Skocz do zawartości
Nick126

Karta Do Głośników 4.1/6.1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam głosniki Creative Inspire 4.1 4400 i chce kupić nową dźwiękówke, aktualnie mam zintegrowaną.

W jakiej cenie sa karty zewnętrzne, dobrej jakości ale nie najwyższej pod 4.1 i 6.1 ?

W jakim sklepie najlepiej kupić [internetowy]?

Co polepsza karta ? Tak ogólnie...

Edytowane przez Nick126

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głównym problemem tych głośników sat. są zbyt małe przetworniki,i  odfiltrowanie,a suby nie są wytłumione(można samemu to zrobić)

1352040[/snapback]

A jak to zrobić? Czy to nie jest trudne ?

Jak bym chciał sprzedać ile bym za nie dostał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem jest taki że kable między głośnikiem a układem wewnątrz są za krótkie by elegancko całą końcówkę wyciągnąć,ale wystarczy wyłożyć środek gąbką 10 mm,bas powinien przestać dudnić,i być punktualniejszy,dociążenie sub też polepsza dźwięk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suba mam w nogach tzn. mam taką jakby szafke w ktorej stoi monitor a w nogach jest sub. wyglada to tak :

|``````|

|``````|

|_moni_| /blat gdzie jest monitor

|''''''''''''''|

|``````|

|_sub__| /podłoga na której stoi sub.

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

 

Pawda że pięknie :] tych zeczy ````` nie ma tylko ze jakbym ich nie dał to by zle wygladało :P

andrewthx czy nie wiesz ile kosztuje ten zestaw głośników jakbym chciał sprzedać ?'

Edytowane przez Nick126

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...