Skocz do zawartości
koczo

Simlock Z Platformy Bb5.

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Czy wie ktos jak sie skontaktowac z Vodafone Irlandia w celu odblokowania N6630. Wiem juz ze trzeba wpłacic pieniadze. Napiszcie ile to kosztuje i moze jakis adres mailowy lub nr telefonu do odpowiedniej komorki. Bede wdzieczny za sprawdzone info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fire8all

Witam po co jakieś odblokowywanie gdzieś tam daleko za duże sumy, jak masz znajomości to spokojnie ściągną ci sima na 100 to dotyczy wszystkich 6630 6680 i jeszcze jedno wiara kóra mówi że z nokii n70 się nieda to jest poprostu ograniczona osobiście znam kolesia co sciągnął sima z n70 za 60zł

jak się chce to się znajdzie.

pozdro4all B)

 

za 100zł '

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po co jakieś odblokowywanie gdzieś tam daleko za duże sumy, jak masz znajomości to spokojnie ściągną ci sima na 100 to dotyczy wszystkich 6630 6680 i jeszcze jedno wiara kóra mówi że z nokii n70 się nieda to jest poprostu ograniczona osobiście znam kolesia co sciągnął sima z n70 za 60zł

jak się chce to się znajdzie.

pozdro4all B)

 

za 100zł '

Tak, kolejny cudowny i magiczny sposob o ktorym nikt wczesniej nie wiedzial ;) A tak szczerze to wedlug mnie albo klient nie wie co to BB5 albo proboje sie zareklamowac jak kilku wczesniej, ktorzy tez twierdzili, ze na 100% sciagna z kazdego BB5 na miejscu za < 100zl.

 

Z drugiej strony znam kilka osob, ktore odblokowuja telefony z serii BB5, ale nie chodzi tu o simlocka, tylko usuniecie kodu aparatu co nie sprawia zadnych problemow a rowniez sie pod ten temat zalicza.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po co jakieś odblokowywanie gdzieś tam daleko za duże sumy, jak masz znajomości to spokojnie ściągną ci sima na 100 to dotyczy wszystkich 6630 6680 i jeszcze jedno wiara kóra mówi że z nokii n70 się nieda to jest poprostu ograniczona osobiście znam kolesia co sciągnął sima z n70 za 60zł

jak się chce to się znajdzie.

pozdro4all B)

 

za 100zł '

 

Może byś napisał gdzie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fire8all, konkretny namiar. Przecież nic Ci się nie stanie:>

 

Ta, na początku jak do vodafone wszedł ten telefon do promocji za 199€ to wszedłem do polskiego komisu sie spytać czy da się ściągnąć i za ile- gość powiedział, że kwestia 2min i kosztuje 30zł :| Więc może trafiłeś na kolejnego ściemniacza i tyle:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamtym tygodniu tez myslalem zeznalazlem magika od 6680 zostawilem telefon w jego lombarcie na drugi dzien powiedzial ze dostal sprzet ale boi sie probowac moze za jakis czas ,ale nadzieja jest bo ktos kiedys napisal ze jak pojdzie 6630 to i nastepne szkoda ze kosztuje tyle ale jest http://www.rogergsm.pl/index.php?cPath=45_...&sort=1a&page=3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Strone Vodafone to potrafiłem znaleźć wcześniej , ale oczywiscie nie mam ich katy sim i nr telefonu a bez tego ciezko sie z nimi skontaktowac, moze jest jakis inny sposob np gdyby ktos mial znajomych w Irlandii mogli by tam pojsc i zaplacic kase w zamian za kod a ja zaplacil bym w Posce (kod- kasa). Chyba ze mozna w Polsce po znajomosci jak piszecie. Jak jest jakis odwazny pracownik serwisu Nokii to prosze o kontakt. Te telefony bez simlocka mozna kupic juz w sklepie Electric World za 800Pln, a na allegro jeszcze taniej tak wiec usuwanie simlock za 400 pln i wiecej traci sens. Tak więc prosze o kontakt, dyskrecja zapewniona, pracowników Nokii, którzy sa w stanie to zrobic za kase rzedu 100-150PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MASTER 15:40:55

 

podobno locki zdejmujesz z 6630

 

simlock 6630 15:41:03

 

no

 

MASTER 15:41:24

 

z tego co slyszalem to jest to obecnie niemozliwe

 

MASTER 15:41:25

 

?

