Skocz do zawartości
koczo

Simlock Z Platformy Bb5.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sialala

Moze ktos chce zaryzykowac:

 

Zona ma ta Nokie, a ze jedziemy na wakacje, wiec zadzwonilem do biura Vodafone z pytaniem, czy jest mozliwosc zdjecia SimLocka - telefon na karte, kupiony rok temu, dzialal w sieci Vodafone w UK. W odpowiedzi kazano mi podac numer IMEI, a 5 minut pozniej dostalem smsem kod deaktywujacy Sim-Locka. Na 99% oparty jest na IMEI, ale ze sie na tym do konca nie znam, wiec podaje ten kod, moze u kogos zadziala - choc zadnej gwarancji nie daje.

 

#pw+289571565000536+1#

 

BTW: jesli ktos ma ten telefon kupiony od kogos z UK i ma kontakt z ta osoba, to najlepiej niech zadzwoni do typa i pomeczy go, zeby skontaktowal sie z Custorme Service w celu zdjecia Smoka. To kwestia 5 minut a moze zaoszczedzic sporo kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

@sialala, na 100% nie zadziała na innych telefonach niż Twój.

Byc moze :)

Kwestia tego, ze sporo osob kupilo te fony na Allegro z SimLockiem na Vodafona - bo telefonik byl naprawde tani (129GBP z karta 32MB) i post sluzyl bardziej poinformowaniu, ze istnieje sposob na darmowe pozbycie sie smoka przy odrobinie checi ze strony sprzedawcy. Skoro ja zdjalem go za friko (a zona jedzie na prepaidzie i jakichs kosmicznych doladowan nie robilem w ciagu tego roku) to i z innymi nie powinno byc problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze :)

Kwestia tego, ze sporo osob kupilo te fony na Allegro z SimLockiem na Vodafona - bo telefonik byl naprawde tani (129GBP z karta 32MB) i post sluzyl bardziej poinformowaniu, ze istnieje sposob na darmowe pozbycie sie smoka przy odrobinie checi ze strony sprzedawcy. Skoro ja zdjalem go za friko (a zona jedzie na prepaidzie i jakichs kosmicznych doladowan nie robilem w ciagu tego roku) to i z innymi nie powinno byc problemu.

Na pewno nie zadziała na innych fonach.

Nic dziwnego, mnie w orange (właściwie siostre) sim lock off kosztował 5 funtów i trwało to parenaście godzin, tylko imei podałem koledze który zadzwonił do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

hmmm... wiecie, chyba znam kogoś kto ściąga simlocki z 6630 za 40zł :o nie wiem jak wierzyć ale sobie sam ściągnął z vodafone... nie wiem czy koles w jasia leci ale jest to dla mnie bardzo interesujace, siadłby jakiś phone na próbe, ale kupowac za 350 to mi kasy szkoda, a jak go tylko zepsuje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... wiecie, chyba znam kogoś kto ściąga simlocki z 6630 za 40zł :o nie wiem jak wierzyć ale sobie sam ściągnął z vodafone... nie wiem czy koles w jasia leci ale jest to dla mnie bardzo interesujace, siadłby jakiś phone na próbe, ale kupowac za 350 to mi kasy szkoda, a jak go tylko zepsuje ??

Dżiazas, nie wiem jak szukałeś ale chyba słabo, w vodafone/o2 z tego co wiem tyle to kosztuje (5-10funtów)...

 

Swoją droga czy to nie Ty do mnie na gg pisałeś ? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie zmienilo sie nic. Powstal sprzet, ktory umozliwia odblokowanie kilku modeli telefonow, w tym N70 w odpowiednich wersjach oprogramowania, ale nie slyszalem, zeby ktokolwiek w Polsce go posiadal. Teoretycznie moglbym wyslac sama, przygotowana (odpowiednia wersja softu, w pelni sprana) plyte glowna telefonu do Schenzen w Chinach, ale minimalne ilosci telefonow, ktorymi sie zajmuja to 50 sztuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem nokie 6680 i kod od operatora orange uk.

jednak ktos wczesniej juz probowal kodow i licznik jest zablokowany, nie moge wprowadzic.

Programem nss sprawdzilem, ze licznik wpisanych kodow za pomoca kabla jest 0 - jak mozna wprowadzic kod za pomoca kabla?? jest jakis program do tego? kod mam tylko jak go wpisac???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem nokie 6680 i kod od operatora orange uk.

jednak ktos wczesniej juz probowal kodow i licznik jest zablokowany, nie moge wprowadzic.

Programem nss sprawdzilem, ze licznik wpisanych kodow za pomoca kabla jest 0 - jak mozna wprowadzic kod za pomoca kabla?? jest jakis program do tego? kod mam tylko jak go wpisac???

