Skocz do zawartości
koczo

Simlock Z Platformy Bb5.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sialala

chrzanów koło krakowa

serwis komórek

8159455 gg

do tego kolesia co to robi

za 50zł

Moja babuszka pachazi z Chrzanowa ;)

Ktos to sprawdzi?

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

sam zagadaj na gg korku :mur:

Z Regulaminu:

 

Na łamach forum kategorycznie zabrania się:

Umieszczania treści obraźliwych lub oszczerczych względem KOGOKOLWIEK. Dotyczy to w szczególności:

 

wypowiedzi skierowanych do innych użytkowników forum,

 

wypowiedzi skierowanych do osobowości prawnych, grup wyznaniowych, mniejszości rasowych, seksualnych etc.

 

Kwalifikujesz sie na banana lolku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwił bym się gdyby koleś rzeczywiście usuwał simlocki z BB5 za 50 PLN, ale zagadałem i narazie się nie odzywa.

 

Do fire8all : Jeśli możesz to napisz lepiej jego nuemr telefonu bo w takiej ważnej dla mnie sprawie nie chcę się kontaktować przez GG, które jest stworzone dla znajomych a nie dla interesów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich strapionych właścicieli 6630

Jeśli ktoś ma sposub na odblokowanie albo sprawdzł te pogłoski o maguniu z Chrzanowa i są one prawdziwe to prosze o info na email paw210@wp.pl B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fire8all

witam bardzo was przepraszam za to co wszcześniej pisałem o tym chrzanowie koles to zwykły oszust cudem udało mi się telefon odzyskać nawet z nim niegadajcie jeszcze raz sorry :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Z mojego dochodzenia wynikało jasno, że koleś kręci. Wypisałem mu listę danych, które muswze mieć przed wysyłka (adres, telefon stacjonarny, NIP serwisu itp.). Koleś powiedział, że jest to dla niego chore i grzecznie mi podziękował...

 

Druga sprawa - nawiązałem kontakt z bardzo miłą internautką, która posiada ten sam problem co my wszyscy. Nie może zdjąć sima ze swojej N70. Z tego co pisała, to znalazła kolesia w wa-wie który ściąga je na miejscu za 400PLN. Koleś jest podobno bardzo konkretny i posiada 2 punkty serwisowe. Jeśli jest ktoś chętny do wpakowania kolejnych stówek w telefon to mogę załatwić adres. Ja odpadam. Tak jak już pisałem dam góra 300 za tą usługę. Taka kasa to już przesada. Zwykły monopol. Jak można za zdjęcie simlocka "na miejscu", czyli w jakieś 3-4h skasować 400PLN??!!

 

Sprawa w toku.

 

Czekam jak inni na jakieś informacje.

 

P.S. Przestroga dla naiwnych - nie podniecajcie się, że ktoś Wam oferuje odblokowanie BB5 za 100PLN. To oszust, bo gdyby to rzeczywiścei potrafił to by po pierwsze kasował 200-300 bo chętnych nie brakuje, a po drugie wszytscy by o tym wiedzieli!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

witam bardzo was przepraszam za to co wszcześniej pisałem o tym chrzanowie koles to zwykły oszust cudem udało mi się telefon odzyskać nawet z nim niegadajcie jeszcze raz sorry :unsure:

To ja czekam na takie magiczne slowo. Inaczej powoluje sie na Regulamin i wymagam bana dla Pana.

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fire8all

a niewidzisz co jest tam napisane debilu skończony mam to w [gluteus maximus] że mnie zbanują naucz sie czytać na kolach mam przepraszać przestań :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

a niewidzisz co jest tam napisane debilu skończony mam to w [gluteus maximus] że mnie zbanują naucz sie czytać na kolach mam przepraszać przestań :mur:

Slicznie nam sie Pan tu przedstawia.

Skoro masz takie podejscie, to po kiego capa tu przychodzisz puszczac baki?

A co do mojego poprzedniego posta:

Nazwales mnie korkiem, bo smialem poddac w watpliwosc prawdziwosc Twej rzekomej rewelacji. Wyglada na to, ze nie ten korkiem, ktory od poczatku wietrzyl walek, a ten, ktory jak baran uwierzyl w kazde slodkie pierdzenie oszusta. Nastepnym razem dziecko zastanow sie co piszesz. Myslenie byc moze Cie boli, ale to nie zwalnia Cie od zastanowienia sie przed puszczeniem pierda na Forum, ktore czyta mnostwo ludzi. Z Bogiem.

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Witam. Oto numer gg gostka który twierdzi że zdejmie simlocka z Nokii 6630 chce za to 150 zł płacąc kartą heyah. NR GG: 9382758 Jeśłi jest ktoś chętny niech to sprawdzi. I pisze jak co :-)

Uwierze, jak Kaczynski przejdzie na judaizm.

