Skocz do zawartości
Kaeres

Toca Race Driver 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel miał tez taki problem z toca 1 sproboj zainstalowac inne stery do katy muzycznej.

 

Ludwiczek to kiedy robimy ustawke daj gadu zebyśmy mogli sie dogadac jakoś.

zupdatowalem stery i dalej to samo, dziwne ze tylko na niektorych modelach samochodow tak sie dzieje np. na nsx a na terenowym buggie juz nie. nie moge grac w to bez porzadnego dzwieku V8 :(( help !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn? bo nagrywałem fragmenty gamecamem i potem w movie makera :] ustawień gamecama nie pamiętam ale chyba bardziej na performance + około 20 fps...

zresztą oceniajce drift a nie film xD

 

(z pierwszego jestem bardzo zadowolony :] )

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Imo tak to powinno wyglądać :razz: http://z28.zupload.com/download.php?file=g...;filepath=41717

A no i jak uploadujecie to nie karmcie megauploadów i rapidów które każą czekać w kolejce i się rejestrować za pieniądze :angry: http://gamecenter.pl/forum/index.php?showtopic=80820

Za dużo ręcznego katujesz ja to robie bez ręcznego zarzucając z jednego boku na drugi. Jak zarejestrować tego gamecama?

 

Imo tak to powinno wyglądać :razz: http://z28.zupload.com/download.php?file=g...;filepath=41717

A no i jak uploadujecie to nie karmcie megauploadów i rapidów które każą czekać w kolejce i się rejestrować za pieniądze :angry: http://gamecenter.pl/forum/index.php?showtopic=80820

Za dużo ręcznego katujesz ja to robie bez ręcznego zarzucając z jednego boku na drugi. Jak zarejestrować tego gamecama?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wam powiem ze ja np reczny tylko raz na pocztku zaciągam i tyle a do Ludwiczka twoj sposob jest bardzo ryzykowny bo latwo wpasc w poslizg niekontrolowany ale nie powiem spoko ci to wyszlo

Edytowane przez MiGoMaT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jakaś scena modderów toca 2006? bo mogli by zrobić moda takiego od driftu :] albo przynajmniej taki freerace gdzie będzie można sobie naprawiać wóz i katować jeden track bez limitu czasu i kierowców którymi steruje komp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

jest jakaś scena modderów toca 2006? bo mogli by zrobić moda takiego od driftu :] albo przynajmniej taki freerace gdzie będzie można sobie naprawiać wóz i katować jeden track bez limitu czasu i kierowców którymi steruje komp

Jest wyścig bez komputera! Bierzesz normalny wyścig tylko ustawiasz sobie samemu oponentów ( zamiast default bierzesz Custom) i masz menu w którym F2 się wyłącza wszystkich można też manualnie np jednego sobie wziąć. Naprawa też oczywiście w boxie.

 

Co do speedtrucków to za nic nie mogę ich przejść nie męczę się już nad nimi i gram dalej World Tour ale i tak będę musiał je przejść tylko domyślam się, że bez dobrego setupu to co najwyżej można liczyć na fart. Te pickupy są nie przewidywalne ;/ Raz jedzie dobrze za drugim lekko źle skręcisz i już w ogóle nie skręca jedzie prosto na bandę.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

ja w calej karierze nie ruszalem setupow i nie mialem problemow z przejechaniem pickupow. wg mnie sa dosc proste.

A grałeś na hard + pro sim ( za każdym razem trzeba włączać bo się kasują) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, z pickupami.

Szwagier mowi, kurcze ciezki mam teraz okres gry bo sie jezdzi "ciezarowkami" i nie moge przejsc jednego wyscigu. Ja sie podjaralem bo myslalem, ze TIRami leci ale sie okazalo, ze wlasnie pickup (te wyscigi po paraboli).

Usiadlem i za pierwszym razem dublowalem mu kolesi. Oczy wycieral, a ja gralem z jedna reka w kieszeni.

Tak wiec nadal twierdze, ze gra jest BANALNIE PROSTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo!

 

Chcialem sobie dzisiaj zainstalowac TOCE 3. Ale jest problem... Po kliknieciu na plycie SETUP wyskakuje okienko z DOS'a i w nim: PROGRAM TOO BIG TO FIT INTO MEMORY... i znika...

 

OS to W7 32BIT ULTIMATE, 3gb ramu, 320gbhdd.

 

Ktos wie co na to poradzic? Probowalem juz zgodnosci, uruchamiania jako administroator i nadal to samo...

 

z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki blad mialem kiedys kiedys jeszcze na starym kompie jak wirusa zlapalem... mks sobie z tym wowczas poradzil. Masz jeszcze 2 opcje... zle ustawiony bios... lub uwalony system

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...