Skocz do zawartości
koczo

Simlock Z Platformy Bb5.

Rekomendowane odpowiedzi

juz mnie ta sytuacja powli zaczyna irytowac ludzie zapwniaja ze juz niedlgo edzie mozna zdjac sima a jak naraziej eden wielki hu* z tego jest zebym to ja jeszce mogl go sprzedac za tyle co kupilem to bym byl zadowolony a tak wsadzilem sie na mine i na niej siedze a czas ucieka i do wwybuchu coraz blirzej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z plusa to juz raczej mozna bo nikt jeszce nie potwierdzil ze juz zdiol i fon dziala ale gdzie dzwonilem to z plusa moga ale nie z vody qrwa lipa a czas ucieka ilez mozna czekac

:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie tez to wkur^^ia strasznie... Czekam trzeci tydzien ponad... i caly czas slysze: "za dwa dni"; "prosze sie dowiadywac"; "nie zdejmiemy"...

Chyba napisze ksiazke na temat : "Simlock, nokia 6630 i wahania rynku a frustracja spoleczna"... albo przynamniej magistere na taki temat...

SHIT :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale te 4 dni trzba poczekac az bedzie mozna oddac fon czy 4 dni oczekiwania jest wiesz jestem z wwa i wole sie upewnic jak to wszystko wyglada zbey nie jechac bron boze na prozno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Częstochowa ul.Al.N.W.P. 8 firma BIT-POL tam mi ściagneli blokade......

 

Niestety juz nie mam nr telefonu do nich.... a nokia śmigała w sieci Austriackiej... ale nawet nie wiem jakiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...