 

simlock 6630 15:41:35

 

mozliwe

 

MASTER 15:41:44

 

a w jaki sposob to robisz

 

simlock 6630 15:41:52

 

kod

 

MASTER 15:41:59

 

kodem nie idzie

 

simlock 6630 15:42:13

 

idzie

 

MASTER 15:42:13

 

podobno tylko w starszych wersjach pojdzie

 

MASTER 15:42:20

 

w nowszych nie da rady

 

simlock 6630 15:42:25

 

w tej tez

 

MASTER 15:42:33

 

a zdjales z jakiejs 6630

 

simlock 6630 15:42:40

 

no

 

MASTER 15:43:28

 

a z jakiego kalkulatora korzystasz

 

simlock 6630 15:43:44

 

niewazne

 

simlock 6630 15:43:59

 

powiem ci ze kosztuje 1000zł

 

 

 

smieszny koles,kupil kalkulator za 1000 zeta hahahahhha, jesli w to wierzycie to moge wam dac namiary, to se zdejmiecie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam kupiłem ostatnio ten telefon na allegro i musze przyznac ze niezle sie zdenerwowałem jak wyszło na to ze frajer ze mnie :mur: Ale tak szukam i patrze na te posty powyżej i doszedłem do wniosku, że da rade sciagnac tego simlocka! Jesli ktos ma telefon w sieci vodafone UK to moze kupic karte na allegro(15zł) z tej sieci doładowac (musi byc chyba 20Ł) i poprosic ich o wysłąnie kodu(juz to zrobilem ale powiedzieli ze musze byc użytkownikiem ich sieci!(o czym pisałem powyzej)! Planuje to sprawdzic wkrotce jak uzyskam 100% pewnośc ze jak wydam 20Ł to mi odblokuja ( w porównaniu do cen kolesi z Polski 250-300zł to nie brzmi to najgorzej)! Już wczesniej ktos nawet chyba pisal ze da rade sciagnac simlocka jak sie ich ładnie poprosi( i oni wtedy wysyłaja kod). I w tym cała rzecz-> od samego poczatku wszyscy sa przekonani ze tego kode nie da rady a tu qrde cfaniaki z vodafone jakos to robią(wysyłaja przecież ten kod sms-em, nie trzeba odsyłac komóry na tydzień), więc skoro oni to mogą to pewnie jest jakiś na to sposób!! No dobra to ja zasuwam napisać maila do tych z vodafone i dam znac jak mi sie uda( a jak nie to lepiej sie nie bede odzywał)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś mówi, że nie ma sposobu? Przecież raczej wiadome jest, że nokia ma generator (tylko nie wyciekł jeszcze) i vodafone pewnie w ten sam sposób to robi. Sposób jest - ale hmm jakby to powiedzieć legalny tudzież oficjalny a używając 3rd party software/hardware nie ma narazie takiej możliwości (no poza skillem Dejana).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wczesniej ktos nawet chyba pisal ze da rade sciagnac simlocka jak sie ich ładnie poprosi( i oni wtedy wysyłaja kod). I w tym cała rzecz-> od samego poczatku wszyscy sa przekonani ze tego kode nie da rady a tu qrde cfaniaki z vodafone jakos to robią(wysyłaja przecież ten kod sms-em, nie trzeba odsyłac komóry na tydzień), więc skoro oni to mogą to pewnie jest jakiś na to sposób!! No dobra to ja zasuwam napisać maila do tych z vodafone i dam znac jak mi sie uda( a jak nie to lepiej sie nie bede odzywał)

