Skocz do zawartości
janek92

Komorkowe-forum

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat na Ciebie trafilo i Tobie się oberwie. Czy zrobiłeś to forum tylko po to zeby sprawdzić sie w php? Czy to forum wnosi coś ze sobą?? Myśl sobie co chcesz, ale co mialo sie stać to się już stalo. Jest w necie ki8lka porządnych for o tej tematyce, ale one dzialają już od kilku ladnych lat. W tym czasie znalazly grono stalych bywalców, którzy raczej są tam zadomowieni i się nie pzreniosą na takie jak twoje na przyklad, bo po co> pusto, drętwo. To tak jak byś chcial teraz stworzyć firme co procki robi. (kiepski przykład ale taki mi sie pomyślal). Ta częś rynku jest zapelniona, nie ma żadnych nisz w ktorych byś mogl dzialać. Wogóle nie pisze juz nic wiecej bo i tak nikomu sie nie bedzie chcialo czytac a temat zaraz upadnie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram .. po co sie rozdrabniac ? ... czy tak nic z tego nie bedzie ... jesli chcesz zeby forum zdobylo uznanie to musi byc zwiazane z nie rozwinietym dotad tematem lub oferowac cos czego inne fora nie maja ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjacie proszę kilka linków do for działąjących juz jakiś czas i cieszących sie dobrą opinią - mówię o GSM forum pl

1328882[/snapback]

http://www.matrax.net/forum/ - moze to (musze przyznac ze kiepsko mi sie ten vBulletin widzi, taki jakis nieladny i dziwny ;)) ?

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjacie proszę kilka linków do for działąjących juz jakiś czas i cieszących sie dobrą opinią - mówię o GSM forum pl

1328882[/snapback]

Ja tam nie wiem. Może to --> http://www.fkn.pl/forum/

Albo na fks.pl, Siemensiak.pl (przepraszam- nokii nie szukałem, bo nie mam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buehehhe uczy sie php hehehe, jakie php po prostu zainstalowal skrypt ... to forum to parodia jakich wiele w polsce miedzy polakami :)

 

ps. zapraszam na www.forum.siemeninfo.pl

 

techniczne forum siemensowskie: hard, soft i patche ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

Ale na tym forum nie ma nic nadzwyczajnego, poprostu zainstalowane phpBB i zrobione logo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na tym forum nie ma nic nadzwyczajnego, poprostu zainstalowane phpBB i zrobione logo

1348957[/snapback]

 

Mam inne forum o tematyce Tenisa stolowego.

A z tym nie wiem co zrobic. Moj kolega nie wie jak zrobic forum :lol:

Podam mu moje haslo i juz.

Zmieni nazwe uzytkownika haslo i bedzie cacy :)

I jak bedzie chcial zmieni temat forum na np. Forum komputerowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z tym nie wiem co zrobic. Moj kolega nie wie jak zrobic forum :lol:

Podam mu moje haslo i juz.

Zmieni nazwe uzytkownika haslo i bedzie cacy :)

I jak bedzie chcial zmieni temat forum na np. Forum komputerowe

1349391[/snapback]

I co z tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

Moim zdaniem z tego forum to raczej nic nie będzie, może dlatego że jest zwykły styl, logo i serwer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie nowy Administrator to sie cos zmieni.

Zakladalem te forum z jednym kumplem ale on tez zrobil forum na nieszczesnym Lycosie :lol: i mi powiedzial ze nie chce tego forum wiec nie zostalo mi nic tylko zamknac te forum lub komus je dac.

Edytowane przez janek92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...