Skocz do zawartości
Lisek

Nowa Neostrada 2 Mb/s Za 139 Zł?

Rekomendowane odpowiedzi

krotka pilka :wink: oplaca sie przesiadka z 640 na 2048. cena ta sama ale skad mamy wiedizec co bedzie za 2 lata :unsure:

1465155[/snapback]

Nie!

TP az prosi zeby zmienic na 2mbps i udupic nas na 2 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz krótka piłka odemnie :lol:

Jakie macie Download i jaki Upload w NEO 2048?

Prosze podawać w kB/s!

Pytam bo są duże rozbieżności z tego co zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie :

Download 246 KB/s

Upload 32 KB/s (zalezy gdzie sie wysyla, na ftp czasami do 34 podchodzi, przez outlocka kolo 30 KB/s, ale glownie jest tyle ile ma byc)

Ping do onet.pl: 11-12 ms i cala dobe tak samo

Edytowane przez Nyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie :

Download 246 KB/s

Upload 32 KB/s (zalezy gdzie sie wysyla, na ftp czasami do 34 podchodzi, przez outlocka kolo 30 KB/s, ale glownie jest tyle ile ma byc)

Ping do onet.pl: 11-12 ms i cala dobe tak samo

Dokładnie identyczne osiągi 24 h/dobe

Na grach pingi na polskich serwerach 10-30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie :

Download 246 KB/s

Upload 32 KB/s (zalezy gdzie sie wysyla, na ftp czasami do 34 podchodzi, przez outlocka kolo 30 KB/s, ale glownie jest tyle ile ma byc)

Ping do onet.pl: 11-12 ms i cala dobe tak samo

1465690[/snapback]

Transfery tak samo, pingow nie badalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba chlopaki niedlugo dolacze do posiadaczy neo 2048 :wink: od czerwca przy umowie na dwa lata ma kosztyowac 159. czyli taniej niz teraz place za 640 :mur: i ojciec sie burzy ze za wolniejszy net placi nawet wiecej niz za 4 razy szybszy :wink: moze gra ktos w jakies gierki on-line na tej neo a przesiadl sie z 640. jak tak to jakie wrazenia?? :wink:

Edytowane przez Myszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba chlopaki niedlugo dolacze do posiadaczy neo 2048 :wink: od czerwca przy umowie na dwa lata ma kosztyowac 159. czyli taniej niz teraz place za 640  :mur: i ojciec sie burzy ze za wolniejszy net placi nawet wiecej niz za 4 razy szybszy :wink: moze gra ktos w jakies gierki on-line na tej neo a przesiadl sie z 640. jak tak to jakie wrazenia?? :wink:

1468016[/snapback]

To jest to samo łącze, wiec raczej pingow lepszych nie bedziesz mial (roznica 5 ms max!) (oczywiscie przy wolnym laczu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no moim zdaniem to ta oferta jest troche przebrzmiała dla ldzi którzy mieskzją w zasięgu dialogu to bym proponował Dialnet ADSL. Tam macie 1 Mb za 99 zł z 256 upload i bez żadnych limitow a 2 Mb są mniej więcej za 190 zł a upload wynosi 512 kb i również bez żadnych limitów. Tak że sądze że t oferta jest całkiem atrakacyjna a co do umowy to jest podpisywana na rok :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no moim zdaniem to ta oferta jest troche przebrzmiała dla ldzi którzy mieskzją w zasięgu dialogu to bym proponował Dialnet ADSL. Tam macie 1 Mb za 99 zł z 256 upload i bez żadnych limitow a 2 Mb są mniej więcej za 190 zł a upload wynosi 512 kb i również bez żadnych limitów. Tak że sądze że t oferta jest całkiem atrakacyjna a co do umowy to jest podpisywana na rok :).

1469652[/snapback]

Tyle ze nieliczni sa w zasiegu tego operatora,a nawet posiadajacy telefon w Dialogu nie zawsze moga liczyc na ta usluge.Brak mozliwosci technicznych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiada lacze 4Mbps (512 Up) i stwierdzilem ze nie jestem w stanie wykorzystac w pelni tego lacze (podlaczone dwa kompy, p2p,radio internetowe i kilka innych programów).Uzywam programu do monitorowania lacza Du Meter i bardzo rzadko dowland przekracz 1 - 1,2 Mbps , przewarznie wacha sie w granicach 250 do 600 kbps.Wiec moim skromnym zdaniem niema sie co podniecac zbytnio Neo 2Mbps ,uwazam ze jedyna zecza jaka powinno sie brac pod uwage w tym wypadku jest cena (chyba ze podlaczone zostanie wieksz ilosc komputerow)

Pozdrawiam Drago_02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją droga TP dość znacznie obniżyła abonament za Neo 512. Teraz 96 zl zamiast 120. Blisko 4x wolniejsza Neo 128 kosztuje 75 zł. Tylko jak to jest, ze na Neo 128 limit wynosi 7GB, a na 512 tylko 15GB :| Całkowita tragedia jest przy 1024 - 25GB. Wychodzi na to, że 10x wolniejsza Neo128 ma ok 3,5x mniejszy limit. Totalna paranoja. Kilka dni temu myślałem o Neo1024, ale po krótkiej analizie wyszło, że Neo 640 wymiata ^^ Może i te 25GB wystarczyłoby mi, ale nie za taką cenę !

Edytowane przez Lumperator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...