Skocz do zawartości
Lisek

Nowa Neostrada 2 Mb/s Za 139 Zł?

Rekomendowane odpowiedzi

KrzychuG ale neo+ rozni sie od kablowki  :wink:  W neo donload i upload zaleza od sibie  :wink:  MOcny download zapych lacze  :-|

1396116[/snapback]

Moje lacze rowniez jest asynchroniczne. Poza tym to download zalezy od uploadu a nie odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzilo mi ze asynchroniczne :wink:

 

Poza tym to download zalezy od uploadu a nie odwrotnie

Uwierz mi na neo sa naprawde ladne jazdy :wink: i z uploadem i downloadem i ich zaleznosciami :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzilo mi ze asynchroniczne  :wink:

Uwierz mi na neo sa naprawde ladne jazdy  :wink:  i z uploadem i downloadem i ich zaleznosciami  :wink:

1396220[/snapback]

Zapchasz upload, download na tym cierpi. U mnie jest dokladnie tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej a w tym neo 2mb nie ma podpuch w stylu ze moga sobie zmienic limit na mniejszy kiedy tylko chca ? Czy jak podpisze umowe na 2 lata to mam limit 35gb/miech i jezeli ma sie zmienic to tylko w gore?

1396371[/snapback]

Tak...

Przynjamniej tak powinno byc na umowie jaka podpisałes ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji neostrada jako usługa cyfrowa może działać tylko tam gdzie centrale są cyfrowe, natomiast SDI jako usługa analogowa może działać praktycznie wszędzie. Tyle że cena mogłaby być niższa... że o stałym IP już nie wspomnę :P

1367125[/snapback]

ok.. to niech chociaz usprawnia centralki bo to g#%^ chodzi gorzej niz modem.. a qpe siana sie za to buli.. :mur:

oto krotkie i trafne podsumowanie NEO2mb: to jest jak Ferrari z 10 litrowym bakiem, faktycznie.. megaszybkie, niezawodne, ale kosztuje fortune i daleko nim nie zajedziemy :-P

wniosek: - chybiony pomysl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok.. to niech chociaz usprawnia centralki bo to g#%^ chodzi gorzej niz modem.. a qpe siana sie za to buli.. :mur:

oto krotkie i trafne podsumowanie NEO2mb: to jest jak Ferrari z 10 litrowym bakiem, faktycznie.. megaszybkie, niezawodne, ale kosztuje fortune i daleko nim nie zajedziemy :-P

wniosek: - chybiony pomysl...

1400332[/snapback]

Jak już pisałem chybiony, ale dla ludzi robiących backup Internetu, dla normalnego użytkownika 35 GB jest zupełnie wystarczająca ilością do grania, ściągania kilku filmów czy kilkudziesięciu mp3 i przeglądania WWW oraz poczty.

 

A co do cyrografu na dwa lata to przypomnę może że cena 640 spadała również dla osób które miały już podpisane umowy, dodatkowo zawsze istnieje i istniała możliwość migracji między usługami, więc argument cyrografu jest według mnie dość nietrafiony.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak.. tylko ze migracja na nizsze predkosci kosztuje 228zl.. a nie kazdemu sie chce wykladac taka kwote praktycznie za nic..

1400633[/snapback]

Dodatkowo, migracja jest mozliwa tylko w obrebie aktualnych ofert - czyli wychodzac z 640 juz nie mozemy do niej wrocic...

 

Co do tekstow o ludziach "sciagajacych Internet" - do "grania, ściągania kilku filmów czy kilkudziesięciu mp3 i przeglądania WWW oraz poczty" to na luzie starczy Neo1024 z limitem 25GB (albo i 512 z 15GB, zalezy co rozumiemy przez kilka filmow)...

 

Jak dla mnie lacze 2MBit nie jest przeznaczone dla "pocztowcow" tylko dla ludzi sciagajacych duzo...

