Skocz do zawartości
C!@zzz

Miss Euro 2k+5

Rekomendowane odpowiedzi

widzieliście nowa miss eurpy z niemiec (zapodaj ktos zdjecie bo ja nie znalazłem). Według mnie to strach na wróble !! z firgury niezła ale jak patrze na jej twarz to nie dobrze mi się robi. No może przesadzam troche ale tak czy siak ONA JEST BRZYDKA. Stukroć ładniejsza była repreztantka Armeni. Od tej niemki to 70% polek są o wiele ładniejesze. Według mnie staszydło co otym myślicie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, po prostu jak widzialem jakie kaszaloty doszly do finalu to tylko licytowalismy, ktora najwiecej kabla sie naobierala.

Takie fajne dziewczyny w polfinalach poodpadaly, ze szkoda gadac co to byl za konkurs.

Oczywiscie wszystkie te kobiety sa nieprzecietnie ladne ale napewno Niemka nie zasluzyla nawet na polfinal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak ją widziałem pierwsze co mi przyszło do glowy to jakaś stara baba po 40 która prowadzi ten program a tu te monstrum ma ponoć 20 pare lat już predzej był umierzył ze moja babacia ma 26 lat niż to coś a kandydatka z armeni to poprostu było cudu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tragedia...............

 

Polka była tam ?

 

takiego czegoś bym przez eliminacje nie przepuscil, juz ladniejsze u mnie w szkole sa, choc o wiele mlodsze...

1329612[/snapback]

Gdzie chodzisz do szkoły? ;]..chętnie poznam te dziewczynki o, których mówisz sasasa :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie tam sie ona podoba

1) kiepskie zdjęcie

2) o gustach sie nie dyskutuje

3) polki najpiekniejsze owszem - ale tegoroczna miss polonia nie jest w moim typie

chyba masochista. W sumie taka baba do sadomaso dobra nawet bicza nie potrzeba a boli :lol: :lol: :lol: mała przesada no ale według mnie jest brzydka tylko z figury ujdzie. w sumie torba z mcdonalada na głowe i jedziemy :lol: :lol: :razz: :lol: :lol: :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkurs był we Francji. Francja i Niemcy dobrze ze sobą żyją. Francuzka była która? Druga czy trzecia? W każdym razie bardzo wysoko. A miss z Armeni to sorry, ale taka anorektyczka powinna wygrać? :blink: Wiem, o gustach się nie dyskutuje. Były o wiele ładniejsze misski, które odpadły bardzo szybko. Ot kolejny konkurs strasznie komercyjny...na codzień można spotkać o wiele piękniejsze, o czy większość na pewno wie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak napisał Crosis, francja i niemcy... toż to czysta polityka. pokażmy jak bardzo kochamy się nawzajem i jak bardzo mamy innych w [gluteus maximus], nawet w głupich wyborach miss...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh posiedziec pare minut na deptaku i znajde kilka ładniejszych chcoiaz zeby znalezc jeszcze o takiej figurze to trzeba by troszke posiedziec ale zeby znalezc piękną i inteligentną to czasmi całe życie mozna szukać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze to kwestia gustu ale imo Łotwa, Bulgaria i Malta pomylily impreze, Szwecja powinna uwazac na silniejszy wiatr, Rosja... boje sie ze kogos zaraz ugryzie( bez :lol: skojazen ) a reszta ujdzie. Finlandia i Islandia sa nawet OK. wiec dlaczego NIEMCY wygraly??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najladniejsze sa czeszka i greczynka.

Na drugim koncu skali Litwa i Bialorus :)

1330515[/snapback]

oo tak greczynka jest sliczna :D ale w tv lepiej wygladala... tutaj jakos blado wyszła :-P

finka tez niezła :wink:

Edytowane przez madek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najladniejsza to fin pozniej swe chyba :D

btw co sie angliczce stalo z twarza :D lol zreszta z twarzy to na wiekszosc na ulicy nie spojzalbym :x (a moze tylko tak na zdjeciu wyszly :D :lol: ) a co do finalistki... no nie wygrala najbrzydsza :D jak to mowia flaga w lape i za ojczyzne :]

 

update jeszcze holenderka ladna jest :-)

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opinia jedynie na podstawie fotki - http://img155.exs.cx/img155/6587/misseurope20052ct.jpg

 

konkursu w TV nie widziałem ...

 

z fotki zdecydowanie (twarze):

 

#1 dla finlandi - aż powiekszałem zdjęcie czy ta jej głowa to nie fotomontarz ;] - zajebista twarzyczka ...

 

#2 dla tej krótko ściętej (środkowy rząd - druga od lewej) - chyba rumunia ... milusia z twarzy

 

#3 daleko w tyle same kapsztyle :\

 

polki w tv nie widziałem ale na tym zdjęciu wygląda jakby ping-pongi tyle co zjadła ...

 

UPDATE:

 

największe lole:

 

#1 litwa - omg 74 lata ? wiecznie młoda ...

 

#2 anglia - co jej sie z twarzą stało ;]]]]] ??

 

#3 ekzekfo ... malta , bułgaria, białoruś i ta pierwsza a prawej z rombem zamiast głowy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...