Moge pomoc ci ze zrestowaniem licznika wpisow w tej nokii (rowniez z odbudowa certyfikatów w innych modelach).

musisz zgrac aska i wyslac do mnie, ja przelicze na rpl i wgrasz z powrotem, pozniej bedziesz mogl juz wpisac kod.

pozdr

 

holden

 

 

//edit

Jeśli chcesz pomóc, to miło. Ale ogłoszeń o charakterze zarobkowym nie tolerujemy w tym miejscu.

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy rzeczywiście nie ma możliwości ściągnięcia simlocka z n72. Załatwiam sobie ją i nie wiem czy będzie miała simlocka czy też nie (możliwe, że będzie w Erze). Jeżeli nie da rady zdjąć to chyba zastanowię się nad czymś innym.

 

PS. A z Noki 7373 można zdjąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW Dzięki za szybką odpowiedz. :lol2:

 

Za komórkę nie płacę, to za simlocka zapłacić mogę :?

 

 

 

Edit: Czy to prawda, że to kosztuje 400-600 zł. Bo coś mi się nie widzi tyle płacić, jak mogę za tą kasę mieć inny telefon.

Edytowane przez KiMR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak jest z tym simleckiem w 6680?

pewnie tak samo, co w przypadku innych telefonow z BB5

 

O co z tymi kodami chodzi?

sa to kody generowane przez kalkulatory do sciagania simlockow. O ile w DC3 i DC4 działały skutecznie, tak w przypadku BB5 ich skuteczność zanikła.

 

Mam okazje zmienić moją 6600 na 6680 z simem i jeszcze by mi kasy zostało ;)

sim na co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka mala podpowiedz.

Servis pod rotundą w centrum Warszawy zdejmuje simlocki z tych telefonow.

TYLKO Z POLSKICH SIECI. Mi zdjeli i wszystko dziala (Nokia N70)

Koszt duzy ale jak sie orientuje to i tak nie jest zle. 300zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit: Czy to prawda, że to kosztuje 400-600 zł. Bo coś mi się nie widzi tyle płacić, jak mogę za tą kasę mieć inny telefon.

przecież już Ci pisałem 2 dni temu w twoim temacie po ile stoją kody do ERY!!! - 200 - 250zl -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież już Ci pisałem 2 dni temu w twoim temacie po ile stoją kody do ERY!!! - 200 - 250zl -

To pytanie zadałem 10 stycznia :mur: :mur: Miesiąc temu :mur: :mur:

 

A temat o N70 założyłem 9 lutego, tam tylko przy okazji zapytałe się o simlocka. Więc jeżeli posądzasz mnie o dublowanie pytań to zastanów się jeszcze raz :mur:

 

 

Sorry za OT

Widzę dzieciaku, że masz problemy z myśleniem. Niestety na to nic nie poradzę, ale spróbuję ci wyjaśnić tak aby ten twój mały rozumek pojął tą ‘skomplikowaną sprawę’.

 

10 stycznia: Pierwsze moje pytanie o simlocka w temacie „Simlock z platformy BB5” – odpowiedział mi Narcyz.

 

9 lutego: Założyłem temat o N70. Zadałem w nim 4 pytania. Na pytanie o simlocka odpowiedziałeś, że kosztuje około 200zł. Tu też odpowiedział mi Narcyz.

 

14 lutego: W temacie „Simlock z platformy BB5” z wielkim wyrzutem piszesz, że już mi 2 dni wcześniej odpowiedziałeś na pytanie o simlocka w moim temacie o n70. Tylko, że ja w temacie 'Simlock z bb5" to pytanie zadałem miesiąc wcześniej niż w moim o n70.

 

Według ciebie, najpierw pytam się o locka w moim temacie o n70, a potem w temacie o lockach n bb5. „przecież już Ci pisałem 2 dni temu w twoim temacie po ile stoją kody do ERY!!! - 200 - 250zl”

 

Więc nijak to twoje wzburzenie tutaj pasuje. Kłania się czytanie ze zrozumieniem.

 

Jeżeli bym się pytał w tym temacie o locka po założeniu mojego tematu to twoja pierwsza odpowiedz, miałaby jakiś sens, ale tak nie było.

 

Jeżeli twój malutki rozumek dalej tego nie pojmuje...

Edytowane przez KiMR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pytanie zadałem 10 stycznia :mur: :mur: Miesiąc temu :mur: :mur:

 

A temat o N70 założyłem 9 lutego, tam tylko przy okazji zapytałe się o simlocka. Więc jeżeli posądzasz mnie o dublowanie pytań to zastanów się jeszcze raz :mur:

no przy okazji - co z tego jesli spytales wlasnie o lock i 10 lutego ci odpowiedzialem. POLSKA REPUBLIKA LUDOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...