 

Poza tym czy ludzie sciagajacy ogromne ilosci danych nie sa normalni? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sprawę mam teraz sdi :mur: i stoi to na serwerze (komputer slabiutki bez dysku) fresco na dyskietce i leci to nie przez skretke tylko przez rj45 myślałem żeby ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> sobie tą neostrade teraz dziele sdi na jeszcze jeden komp z ta neo chciałbym zrobić to samo i teraz tak jak wezme tąneo to :

 

1,. Moge to rozdzielić przez ten sam serwer fresco na dyskietce bez żadnych switchy (komp nie ma usb :<)

2.Czy lepiej kupić jakiś switch i czy wtedy nadal potrzebuje serwerka czy ten switch mi to rozdzieli ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo, migracja jest mozliwa tylko w obrebie aktualnych ofert - czyli wychodzac z 640 juz nie mozemy do niej wrocic...

 

Co do tekstow o ludziach "sciagajacych Internet" - do "grania, ściągania kilku filmów czy kilkudziesięciu mp3 i przeglądania WWW oraz poczty" to na luzie starczy Neo1024 z limitem 25GB (albo i 512 z 15GB, zalezy co rozumiemy przez kilka filmow)...

 

Jak dla mnie lacze 2MBit nie jest przeznaczone dla "pocztowcow" tylko dla ludzi sciagajacych duzo...

 

Poza tym czy ludzie sciagajacy ogromne ilosci danych nie sa normalni? ;)

1400775[/snapback]

Jestem nienormalny

Teraz sciagam duzo zobacze ile bedzie na msc :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo, migracja jest mozliwa tylko w obrebie aktualnych ofert - czyli wychodzac z 640 juz nie mozemy do niej wrocic...

 

Co do tekstow o ludziach "sciagajacych Internet" - do "grania, ściągania kilku filmów czy kilkudziesięciu mp3 i przeglądania WWW oraz poczty" to na luzie starczy Neo1024 z limitem 25GB (albo i 512 z 15GB, zalezy co rozumiemy przez kilka filmow)...

 

Jak dla mnie lacze 2MBit nie jest przeznaczone dla "pocztowcow" tylko dla ludzi sciagajacych duzo...

 

Poza tym czy ludzie sciagajacy ogromne ilosci danych nie sa normalni? ;)

1400775[/snapback]

Ale czemu nie jest :) Dzięki tym 2 Mb 50 MB pliki zasysam w około 3 minuty, kolejną wersję Linuxa też zasysam w kilka minut i o to właśnie chodzi :D dodatkowym gratisem jest fakt że jeśli znajdę film , muzykę warta uwagi to również nie będę czekać kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu nie jest :) Dzięki tym 2 Mb 50 MB pliki zasysam w około 3 minuty,  kolejną wersję Linuxa też zasysam w kilka minut i o to właśnie chodzi :D dodatkowym gratisem jest fakt że jeśli znajdę film , muzykę warta uwagi to również nie będę czekać kilka dni.

1401645[/snapback]

 

To ile te neo kosztuje dla czlowieka ktory nie mial wczesniej neo ? :)

 

Oferta Tespy nie jest zla. Sam mam 2Mbit i musze sie "wyrobic" w 25 GB limicie. U Telepieska 35 GB to jest juz wystarczajaca ilosc. Przeciez w mieisiacu nie pojawia sie az tyle "premier" filmow, albumow i gier.

No chyba ze ktos naprzyklad zaciaga ten sam film w postaci : cama, potem TC, potem dvdscr, nastepnie dvdrip a na koniec DVD i to wszystko w jednym miesiacu :mrgreen: To sie nie dziwie :>

 

 

Jak ktos chce 2MBit bez ograniczen to niech sobie wezmie DSL'ka :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe co z tymi zwykłymi odbiorcami telewizji internetowej. Dostaną 2MB/s co umożliwi dość dobry transfer do odbioru ale limicik ich szybciutko uciacha po kilku dniach :). Czy dla nich jest dsl? reklamowany jako dla biznesu?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

a może słyszeliście coś o ofercie dla pracowników TPsa ?? Podobno kusząca- tylko nic o niej znaleść nie moge !!! :?

