Skocz do zawartości
Kaeres

Toca Race Driver 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tylko poprawią grawitację i samochody będą jeździć jak na ziemi a nie jak na marsie to będzie full wypas. To clio, tak jak zresztą inne screeny wygląda obłędnie i chyba raczej są to obrazki z wersji na PC bo ps2 już chyba nie uciągnie czegoś takiego.

Dołączona grafika

zobaczcie jak pięknie rozpłaszczył się ten boild na murku, qrcze już nie mogę się doczekać tej gry :twisted:

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedziemy dawali w multi?? :>

Wyglada bosko

 

Tylko zeby nie bylo jak z driv3r ze sie podniecali wszyscy screenami a teraz wszyscy psiocza :D

1332961[/snapback]

Oj będziemy dawali jak cholera, tak zresztą jak w TRD2, może w naszym kraju z pewnych względów gra nie jest zbyt popularna, ale zagranicznych serwerów jest masa a dzięki bardzo dobremu kodowi sieciowemu praktycznie na każdym można sobie pograć.

 

Co do drivera to jest trochę inna sprawa. Ponad pięć lat temu powstała pierwsza część która była niesamowicie inowacyjna, a do tego miała niesamowity klimat, dwujka nie wiem po jakiego grzyba wprowadziła tryb chodzony, zresztą wyśmiewany np. w GTA III (misja "Two faced Turner"-dwulicowy/wymiarowy Turner) trujka powieliła to co najgorsze a do tego główna platforma gry, ps2 już się mocno zestarzała i wyszło to co wyszło.

Z ToCA'mi było nieco inaczej: pierwsza część hit, druga właściwie tylko poprawiająca grafikę - hit, Toca Race Driver, pełno inowacji, fabuła - hit, TRD2, trochę dodała do poprzedniej częśći, trochę zabrała i co? też hit, więc o TRD3 się nie martwię, o ile czegoś nie przekombinują, co raczej nie jest w stylu codich, którzy wolą raczej powolną ewolucję niż rewolucję (patrz seria CMR a w szczególności na "poduszkowcową" fizykę która bardzo niewiele zmieniła się od pierwszej części).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh kolejny real driving symulator :D buehehe coz neiktorym wystarczy tylko bajera grafika i model zniszczen .. ja do takich nie naleze i wstrzymam sie z podjarką do momentu jak uruchomie gre i zobacze jak sie "jeździ" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam radka 9100 wiec bajerka grafika odpada :P w zadnej grze nie ma dobrego modelu zniszczen, ktory by mnie zadowolil :/ kupilem TRD2 i sie zawiodlem, nie mam kiery a na padzie i klawie gra sie beznadziejnie, mam nadzieje ze tu bedzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powerslave>

w toce sie nie da grac na klawierze

niestety jak sie wrzuci od razu 300+ koni mehcanicznych na osie wciskając strzałke do przodu to trzeba sie młodym bogiem urodzić żeby nad autem zapanować ;)

i to nie niedomagania gry czy realizmy tylko ułomnośc sterowania.. tu niestety bez analogowego sterowania a przede wsyztskim analogowego gazu nei ma co instalować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powerslave>

w toce sie nie da grac na klawierze

niestety jak sie wrzuci od razu 300+ koni mehcanicznych na osie wciskając strzałke do przodu to trzeba sie młodym bogiem urodzić żeby nad autem zapanować ;)

i to nie niedomagania gry czy realizmy tylko ułomnośc sterowania.. tu niestety bez analogowego sterowania a przede wsyztskim analogowego gazu nei ma co instalować

1333595[/snapback]

calkowicie sie z Toba zgadzam, ale wg. mnie olali ludzi ktorzy nie posiadaja kierownic lub innego analogowego sprzetu do grania, mozna bylo o wiele lepiej zrobic sterowanie na klawie czy zwyklych padach :P

 

no ale do 2006r. moze zmienie grafike, kupie jakas kiere i posmigam tak jak sie powinno w wyscigowki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to sie nie da grać na klawiaturze?

