Skocz do zawartości
koczo

Simlock Z Platformy Bb5.

Rekomendowane odpowiedzi

pojawilo sie cos takiego na allegro:

http://www.allegro.pl/item168052982_zdejmi...sce_zobacz.html

http://www.allegro.pl/item168054641_zdejmu...sce_zobacz.html

kto ma kase niech proboje (na szczescie mam n70 fabrycznie bez slocka) :D

witam, wlasnie poszukuje kogos kto jest w stanie sciagnac simlocka z 6630 (angielski orange), konto w.w. uzytkownika zostalo zablokowane, ktos wie dlaczego??

 

moze macie jakies namiary kto moglby sciagnac taka blokade??

Edytowane przez HUDY_17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi jak to jest z kontaktowaniem sie z operatorem w Anglii, w serwisie mi powiedzieli, ze mozna sie skontaktowac z operatorem, podac model i numer seryjny telefonu i wtedy wygeneruja kod odblokowujacy.

 

moze ktos cos na ten temat powiedziec ??

 

znalazlem taki bajer:

http://www.programosy.pl/nokia_oblicz.php

 

ale jak sie spodziewalem - niedziala !!! to bylo oczywiste.... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z opeartorem można skontaktować przez e-mail, szczególnie jeśli nie czujesz sie do końca pewny z angielskiego.

czesc, mozesz cos wiecej powiedziec na ten temat??

masz moze jakis dokladny adres email??

na jakich zasadach odbywa sie cala taka operacja??

co powinienem napisac w tresci meila??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tu mówić więcej, wchodzisz na stronę operatora u którego jest ten telefon- znalezienie przecież nie stanowi problemu. Znajdujesz tam adres e- mail do jakiegoś BOKu i skrobiesz maila. Wymyśl sobie jakąś ścieme, że potrzebujesz zdjąć tego simlocka podaj IMEI i spytaj czy jest możliwość, żeby Ci wysłali kod. Pewnie będziesz musiał ponieść jakąś opłatę, więc trzeba mieć kartę pre- paid operatora na którego jest simlock. Pobiorą sobie z Twojego konta i będzie po bólu. Przynajmniej tak wygląda scenariusz bez żadnych problemów, itd. ;)

Kolega próbował w przypadku Irlandzkiego Vodafone i dało się wszystko załatwić mailem, a kod dostał smsem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo.

 

Tak mnie jakos naszlo na zmiane fona, a konkretnie na 6280/6288 i ja nie wiem jak wam sie oplaca sciagac te fony z angli? W Polsce bez locka 6288 kosztuje jakies 800zł z lockiem na np PLAY - 700zł a z UK z prepaidu jakies 190funtów + zdjecie locka 200zł.... Czy jakos inaczej kupujecie te fony z UK?

Edytowane przez cichy202

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy państwo simlock z BB5 nareszcie złamany!!!

To nie żart wiadomość wyszperana na jednym z zachodnich for.

Ceny smoków w komisach polecą w dół - nareszcie B-)

info

Ps. Mam nadzieję że nie dostanę bana za linka :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Rewolucja! B-) Kupować tanie BB5 z allegro, tylko nie przewrócić się w drodze do kasy... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naglę nie widzę na alledrogo okazji po 250-300zł, a na dodatek kabli ca-43 oraz dku-5 nie można znaleźć :|

 

 

--edit--

No dobra, jak się poszuka to i się coś znajdzie, ale wciąż problemem pozostaje dostępność kabli.

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Naglę nie widzę na alledrogo okazji po 250-300zł, a na dodatek kabli ca-43 oraz dku-5 nie można znaleźć :|

--edit--

No dobra, jak się poszuka to i się coś znajdzie, ale wciąż problemem pozostaje dostępność kabli.

Okazja to akurat kwestia mentalności - rodacy wykupili wszystko co trzeba ;)

 

A co do kabli to przecież jest ich w ci** a poza tym prawie do każdej BB5 jest dodawany ten kabel w standardzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro są CA-53 i DKU-2. Ten drugi nie działa, a pierwszy to taki jaki jest dołączany do zestawy i też niewiadomo czy działa, bo on jest na USB.

Z okazją to fakt... Część ludzi całkiem nieświadomie ma teraz możlwiość zarobku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem ten filmik który przedstawia procedruę usunięcia siloka oraz gdzie można się zapoznać z działaniem programu do usuwania simloka

polecam wszystkim zapoznanie się z tym filmem przed przystąpiemiem do usuwania simloka ze swojego telefonu:

 

http://rapidshare.com/files/31344631/Bb-5_...ck_with_jaf.avi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już trochę czasu minęło od momentu kiedy pojawił się news, że da się pozbyć simlocka z BB5.

Jak to w końcu jest?

 

Mój brat jest aktualnie w Anglii i ma nokię 6234. Tam simlock to koszt ok 20 funtów, a i tak z tego telefonu jakoś nie bardzo potrafili mu ściągnąć.

Ojciec pojechał go odwiedzić i jeśli da się ściągnąć simlocka u nas to przywiezie telefon.

Da się w końcu ściągać czy nie ? Jeśli da się samemu to ok, ale jeśli potrzebna będzie wizyta w serwisie to zapłaci się te pare złotych (tylko żeby było pare a nie np 300 :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...