Skocz do zawartości
Kaeres

Toca Race Driver 2006

Rekomendowane odpowiedzi

zainstalowałem toce3 myslalem ze bedzie to jakas super gierka.. no ale nadzieja matka glupich. toca2 jest fajniejsza? bo pamietam ze kiedys gralem w jakas toce i mi sie bardzo podobala... w ogole jak mam widok za samochodem, jade 200, a nie jestem pewien czy jade 200 czy 20 bo samochod moim zdaniem ledwo co jedzie... widok z kabiny lub ze zderzaka jeszcze ujdzie... wiem ze napewno zainstaluje Richard Burns Rally tylko musze znalezc plyte... zawiodlem sie bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm nsx jest :] co wy na mały contest?

 

 

edit: od niedawana mam problem - komunikat "nie wysyłaj" o pliku "math3dnow.dll" nic ciekawego nie znalazłem o nim.... na gram.pl czytałem ale mam tak ustawion (antyalasing wył. - najnowsze stery - 6.9 warcats ) any help?

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh zaczołem grać i stwierdzam, że śrubokręt z widoku z kabiny należy do zakrętów które bardzo nie lubie :]

Kocham ten zakret i staram sie robic coraz lepsze czasy :D

 

Czyzby chcesz pobic Jeremiego z Top Gear? :P:P

Trafiles w 10-tkę :D Zaczalem grac na tym torze jak zobaczylem ten odcinek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ja próbowałem to kiedyś robić na Xboxie w Forzie Motorsport ale już nie pamiętam jak mi szło :P Znacie jakieś inne gry niż TOCA gdzie jest NSX i Laguna Seca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem to kiedyś robić na Xboxie w Forzie Motorsport ale już nie pamiętam jak mi szło :P Znacie jakieś inne gry niż TOCA gdzie jest NSX i Laguna Seca?

 

mały OT:

 

Ponieważ nie oglądam top gear, mam takie pytanie:

 

Jaki czas był tam ustanowiony na Laguna Seca?

 

I jeżeli chodzi o samochód - mówimy o zwykłym NSX, czy jakimś podrasowanym? (mam akurat dostęp do forza, i bym sobie spróbował)

 

 

 

PS. nie wiem czy w top gear jest jakaś numeracja odcinków, ale jeśli jest to może wie ktoś który to był odcinek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

mały OT:

 

Ponieważ nie oglądam top gear, mam takie pytanie:

 

Jaki czas był tam ustanowiony na Laguna Seca?

 

I jeżeli chodzi o samochód - mówimy o zwykłym NSX, czy jakimś podrasowanym? (mam akurat dostęp do forza, i bym sobie spróbował)

 

 

 

PS. nie wiem czy w top gear jest jakaś numeracja odcinków, ale jeśli jest to może wie ktoś który to był odcinek?

na video google itp jest ten wyczyn. Czas 1min 41 sek

 

W grze wydawało mi się, że taki czas robił Starszą NSX a na realu robił nową czasy coś koło 1.50

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gran turismo 2 na psx'a albo emulator ;]

GT4 na ps2. jest laguna seca, jest tez kilka wersji NSX'ów

 

na pc jechalem na tym torze chyba w GTR, ale jesli dobrze pamietam to byl to tor do sciagniecia. natomiast raczej nie ma w GTR NSXa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm nsx jest :] co wy na mały contest?

 

 

edit: od niedawana mam problem - komunikat "nie wysyłaj" o pliku "math3dnow.dll" nic ciekawego nie znalazłem o nim.... na gram.pl czytałem ale mam tak ustawion (antyalasing wył. - najnowsze stery - 6.9 warcats ) any help?

Mi pomogło zjechanie z detalami w ustawieniach i wyłączenie wszystkich bajerów. Dopiero od tego momentu daje rade grać. Moja karta to przejściowy badziew ati x300 na catalystach 4.9

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nie wiem o jakich grach mowicie.

TOCA 3 ? Co to jest ?

A TOCA 2 to pewnie wg wielu TRD2.

BOZE widzisz i nie grzmisz.

TOCA i TOCA 2 to dwie piekne gierki ktorym wszystkie TRD moga piety pucowac.

 

wybacz ten skrot myslowy ;] toca 2 byla swietnym tytulem, ale pisanie, ze TRD2/3 moze mu piety pucowac jest troche przejaskrawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intersi mnie ten tytuł, głównie MP. Może mi ktoś powiedzieć, czy jest z kim pograć, czy są problemy w zdowbywaniu oponentów?

