Skocz do zawartości
wyszukuj

Zestaw Wc

Rekomendowane odpowiedzi

masz bardzo madry nick wyszukuj wiec uzyj szukajki a napewno Ci pomoze ;]

1329950[/snapback]

szukajka to mi pomoże. Znajdzie mi pare pomp ale ja chcaiłbym żeby ktoś mi pomógł znaleźć coś przetestowanego przez użytkowników. zamiast tak pisać mógł byś napisać te pare czesci :mur:

 

pozatym ja niecjce gotowego zestawu

Edytowane przez wyszukuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro znowu mialby je wypisywac? pojutrze? i tak do za[ciach!]ia? ciezko wejsc w topic chaosa PRZYKLEJONY (PO COS SIE DO ciach!A PRZYKLEJA TE TOPICI) i polazic po wc roznych ludzi gdzie maja napisane dokladnie co w wc? i czemu kazdy sobie poradzil a ty nie mozesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu kotles ciezko ma

 

"Dołączył: 28-Styczeń 05" moze odwiez strone mcs albo bloki i sobie moze cos samemu znajdziesz az takie ciezkie to jest allegro tez sluzy pomoca ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=113854 - prosze bardzo potem juz tylko kilkanie a moze to tez jest dla ciebie za ciezkie no sorry a moze zajrzyj kilka stron dalej wiesz ile juz bylo takich topicow ? Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro tak ciężko wam napisać to dzięki.  :mad:

1329990[/snapback]

 

skoro tak ciężko Ci poszukać to dziękuje (może i powinno być z końcówką -my ? :angry: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście mi pomóc złożyć jakiś zestaw WC (bloczki, pompa, chłodnica, węże itd...)

Jaki typ jest lepszy zamknięty czy otwarty????

1329921[/snapback]

Pompa wg uznania :P ja mam Atmana 305 chyba to jest 1xxx l/h, daje rade, przerobiony na niezatapialnego - jest cicho, a o to chodzi ;)

 

Bloczki to musisz popatrzec na ceny bloczkow i testy, bo rozpietosc jest spora i cenowa i wydajnosciowa ;-)

 

Chlodnica - Kadett - niedrogi (ja kupilem na allegro za 35 zl), mozesz kupic cos co wyglada jak zlom, wyczyscic i jest ladnie :)

 

Weze - mam z Castoramy i jestem zadowolony, ale oczywiscie mozesz kupic cos fajnego/snobistycznego i wydac nawet po 50 zl / m ;-)

 

 

Aha... uklad otwarty - mniej miejsca, problemy z transportem, ale nizsza temperatura, zamkniety -> na odwrot :)

 

Pozdrawiam

 

PS. Ja wiem ze jest szukajka... ale jakby wszyscy szukali to wogole by sie tu nic nie dzialo ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na probach z pompka nie zatopiona / nie zatopiona temp. mialem takies same wiec co gosciowi za glupoty piszesz moze jak by chlodzil na chlodnicy z cpc to by tak bylo. gadalem z gosciem na gg i mowi ze narazie kasy nie ma ze dopiero zbiera.

 

Pozdrawiam

Nikos Wariat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na probach z pompka nie zatopiona / nie zatopiona temp. mialem takies same  wiec co gosciowi za glupoty piszesz moze jak by chlodzil na chlodnicy z cpc to by tak bylo. gadalem z gosciem na gg i mowi ze narazie kasy nie ma ze dopiero zbiera.

U mnie byly nizsze na otwartym :)

 

Jesli dasz pompke do wanny to wogole nie bedzie potrzeba Ci nagrzewnicy :P Na tej podstawie mozna stwierdzic, ze woda w zbiorniku (wanna, albo nawet pojemnik na mocz z apteki :)) zawsze obnizy temp :)

 

Przyklad wyolbrzymiony, ale to co sie dzieje w skali macro dzieje sie tez w micro, chociaz w mniejszym stopniu...

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli dasz pompke do wanny to wogole nie bedzie potrzeba Ci nagrzewnicy :P Na tej podstawie mozna stwierdzic, ze woda w zbiorniku (wanna, albo nawet pojemnik na mocz z apteki :)) zawsze obnizy temp :)

 

Przyklad wyolbrzymiony, ale to co sie dzieje w skali macro dzieje sie tez w micro, chociaz w mniejszym stopniu...

Brak słów ;-), a gdzie proporcja między ciepłem pobieranym i oddawanym? jak będziesz tą wannę ogrzewał grzałką rzędu paru kW to gwarantuje, że nie odda ciepła wystarczająco szybko :-).

Jeżeli u Ciebie zauważalne ilości ciepła są oddawane przez pojemnik, to może czas pomyśleć o wstawieniu chłodnicy w obieg? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak słów ;-), a gdzie proporcja między ciepłem pobieranym i oddawanym? jak będziesz tą wannę ogrzewał grzałką rzędu paru kW to gwarantuje, że nie odda ciepła wystarczająco szybko :-).

Jeżeli u Ciebie zauważalne ilości ciepła są oddawane przez pojemnik, to może czas pomyśleć o wstawieniu chłodnicy w obieg?  B)

Czy ja napisalem ze bez chlodnicy?

Oczywiscie ze z chlodnica. I temperatura z chlodnica i pojemninikiem bedzie mniejsza niz z sama chlodnica - o to mi chodzilo :P

 

A proporcja?? Ja tutaj nie sugeruje zeby to robil w wannie, ja obrazuje na przykladzie wanny (gdzie chyba nie powiesz, ze bedzie inaczej niz napisalem??), poniewaz czy dzieje sie to w wannie, jeziorze czy w pojemniku to dziala to tak samo.

 

A pojemnik oddaje cieplo, bo jest cieplejszy od otoczenia, to ile go oddaje to jest inna sprawa... ale zawsze to mniej. Mieliscie juz fizyke? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...