Skocz do zawartości
-Robak-

Moja Obudowa :]

Rekomendowane odpowiedzi

I ja postanowiłem zrobić jakąś ciekawą obudowę, a że pracuje w sklepie z art. metalowymi nieciężko było o pomysł i narzędzia. Zeszło mi się chyba ze 3 miechy nad nią, użyte materiały to: blacha, kupa nitów, kratka wentylacyjna, węże od gazu i….. pralki :P, dużo farb, spraye oraz lakier od Poloneza FSO ;) . Ogólnie dużo roboty było przy niej, szczególnie wiercenia otworów na nity (sporo wierteł połamałem) oraz malowania, ale zabawy przy tym miałem dużo. Pozdro dla maniaków moddingu :]

 

P.S. nieukrywam że zainspirowała mnie obudowa od HL2 :P

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

inne zdjecie

 

inne zdjecie2

 

inne zdjecie3

 

inne zdjecie4

 

inne zdjecie5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO ŁADNIE , stary gud dżab jak sie to mawia :D, jakbys tylko ją jakoś ładnie podświetlił i wtedy foty zrobił no to poprostu miodzio by było albo i lepiej, moze przesadzam , ale i tak jest super, dobra robota oby takich wiecej. B)

UPDATE

 

ILE TO WAŻY ?!?! :blink:

Edytowane przez Sand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie że sie podoba :] a co do środka to tam niema nic nadzwyczajnego, tylko bebechy kompa. Skupiłem się na wyglądzie zewnętrznym, a i do różnego rodzaju światełek i innych tego typu pierdułek jakos niejestem przekonany (to nie UFO :wink: ). O wadze tego to wole nawet niemysleć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać ze pełen profesjonalizm przy robieniu budy... i za to gratulacje...

Duzo roboty przy budzie pewnie było za wytrwanie gratulacje.......

Za pomysł gratulacje.......

Ale zabardzo mi sie niepodoba nie jestem zwolennikiem takiego modinku....

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudowa super, wszystko utrzymane w indriustalnym klimacie - te tabliczki, znaczki ostrzegawcze no i napędy - poprostu rewelacja. Daj zdjęcie jak się CD otwiera. Fajnie mieć dobry warsztat pracy i materiały. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe bałtyk by niepomógł bo to aluminium :lol: kożystałem z farb modelarskich w "dużej" ilości, istnieje farba o kolorze rdzy ale jakiś tempak pomyslał że to ma być poprostu odcień brazowego nieprzykładając sie do tego. Wiec zastosowałem mieszanke koloru złotego i bardzo ciemno brązowego (patrz zdjęcie)

A co do CDeka to nic specjalnego, malować go niemogłem bo bym pewnie stracił gwarancje :D, a i wyszedł błąd mój w pomiarach z otworem, 2mm w góre i by mi się CD nieotwierało, ale ten diaks sie slizgał ;) a napakne że studiuje geodezje i powinienem się pomylić co najwyrzej 1cm na 1km :lol:

 

zdjęcie farb

 

zdjecie CD.........a raczej DVD :]

Edytowane przez -Robak-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2005 będzie to dziwny rok, w którym różne znaki na niebie i na Ziemi zapowiadały będą masę modów nie z tej ziemi ;)

 

Zmiotłeś mnie na podłogę z krzesła.

Gratulacje.

 

P.S. Jak sobie przeskalujesz, to może wyjdzie że jest 1cm na 1km ? :D

---------ed---------

P.P.S. A jak otwierasz boczek? Rozwiercasz nity? Żartowałem ;)

Edytowane przez MareCeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

dobry i profesionalny mod, fajny pomysl z otwieraniem cd i floppa. Jeden z lepszych modow na temet hl/fallout

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niepodpuszczaj mnie  :wink: , patrz jaką ładna mam "reszte"

 

1330140[/snapback]

nie widze problemu by klawe i myche zmodyfikowac na wzor budy ^^ bylaby wtedy full opcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomijajac fakt ze raczej sceptycznie podchodze do kopiowania pomyslow oraz to ze widzialem juz 5 podobnych modow to bardzo podoba mi sie modzik ;]

wreszcie ktos pokazal konkrety i nie jest to kolejny topic pt "chce se zrobic moda"

brawa za pomyslowosc, buda troche malo mobilna ale bardzo ladnie wykonana i przemyslana

good job ;]

ps. mam cicha nadzieje ze powoli przemija moda na zaczynanie i nie konczenie oraz na robie dziadostw :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doceniam nakład pracy.. ale mi sie absolutnie nie podoba..

ktos przyczepil sie do ,alienowatego' moda, gdzie koles pol obudowy wyrzezbil, ze takiej obudowy na biurku by nie postawił.. ja natomiast czegos takiego nie chciał bym codziennie ogladac..

 

mimo all gj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o człowieku normlanie opad kopary ....

 

a czy te węże mają jakieś zastosowanie poza wyglądem? A zwłaszcza ten od odkurzacza? Podłaczasz odkurzacz do niego i sprzata ci komp? <joke>

 

MEGA RESPEKT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..... pierwsze skojarzenie było:

FALLOUT

1329842[/snapback]

u mnie dokladnie to samo :D

widac tu prawdziwa rzemieslnicza robote, pomysl i estetyke wykoniania :)

zobaczcie, teraz wszyscy robia okna+katody -> a tu co,ani jednego ani drugiego :)

a jaki efekt !

 

gratulacje B)

Edytowane przez maclat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do farbek to widze nie oszczedzales :D model master 8-9 zł per sztuka i humbrola czy hellera tez tak kolo 7 za 20 ml :rolleyes: , a buda ma troche powiezchni wiec widze ze koszt tez okrągły wyszedł :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...