Skocz do zawartości
koczo

Simlock Z Platformy Bb5.

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel z motki kupionej w anglii chcial kiedys sciagnac simlocka mowili mu z sie nie da, ostatnio sie od niego dowiedzialem ze juz podobno sie da i ze mu za 30 zl w komisie sciagneli, widzialem nawet ten telefon.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@evocati że się da ściągnąć smoka to już wiemy, tylko pytanie jest, czy poradzą sobie ze wszystkimi telefonami na symbianie ;)

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanko - mam zamiar wziac w erze nokie e50, i jak juz tutaj czytalem sa problemy z sciagniciem simlocka, to czy podobnie jest ze zmiana imei? pytam, bo robie rozeznanie, czy gdyby ktos mi ukradl ten telefon to po zablokowaniu w erze, czy bedzie dla zlodzieja bezwartosciowy czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile może kosztować zdjęcie simlocka z Nokii 6300 z anglii, sieć to T-mobile?? Z góry dzięki za info:D

 

w krakowie ceny wahaja sie pomiedzy 40zl (np 6630/n70) do srednio 80zl (n73/n80). Ja bym stawial gdzies po srodku tego :]

Edytowane przez gollumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

simlock z bb5 to obecnie wydatek 50-60zł, ewentualnie jak ktoś się nie boi i wie jak się za to zabrać, to można się samemu pobawić. Jak się poszuka to i za 40zł zdejmą, albo jak masz to znajomi w Nokii zrobią Ci to za darmo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

simlock z bb5 to obecnie wydatek 50-60zł, ewentualnie jak ktoś się nie boi i wie jak się za to zabrać, to można się samemu pobawić. Jak się poszuka to i za 40zł zdejmą, albo jak masz to znajomi w Nokii zrobią Ci to za darmo :D

 

W Olsztynie niestety chyba sa 100 lat za murzynami bo jak ostatnio chcialem sciagnac sima z Z400 i E50 to za zetke krzykneli 80zl, a za nokije 200 :lol2: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[oferta usunięta]

 

Mam szybkie pytanko - mam zamiar wziac w erze nokie e50, i jak juz tutaj czytalem sa problemy z sciagniciem simlocka, to czy podobnie jest ze zmiana imei? pytam, bo robie rozeznanie, czy gdyby ktos mi ukradl ten telefon to po zablokowaniu w erze, czy bedzie dla zlodzieja bezwartosciowy czy nie?

Tak telefon Bedzie Bezwartościowy Żeby go odblokować Trzeba mieć profesjonalny Sprzęt i Umiejętności których złodziej nie ma a taki sprzęt mają tylko profesjonalne serwisy wiec musi tam sie udać ale złodziej ma inny problem nikt mu nie odblokuje telefonu i nie zmieni numeru imei jesli nie udowodni że to jego komórka wiec musi mieć orginalne pudełko papiery pokrywające sie z numerem imei a takrze z dowodu osobistego zostawić swoje dane osobowe i wtedy moze zostać zmieniony imei ale jak wiesz nikt tego nie zrobi mu bo karzdy servis który złamie prawo i mu się to udowodni że zmienił imei (zwłąszcza w telefonie kradzionym)Traci na zawsze możliwość światczenia usług poza tym jest opciąrzany karą pienierzna w wysokości 10000zł i osoba która sie tego podjeła w serwisie zostaje ukarana karą do 3 lat pozbawienia wolnośći .Wiec żaden modry serwis tego nie zrobi .Wiec możeswz być spokojny złodziej ma kiszke ztwojej komórki .Dodatkowo radze założyć kod aparatu .

 

 

----

Nie umieszczamy żadnych ofert na forum, poza działem giełda!

Zlituj się i popraw te błędy.

/narcyz

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjecie simlocka z nokii e51, jaki to koszt?

Zalezny od operatora. Simlocka z tego modelu sciaganac mozna _jedynie_ po kodach. Jesli telefon jest z Playa to masz pecha, kodow nie ma. Jesli z innych sieci to rozpietosc cenowa za kody od 120 do 300zl.

 

@Saimon, zmiana imei w BB5 jest niewykonalna wiec sprawy w ogole nie ma. Nikt sie tego nie podejmie bo jest to niemozliwe nawet liczac sie z wymiana flasha na plycie telefonu nie da sie potem przywrocic do stanu dzialania.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sprawdzona informacja, ze z playa nie zdejma?

Tak, sprawdzona. Kody do playa dostepne byly na poczatku, jak ten wypuszal telefony z kodem sieci Plusa. Od dluzszego czasu jednak juz tego nie praktykuja i do kodow dostepu nie ma nikt. Identycznie jest z polskim Orange.

 

 

Wiecie moze w jakiej cenie mozna zdjac simlocka (orange) z e50 ? istnieje mozliwosc zrobienia tego samemu w domowych warunkach, bez posiadania specjalistycznego sprzetu?

W domowych bez szans, a ceny w Warszawie pewnie od 50 do 100zl. Dodam, ze nie zawsze tam gdzie taniej jest zrobia to lepiej. E50 nalezy do telefonow, gdzie zeby dostac sie do testpointa trzeba wyciac fragment ekranu (metalowej blachy oslaniajacej elementy). Czasem lepiej zaplacic troche wiecej i miec pewnosc, ze telefon przezyje niz mniej i liczyc na lud szczecia ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okolo 130-150zl metoda Dejana na miejscu ( musisz podzwonic po serwisach i popytac ), w podobnej cenie kodami, ewentualnie samemu korzystajac z tej opcji. Mozesz rowniez zapytac Ery czy magicznie w ramach ich wypasionej promocji nie zrobia Ci tego za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...