Skocz do zawartości
C!@zzz

Miss Euro 2k+5

Rekomendowane odpowiedzi

A mi sie niemka bardzo podoba :] i francuzka chociaż na fotce brzydko wyszła :/

a angielka obrzydlistwo jakieś zmutowane czoło

 

 

O i Finlandia jest wyyypas dziewczyna a irlandka to tak jakby chcciała tego :D wiecie

Edytowane przez Pure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba najbardziej Findlandia, Rumunia i Grecja. nie podoba mi sie wogole jedynie Malta i Bulgaria. Nie chce mi sie juz czytac Waszych wypowiedzi, ze ta pasztet, tamta massakra itd... nie mozna mowic, ze ktoras z nich jest brzydka, skoro zaszly tak dalego, ludzia sie widocznie podobaly. hehe, zaraz ktos do[ciach!]li "my myzsze wymagania" albo cos w tym stylu. a 99,9% by wywiesilo jezor gdy by siedzialo obok takiej np. w autobusie. ale trzeba podkresilc tutaj ze sa oczywiscie gusta i gusciki, ale nadal sadze, ze wiekszosc sie poprostu popisuje wrzucajac ze panny brzydkie itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemka niezła [gluteus maximus]

Ale tylko [gluteus maximus] ;] no ciało ma nawed ale

o twarzy to nieche mi sie gadac :wacko:

ryj ma taki jak by ja Kosiarką chrzcili :zonk:

=====

a tak wogle to Czysta polityka.

Jush ta Francuzka o wiele ładniejsza jest ogolnie to ładna [gluteus maximus] z niej

Tylko nosa ma spłaszczonego ;]

=====

Polka powinna dalej Zajsc ja bym powiedział ze nawed powinna stanac w finale

z Reprezentanką finlandii ^_^ .Ale jak widac na tym pierd za przeproszeniem Świecie

wszędzie jest Polityka :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje ankietke co do tego zdjecia z wszysktimi miss . Bedzie bezbolesnie, nie bedzie problemoow bo to i tak nie nasze kobiety no i nie bedzie nagrood ;) , a sie dowiemy jakie sa gusta tweakowcoow , i na ile wyboor niemki byl sprawiedliwy (przyjmuje ze spolecznosc x-dziesieciu(stu??) tysiecy tweakowcoow jest reprezentatywną grupą jury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, sciągałem dziś jeden plik z emula, i okazało się, ze to tylko marny wycinek, z jakimś kolesiem który spiewał podczas wyborów....

Teraz znalazłem  dwie rzeczy, z czego jedna jest podejrzania mała (60mb) a drugiej chyba nieuda mi się sciągnąć :/

Jeden nazywa się Miss_Europe_2005_DĂŠfilĂŠ_Maillot_de_bain_by_rozebud, ktoś może wie co to znaczy :)?

1355121[/snapback]

To mi zalatuje o warez :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w gimnazjum (niech się ktoś doczepi wieku :angry: ) jest wiele ładniejszych dziewczyn. Te to jakieś kartofle, pasztety, maślony ta cholerna korupcja jest wszedzie!!!! :mur: :angry: :mur: :angry: :mur: :angry: Niech zrobia komisję śledcza w sprawie brzydkich dziewczyn dopuszczanych do konkursu ZGROZA :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Jesli to program z TV to nie widze problemu.

1355460[/snapback]

No nie sądzę. Telewizja zapłaciła jakiejś firmie X za pokazanie tego. Więc konkurs należy do firmy X. A to już jest nielegalne kopiowanie (no chyba że zapłacisz :lol:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi sie, ze polskie prawo autorskie dopuszcza kopiowanie juz rozpowszechnionego utworu na wlasny uzytek (czyli np. zgrywanie piosenki z radia czy nagrywanie filmu z TV).

Nie jestem jednak specem, wiec niech sie ew. wypowie ktos bardziej oblatany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi sie, ze polskie prawo autorskie dopuszcza kopiowanie juz rozpowszechnionego utworu na wlasny uzytek (czyli np. zgrywanie piosenki z radia czy nagrywanie filmu z TV).

Nie jestem jednak specem, wiec niech sie ew. wypowie ktos bardziej oblatany.

1356101[/snapback]

Dobrze mówi, banana mu dać :D

 

A co do wyborów, to ta szwedka jest zaje...fajna ;]

Zrobił bym dla Niej wszystko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rumunia, Holandia, Finlandia !!

Uhuhu... az sie zrobilo cieplo :)

 

Nad reszta nie bede sie rozwodzil...

 

EDIT:

Rumunia - Andrea Raduna

Holandia - Tessa Amber Brix

Finlandia - Mira Salo

Trzeba poszukac wiecej zdjec... :)

Edytowane przez xor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, gdzie bedzie sie odbywał nastepny konkurs MISS EUROPY 2006 ??

1356620[/snapback]

Kurcze widziałem gdzieś ale nie pamietam :/ Jak znajdę napiszę... Swoją drogą jeśli znowu będzie taka "piękność", to się zaczne poważnie zastanawiać czy mi coś obrazu nie zniekształca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...