooPC, FragBook)

2. nie wiem czy najmniejsze ale widzialem 10", granica rozsadku to 12.1" (Sony Vaio x505 - 880gr - to jeden z najmniejszych i njlzejszych l.)

3. najlepiej w sensie ceny? od producenta. najlepiej ze wzgledu na gware - w kraju od dystrybutora. itp

4. pewnie ze mozna - tylko wyjdzie drozej - na allegro zajdziesz jak cos sporo podzespolow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4. pewnie ze mozna - tylko wyjdzie drozej - na allegro zajdziesz jak cos sporo podzespolow.

1328353[/snapback]

Nie ja nie chcę składać [przecierz jestem zielony]. Tak się pytam bo to takie małe i wogóle...

A tak w granicach 5-6 tys. zł to byłby jakiś dobry l. taki do kilku ulubionych gier, mp3, filmów i do neta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mial go w rekach, nie macal, nie popracowal nawet pieciu minut, a poleca...

To ma byc dobra rada???

Polecaj to z czym miales stycznosc, albo to na czym sie faktycznie dobrze znasz...

Niestety po twoim zakupie widac, ze nia bardzo sie znasz, bo zakupiles przereklamowanego i drogiego ASUSa, a mogles kupic cos znacznie lepszego za taka sama kase...

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to coś jest dobre :

1333641[/snapback]

mi sie podoba (konfiguracja oczywiscie bo zdjecia mi sie nie chcialo szukac). jezeli nie potrzebny ci oczywiscie dlugi czas pracy na bateriach i mobilnosc zapewniana przez np centrino. tylko ciekawe jak sie sprawuje LG w produkcji laptopow bo nie mialem nigdy z takim stycznosci. moze ktos ma i sie wypowie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena tego LG na komputroniku - 3998,

cena na stronie LG - 11,235.26 pln, obie brutto

cena na arcomp - 7098,

o co chodzi , czy komputronik tak sciemnia jak w hipermarketach

podaja cene na towar którego już nie ma ( a były , np. 2 na Warszawe (z czego jeden kupił kierownik a drugi żona księgowego :-) )

 

i tak baj de wej

czy warto kupować LG, jakieś doświadczenia?

co ma najlepszy stosunek jakosci (mozliwości) do ceny. tak do 4000 pln brutto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...