Ja gram tylko tak bo nie mam kasy na jakąś dobrą kierownicę a syfu nie chce kupić. Jak do tej pory nie miałem problemów z żadną grą. Oczywiście nie zaprzeczę że na kierownicy gra sie lepiej, ale jak ktoś katuje od kilku lat wyścigi tak jak ja to już z niczym nie ma problemów :)

Gra wygląda bardzo ładnie. Ciekawe tylko czy da sie wogóle odpalić na miom sprzęcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Leborg- nie doluj czlowieku. Chyba nie myslisz, ze w towarzystwie GTR,GPL i RBR pisalbym o tym scierwowatym nascarze od EA?

 

Chodzilo i chodzi o papyrusowate Nascar Racing. Bez helpow dla uposledzonych tez ci sie latwo jezdzi na "strzalkach"?

 

@Niemiec- hmmm... Ty juz trenuj, bo jak nie to skonczysz podobnie jak dawniej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat w nascara to strasznie wygodnie i łatwo gra sie klawiszami:>

1334328[/snapback]

powiem tylko tyle ze nie masz WOGOLE racji. na klawie bys nawet z pitu nie wyjechal :) No chyba ze chodzi ci o jazde ze wszystkimi helpami ? :) wygodnei i łatwo bueeheheheheh chyba nigdy nie grales w nascara od papyrusa?

 

Coż screeny wygladaja super ale to tylko screeny .. pozatym dla mnei toca 2 to zwykle ARCADE ale sporo osob uznaje to za wypas symulacje wiec coż pewnie toca 3 tez bedzie dla nich symulacja a dla mnei znow beznadziejnym arcade :)

 

zreszta dla maniakow serii toca - prosze porownac to z GTR. GTR to sim , toca arcade nawet w ich trybie prosim czy jak to tam bylo. Wiem ze jak wlaczylem i pojechalem pare lapow to tylko sie posmailem z tego "sima" i wywalilem tę arcadową gierke :)

Edytowane przez Sewer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko tyle  ze nie masz  WOGOLE racji. na klawie bys nawet z pitu nie wyjechal :) No chyba ze chodzi ci o jazde ze wszystkimi helpami ? :)  wygodnei i łatwo  bueeheheheheh  chyba nigdy nie grales w nascara  od papyrusa?

o nim pisze?

mi sie bardzo łatwo grało na klawiszach, ale jak widze wy wiecie lepiej, i zaraz wyskoczycie ze to gra dla prawdziwych facetów :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Leborg w nascara od papyrusa gram juz od hmm 3-4 lat ? od Nascar 4 do Nascar 2003 i chcialbym zobaczyc jak na np torze marnsville lub SearsPoint bez helpow sobie radzisz. I jak korygujesz tor jazdy na klawie na owalach lub hamujesz na indianapolis . A moze pochwalisz sie czasami jakimis ?:) Oczywiscie rozumiem helpy wylaczyles ?: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grało mi sie.....

nie gram nałogowo w scigałki jak wy bo wole podniebne akrobace :P

grałem z 3-4miechy i uwazam ze jeździłem [jak na klawisze] doskonale......

niestety nie mam jak tego udowodnic bo gierki juz nie posiadam ,a ostatnio przyzwyczaiłem sie do jazdy tylko na analogu soniacza wiec teraz nic wam nie udowodnie. chcecie to bierzcie mnie za frajera który sie przechwala.... wasza sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej za mistrza klawiatury :D  W GTR  tez na klawie bez helpow sie da  wg  ciebie ?

1334784[/snapback]

nie da sie...

pisałem tylko na naszymcarze...;']

do reszty wymienionych albo dobry analog albo zkręcownica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a masz z tym problem ;) wlacz sobie brothers in arm

1334599[/snapback]

Jordi, wez mnie nawet nie strasz, ze juz z czyms masz problemy... Pewnie znowu dales aax6 przy 1600x1200? Przyznaj sie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra w którą gra sie bez problemu na klawiszach nie ma prawa nazywać sie symulatorem :P A co do TOCA to TRD2 kupiłem orginał za 99zeta pograłem z 20dni i sie znudziło, co prawda na necie grało sie z paroma osobami z tweaka :] i zabawa była przednia więc nie żałuje. Widać po screenach ze grafa bedzie wypas, jakby dołożyć realizm z RBR to byłbym zachwycony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...