Powiem ci tak. Z kazdego telefonu, ktory dostepny byl u jakiegokolwiek operatora sciagniesz simlocka za pomoca kodu. Nie ma znaczenia czy to Nokia, Motorola, Siemens czy takie cuda jak LG. Problem polega tylko na tym, ze trzeba ten kod miec. Co wiecej oni (operatorzy) nie posiadaja generatora kodow jak sie niektorym wydaje, ale poprostu maja spisane numery IMEI telefonow, ktore mieli w sprzedazy i przypisane do nich odpowiednie kody otrzymane od producenta sprzetu. W przeciwnym razie generator juz dawno wycieklby bocznymi drzwiami i nawet jesli posiadalby blokade na jedna, konkretna siec i nie oferowal mozlowosci wpisania kodu operatora to sam algorytm juz dawno bylby znany. Wszelkie informacje na temat mozliwosci sciagniecia simlockow z tych Nokii narazie mozna przyjmowac z przymrozeniem oka. Na "rynku" pelno jest kretaczy, ktorzy chca sie tylko zareklamowac w taki czy inny sposob. Nie raz juz slyszalem, ze ktos ma program do usuniacie simlocka przez zwykly kabelek DKU-2 czy jest w posiadaniu jakiegos magicznego generatorka za 1000zl (tez mi cena, pelny sprzet do flashowania Nokii kosztuje niewiele mniej). Jakis czas temu znajomy byl na 100% pewien, ze w przeciagu tygodnia bedzie mial sprzet do bezproblemowego odblokowywania tych Nokii. Gdy spytalem go o cene stwierdzil, ze jest w stanie wydac nawet do 5000zl tylko dla kilku modeli telefonow. Po miesiacu oczekiwania wrocil do szarej rzeczywistosci i sprzetu oczywiscie nie posiada. Uczulam na wszelkie tego typu informacje. NIe warto sie specjalnie napalac i jechac na drugi koniec Polski tylko po to, zeby odejsc z kwitkiem i nadzieja, ze moze kiedys sie uda.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam kupiłem ostatnio ten telefon na allegro i musze przyznac ze niezle sie zdenerwowałem jak wyszło na to ze frajer ze mnie :mur: Ale tak szukam i patrze na te posty powyżej i doszedłem do wniosku, że da rade sciagnac tego simlocka! Jesli ktos ma telefon w sieci vodafone UK to moze kupic karte na allegro(15zł) z tej sieci doładowac (musi byc chyba 20Ł) i poprosic ich o wysłąnie kodu(juz to zrobilem ale powiedzieli ze musze byc użytkownikiem ich sieci!(o czym pisałem powyzej)! Planuje to sprawdzic wkrotce jak uzyskam 100% pewnośc ze jak wydam 20Ł to mi odblokuja ( w porównaniu do cen kolesi z Polski 250-300zł to nie brzmi to najgorzej)! Już wczesniej ktos nawet chyba pisal ze da rade sciagnac simlocka jak sie ich ładnie poprosi( i oni wtedy wysyłaja kod). I w tym cała rzecz-> od samego poczatku wszyscy sa przekonani ze tego kode nie da rady a tu qrde cfaniaki z vodafone jakos to robią(wysyłaja przecież ten kod sms-em, nie trzeba odsyłac komóry na tydzień), więc skoro oni to mogą to pewnie jest jakiś na to sposób!! No dobra to ja zasuwam napisać maila do tych z vodafone i dam znac jak mi sie uda( a jak nie to lepiej sie nie bede odzywał)

a co tu sprawdzać?

jak maja w cenniku usługe ściagnięcia sim locka to co tu sprawdzać?

mi orange ściągnęła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fire8all

mówisz o polskim orange czy zagranicznym a jeśli polskim to ile za to wzieli

 

fakt jest taki że jak ktoś chce i umie szukać to sima sie szybko pozbędzie

 

pozdro :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież już nie raz pisał, że chodzi o Orange.UK.

Widze, że coraz więcej osób pisze, że można sobie poradzić, itd... Może byście tak podawali konkrety? Bo bez nich to nie ma o czym rozmawiać nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówisz o polskim orange czy zagranicznym a jeśli polskim to ile za to wzieli

Polski Orange bierze 500zl + 22% podatku i sciaga tylko z telefonow zablokowanych na polska pomarancze.

 

kto ma kase to sie go szybko pozbędzie...

Czy ja wiem, 2 tygodnie i ryzyko, ze telefon moze nie wrocic to raczej szybko nie jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fire8all

Bosze a kto tu mówi o wysyłaniu ludzie poczytajcie trosze jak diała sim-lock i jak się ma do tego nr. imei w nowym nr twoja komórka wszystko świetnie opsiali na jakiej asadzie działają tel.BB5 i jak można z nich ściągnąć sima pozdro :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosze a kto tu mówi o wysyłaniu ludzie poczytajcie trosze jak diała sim-lock i jak się ma do tego nr. imei w nowym nr twoja komórka wszystko świetnie opsiali na jakiej asadzie działają tel.BB5 i jak można z nich ściągnąć sima pozdro :lol2:

A kto nie mowil o wysylaniu? To, ze niektorzy operatorzy umozliwiaja otrzymanie kodow w ten czy inny sposob nie oznacza, ze wszyscy na to pozwalaja. Alternatywna opcja sciagniecia simlocka to przelutowanie jednego ukladu i zaprogramowanie go na nowo (dla serii N to sie juz nie sprawdza) a to wiaze sie juz z wyslaniem telefonu, cena okolo 200-300zl i czasem oczekiwania rzedu 2 tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fire8all

no i taki jest najprostrzy sposób tylko wiara która to robi 5min. popracuje i wymyślają jakieś kosmiczne sumy wyolbrzymiając swoją robote a pozatym rzadko gdzie można spotkać rzetelny i godny zaufania komis który wie co robi, a nie że ściąga simy z kalkulatorków jednym słowem robią z wiary głupków i naciągają, lamy ostatnie :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

tak ja wy mam problem z simlockiem 6630 ale dzis na zagranicznej stronce znalazlem program dziki ktoremu przez kabel mozna sciagnac sima,niestety nie mam kabla ale moze ktos chce sprobowac bo wydaje mi sie ze to prawdziwy program poniewaz zostal przygotowany przez grupe informatykow ktorzy zajeli sie problemem i niby go rozwiazali.wiec moge wyslac osobie ktora ma kabel i chce sciagnac sonie simloacka.

 

pozdro boober2007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

tak ja wy mam problem z simlockiem 6630 ale dzis na zagranicznej stronce znalazlem program dziki ktoremu przez kabel mozna sciagnac sima,niestety nie mam kabla ale moze ktos chce sprobowac bo wydaje mi sie ze to prawdziwy program poniewaz zostal przygotowany przez grupe informatykow ktorzy zajeli sie problemem i niby go rozwiazali.wiec moge wyslac osobie ktora ma kabel i chce sciagnac sonie simloacka.

 

pozdro boober2007

Heh, program nazywa sie pewnie bb5unlock a kabel, ktory jest potrzebny do nieco zmodyfikowany DKU2. Jesli to ten sam, to krazy on w sieci conajmniej od 6 miesiecy i nie ma sie co ludzic, nie dziala. Przeskanowalbym go pod katem jakiegos adware/spyware ;)

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fire8all

udzielałem się tutaj troszke n aforum ale niestety drodzy koledzy musze was opuścić z teog powodu że ja swój problem z 6680 jużrozwiązałem i jestem pieprzonym farciarzem który ma możliwość ściagania sim-locków z BB5

 

SZUKAŁEM ZNALAZŁEM B)

 

CENA TO 50zł

tak tak 50zł nie 500zł

 

 

TYLKO 50zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udzielałem się tutaj troszke n aforum ale niestety drodzy koledzy musze was opuścić z teog powodu że ja swój problem z 6680 jużrozwiązałem i jestem pieprzonym farciarzem który ma możliwość ściagania sim-locków z BB5

 

SZUKAŁEM ZNALAZŁEM B)

 

CENA TO 50zł

tak tak 50zł nie 500zł

TYLKO 50zł

 

To czemu nie napiszesz gdzie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udzielałem się tutaj troszke n aforum ale niestety drodzy koledzy musze was opuścić z teog powodu że ja swój problem z 6680 jużrozwiązałem i jestem pieprzonym farciarzem który ma możliwość ściagania sim-locków z BB5

 

SZUKAŁEM ZNALAZŁEM B)

 

CENA TO 50zł

tak tak 50zł nie 500zł

TYLKO 50zł

NO CHLOPIE JA SIE PISZE JAK MAM CI DOSTARCZYC PIENIADZE I W JAKI SPOSOB CHCESZ MI POMUC ZDJAC SIMA PISZ NA FORUM LUB NA POCZTE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to już robi się strasznie nudne. Wygadałem już chyba z milion minut na to aby usłyszeć "nie ściągamy" lub "może za 2 tygodnie", bo tych serwisów które ja obdzwoniłem nie da się zliczyć. Chyba każdy który ogłasza się w internecie a ktoś nagle pisze, że ściągnął sobie za 50 zł.

 

Chłopie, chociaż jestem w desperacji bo moja N6280 leży bezczynnie na biurku to i tak jakoś nie chce mi się wierzyć w Twoją historię. Masz możliwość to bądź tak dobry, podaj kontakt do tego serwisu lub kolesia który to robi i z chęcią zweryfikuję i tą informację.

 

Przy okazji, jeśli wiecie kto ściąga te simlocki z BB5 do powiedzmy 300 zł. lub w tej granicy to prosze o kontakt.

 

Mój mail: mativ@tlen.pl

GG: 4585846

Telefon: 694 013 929

 

Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fire8all

chrzanów koło krakowa

 

 

serwis komórek

8159455 gg

do tego kolesia co to robi

za 50zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...