Placenie karta Heyah? Myslalem, ze tylko panienki w necie tak naciagaja. Nie obraz sie, ale mi to smierdzi oszustwem na odleglosc. Juz wiem, dlaczego te telefony w UK sa takie tanie w sieciach komorkowych (czy moze byly? :|)

Podobno O2 w UK sciaga SimLocka ze swoich telefonow w przypadku jednorazowego doladowania na 100 GBP, ale nie sprawdze wam tego, bo nie mam Nokii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierze, jak Kaczynski przejdzie na judaizm.

Placenie karta Heyah? Myslalem, ze tylko panienki w necie tak naciagaja. Nie obraz sie, ale mi to smierdzi oszustwem na odleglosc. Juz wiem, dlaczego te telefony w UK sa takie tanie w sieciach komorkowych (czy moze byly? :|)

Podobno O2 w UK sciaga SimLocka ze swoich telefonow w przypadku jednorazowego doladowania na 100 GBP, ale nie sprawdze wam tego, bo nie mam Nokii ;)

witam ten gosciu od tego gg jest lewy nie szkoda czasu i pieniedzy juz sprawdzony jego opis to ,, sponsorem mojej nieobecnosci jest sim lock" co moze swiadczyc o tym jak gosc sie dobrze bawi za ludzkie pieniadze nie radze bo juz nie jeden stracil kase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kutwa sorry. Pomyliły mi się numery gg: 4736301. Ten miał być. Ale nie ma go teraz :/ A tamten co podałem wcześciej jest gościa który mi podał ten numer. On mi napisał że ten gość z 4736301 zdjoł mu simlocka. A w statusie nie ma ,, sponsorem mojej nieobecnosci jest sim lock" tylko ma "Sponsorem mojej nieobecności jest żywiec. "

Edytowane przez LeszekSKC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kutwa sorry. Pomyliły mi się numery gg: 4736301. Ten miał być. Ale nie ma go teraz :/ A tamten co podałem wcześciej jest gościa który mi podał ten numer. On mi napisał że ten gość z 4736301 zdjoł mu simlocka. A w statusie nie ma ,, sponsorem mojej nieobecnosci jest sim lock" tylko ma "Sponsorem mojej nieobecności jest żywiec. "

dokladnie tak jest teraz ale jak ja z nim pisalem na gg i probowal mi wkrecic ze za 20- zl jak mu zaladuje karte heja to on mi przysle kod smsem ja nie dalem sobie wkrecic ale na innym forum gosc pisze ze zaladowal mu karte i cisza i wtedy opis mial taki jak pisalem teraz zmienil od kilku dni bo widac ludzie mu zyc nie dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzwoniłem do nich. Dostałem informację, że jak znajdzie się około 100 chętnych to przyśpieszy trochę ściąganie sprzętu. Ja mam się odezwać jakoś koło 12.03. Może wtedy będzie coś więcej wiadomo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, smiem podejrzewac, ze jak znajdzie sie 100 chetnych to poprostu zbiora sie do kupy, wysla telefony gdzie trzeba i po dwoch tygodniach skasuja klientow ~ 300zl jesli telefon uda sie postawic na nowi ;)

 

Prawda wciaz jest taka, ze zaden nowy sprzet sie nie ukazal, a dostepne i znane sposoby dla nowszych (fabrycznie) telefonow nie sa juz skuteczne i wiecej moga napsoc niz poprawic.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie ale cos sie dzieje przeciez mase ludzi pisze ze w Irlandi zdejmuja bez problemow widac cos maja co pozwoli zdjac sima i prawdopodobnie nie ma problemu jaka siec maksymalnie 20 euro sobie zycza tak czytalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze slysze a ta sprawe monitoruje na bierzaco. Osobiscie uwazam, ze to kompletna bzdura. Simlocka owszem, mozna zdjac kodem, za ktory wiekszosc sieci wola 15-20 Euro badz 20 funtow i co jakis czas na liscie sieci, ktora taki kod za odpowiednia oplata udostepnia pojawia sie kolejna. Jakis czas temu doszedl francuski SFR, wczesniej Orange czy Vodafone. Najwyrazniej Meteor i pozostaje dzialajace na terenie Irlandii rowniez proboja dotrzymac kroku. Nie zmienie to jednak faktu, ze odblokowanie dowolnego telefonu BB5 wciaz jest niemozliwe. Jakis czas temu sporo kodow zostalo tez wykradzionych i ktos proboje je sprzedawac nieco taniej.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gieldzie w branicach w krk wam sciagną simlocka z 3g za koło 100 zeta a w komisach ceny sie machają od 200 do 500 złotych co i tak sie opłaca jesli tak jak ktos tam wyzej napisał dostał telefon .. on kosztuje koło 800-1000

złotych wiec .... :)CZY TO MOZE BYC PRAWDA ZNALAZLEM TO NA INNYM FORUM CZY KTOS TO MOZE SPRAWDZIC I POTWIERDZIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...