 

Jak z wymaganiami, grał ktoś na 2000+ polomino, 512, Asus 6600 TD?

Chciałbym wreszcie trafić, jakąś porządną ścigalke, realizm, TRD2 mi wystarczal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intersi mnie ten tytuł, głównie MP. Może mi ktoś powiedzieć, czy jest z kim pograć, czy są problemy w zdowbywaniu oponentów?

 

Jak z wymaganiami, grał ktoś na 2000+ polomino, 512, Asus 6600 TD?

Chciałbym wreszcie trafić, jakąś porządną ścigalke, realizm, TRD2 mi wystarczal.

Zle trafiles z watkami.

Szukaj w GTR, GTL, RBR albo rFactor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem, czytałem, że relizmem to ona nie grzeszy, ale GTR2, raczej mi nie pójdzie, a GTR trochę stare, poza tym jak już wspomniałem TRD2 mi w kwestii relizmu wystarczył.

 

Głównie chodzi mi, czy z kimś można sobie popykać na necie itp.

 

A GTR2 to chyba dopiero jak kupie Venica i mobo oraz ram:) więc pozostaje TRD3:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie nie ma preoblemow, zeby znalesc chetnych do gry przez neta

 

w gtr musialem zrezygnowac tylko z aa i af a cala reszta ustawien tak jak w trd3 czyli 1280max.

poza tym co za roznica czy stara gierka czy nie skoro jest swietna? w takich grach grafa nie jest najwazniejsza.

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi, o to, że stara i nie ma już nikogo do giercowania:) ale jeszcze pomysle nad GTR::)

 

a może mi ktoś własnie powiedzieć czy GTR w online ktoś jeszcze gra?

 

i czy można taniej kupić niż play, oprócz allegro? :)

Edytowane przez miras19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi, o to, że stara i nie ma już nikogo do giercowania:) ale jeszcze pomysle nad GTR::)

 

a może mi ktoś własnie powiedzieć czy GTR w online ktoś jeszcze gra?

 

i czy można taniej kupić niż play, oprócz allegro? :)

 

wejdz tu http://simracing.pl/ i zapytaj czy ktos jeszcze w to gra :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem wlasnie w pelna GTR 2 i musze stwierdzic ze jest lepsza od TOCA 3 aczkolwiek z bolem stwierdzam ze nie widzialem tam mojego ukochanego toru Laguna Seca - Monterey, California albo zle patrzylem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jo mam pytanie :] ma ktoś 100% save? bo mnie trochę denerwuje, że sobie nie moge wyjść z mistrzostw po kwalifikacjach... potem musze znowu od 0 jechać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

jo mam pytanie :] ma ktoś 100% save? bo mnie trochę denerwuje, że sobie nie moge wyjść z mistrzostw po kwalifikacjach... potem musze znowu od 0 jechać...

http://www.gamecopyworld.com/

 

A ja mam takie pytanie gdzie jest Honda NSX i Laguna Seca? Bo jak wybieram NSXa to są inne tory ale nie laguna Seca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

no właśnie... czemu nie można sobie wybrać dowolnego auta do dowolnego toru (choćby nsx na offroada xD - przesada)

Bonus Japanese Works Cup. W Time Trial> GT.

 

Pograłem trochę i musze przyznać, że gra jest prosta nawet na Hard. Samochody prowadzą się łatwiej niż w PGR3 ( którey to chyba jest Arcade?) i mniej realistycznie. Zderzenia wyglądają ładnie ale zdaje mi się, że walnięcie w samochód tylno napędowy w prawy tylni róg powinno na niego podziałać. Do symulacji to TOCA3 daleko nawet nie ma kokpitu z budzikami :/ Przy włączeniu wszystkich opcji symulacji na max gra daje rade.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj u szwagra widzialem ta TRD3.

OMG, czym sie kieruja robiac tak proste gry ?

Po raz pierwszy widzialem gre na oczy i pobijalem jego rekordy. Nie wazne ile czasu juz w to gra, wazne ze usiadlem na krzeslo i odrazu jechalem i pobijalem jego rekordy.

Cos tu nie hallo skoro byle gracz moze sobie krecic czasy jakie mu sie chce.

A to, ze na hardzie zostawaly samochody o "kilka znikniec" z mapki to juz wogole przesada.

Przyjemnosc mozna i czerpac bo przy gierce mozna piwko popijac i poogladac nawet ladna graficzke ale przydalby sie jakis trick w pliczkach zeby wylaczyc te wszystkie helpy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...