HEŁP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

unas sa tez normalni providezy tani itp .. byle by zaduzo ruchu nierobic moje boje:

najlepszy provider 150pln/mies:

down: upload:

10.2004 83.41GB 318.59GB

11.2004 149.83GB 460.59GB

12.2004 44.31GB 250.45GB

neo 1MBIT:

01.2005 16.9GB 27.21GB

02.2005 18.72GB 32.11GB

DSL 1Mbit:

03.2005 29.56GB 88.31GB

04.2005 20.16GB 38.64GB

niemam zadnej sieci... i nierobie backupu internetu:P

dsl sprawuje sie wmiare .. ale czekam na podwojenie speeda w czerwcu......

pozdrawiam

KORALL

Edytowane przez korall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takiego troche off wsadze

 

Mam dziwna sytuacje mam neo 640 i jakis czas temu dzwonil do mnie na domowy nr jakis koles z tym ze przeplacam i zebym zmienil na inna ... bo promocja bo cos tam .. no a ze fakt jest taki ze przeplacam przez neta zamowilem ta co jest w tym temacie no i nic bo trzeba cos gdzies podpisac a jeszcze sie nie zebralem no i wczoraj 2 razy na zajeciach dzwoni do mnie nie znany nr tel z heyah nie odbralem napisalem sms kim jest cisza ... dzis dzwoni i sie przedstawia ze z neostrady i ze przeplacam ja ze juz zamowilem i tak dalej a on bardzo dziwnym jezykiem i dajacym sie wyczuc w glosie skrepowaniem mowi "spoko to ja przygotuje anex ble ble " i ze sie spotkamy tam gdzie mieszkam i ze bedziemy w kontakcie ?? co to ma byc ?? czemu ma nr z heyah ?? a nie z idei jak jest z Tpsa ? no i czemu sie tak o mnie martwi mial ktos takie tele ?? a moze to walek ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takiego troche off wsadze

 

Mam dziwna sytuacje mam neo 640 i jakis czas temu dzwonil do mnie na domowy nr jakis koles z tym ze przeplacam i zebym zmienil na inna ... bo promocja bo cos tam .. no a ze fakt jest taki ze przeplacam przez neta zamowilem ta co jest w tym temacie no i nic bo trzeba cos gdzies podpisac a jeszcze sie nie zebralem no i wczoraj 2 razy na zajeciach dzwoni do mnie nie znany nr tel z heyah nie odbralem napisalem sms kim jest cisza ... dzis dzwoni i sie przedstawia ze z neostrady i ze przeplacam ja ze juz zamowilem i tak dalej a on bardzo dziwnym jezykiem i dajacym sie wyczuc w glosie skrepowaniem mowi "spoko to ja przygotuje anex ble ble " i ze sie spotkamy tam gdzie mieszkam i ze bedziemy w kontakcie ?? co to ma byc ?? czemu ma nr z heyah ?? a nie z idei jak jest z Tpsa ? no i czemu sie tak o mnie martwi mial ktos takie tele ?? a moze to walek ??

1411490[/snapback]

MI sie wydaje ze cie chce wy****. Jezeli czlowiek z tepsy to ma dzwonic na domowy i nie przez komorke, bo kto przy zdrowych zmyslach dzwonilby z prywatnego telefonu podczas godzin pracy w sprawach sluzbowych??

 

A tak na marginesie jak by dzwonil z tepsy to by sie przedstawial ze dzwoni nie z neostrady tylko z TP.S.A, w ostatecznosci z TP Internet i nie gadalby z toba tylko z wlascicielem numeru ( sadze ze nie jestes wlascicielem numeru? jezeli zle pisze to mnie popraw ) bo ty nie mozesz podpisac anexu do umowy.

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba ze Ci mama zabroni :lol:

1411441[/snapback]

Ostatnio na jednym z forum dyskusyjnych nt. linuksa przeczytalem watek: jak zainstalowac linuksa zeby rodzice niezauwazyli? Mialem taki ubaw, ze myslalem ze pekne ze smiechu.

 

Co do neo 2Mbps (24 miechy) to nie zmieniam zdania i uwazam ze to krpina ze strony TP. Umowa na 24 miesiace to zbyt dlugi okres czasu i nie warto laczyc sie na tak dlugo, zwlaszcza ze ostatnio uwolniono petle abonecka. Po drugie - mydla oczy ludziom ta oferta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...