Skocz do zawartości
brucek

Zapasowa Grafika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chcę kupić zapasową kartę graficzną w cenie 80-100zł. Karta nie musi być super, zresztą wiadomo, że za tą cenę nic specjalnego nie kupię. Moze ma ktoś jakąś uzywaną, ale sprawną w 100% kartę do sprzedania? Jeśli tak czekam na e-maila brucek1@go2.pl najchętniej z opisem i zdjęciem. Nie kupuję na Allegro więc nie piszcie żebym tam poszukał. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za cene 80zł lub mniej najlepszy bedzie chyba GF 2 MX 400 128 bit.

Karta stara ale nadaje sie na zapasowa.

 

Piszesz ze nie kupujesz na allegro ale ja dam ci jedna rade.

Znajdz sobie na allegro oferty kart ze swojego miasta i umow sie z gosciem na odbior osobisty. NIe musisz nawet kupowac jej przez allegro a wyjdzie cie duzo taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Chcę kupić zapasową kartę graficzną w cenie 80-100zł. Karta nie musi być super, zresztą wiadomo, że za tą cenę nic specjalnego nie kupię. Moze ma ktoś jakąś uzywaną, ale sprawną w 100% kartę do sprzedania? Jeśli tak czekam na e-maila brucek1@go2.pl najchętniej z opisem i zdjęciem. Nie kupuję na Allegro więc nie piszcie żebym tam poszukał.  :rolleyes:

1328941[/snapback]

 

Ja bym ci polecił coś starego na PCI

 

Taka karta przyda się np po nieudanym flashowaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co tye wydawac na zapasowa karte, ktora ma sluzyc tylko do odpalenia kompa ( tak wnioskuje ) ?? starczy 2mx400 128bit, a nawet 64bit, powiem wiecej styknie nawet riva tnt2 na pci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ja polecam Geforec 2MX400 64ram, 64bit, mam tę grafę i sie spisuje bardzo dobrze, można pograć w dobre gierki GTA:VC albo NFSU1, ale wiadomo że 128bit robi swoje:) Co do gierek sprzęt z podpisu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...