Skocz do zawartości
Pageup

[superpi] Laptopowy Ranking Najlepszych - Dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze zrobiles...

Choc raz :D

1334507[/snapback]

heh zostałem złą dusza tego forum :? :blink: <_< :unsure: :wink:

Spider daj do wyników też krótki opis jaki sprzęt (model lapciaka) bo jak ktoś patrzy tylko na wynik i osobe to niewiele mu to daje.

A swoją drogą to zrób ten test super pi na czystym systemie bo sam jejstem ciekaw czy mnie przegonisz (chyba jednak tak :rolleyes: )

Edytowane przez Pageup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh zostałem złą dusza tego forum :?  :blink:  <_<  :unsure:  :wink:

Spider daj do wyników też krótki opis jaki sprzęt (model lapciaka) bo jak ktoś patrzy tylko na wynik i osobe to niewiele mu to daje.

A swoją drogą to zrób ten test super pi na czystym systemie bo sam jejstem ciekaw czy mnie przegonisz (chyba jednak tak  :rolleyes:  )

1334919[/snapback]

No dobra... model good idea...

Dopiszcie prosze w swoich zglodzeniach doladne oznaczenia, to poprawie pozniej ranking.

Tescik zrobie jutro rano, bo juz dzisiaj nie bede mial kiedy. Chyba Cie przegonie... Nie zakladam sie, ale sadze, ze tak bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie jedn rzecz. jak patrze na screeny to widze ze u wszystkich centrinowcow poza mna ram idzie asynchro - nie zeby mnie to jakos martwilo specjalnie, ale trochce mnei to dziwi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm to byloby cos nowego, bo i8600 maja memki 333MHz - dlatego mnie to dziwi ;)

 

oks nie pomyslalem ze wypadaloby zmodernizowac cpu-z ;) juz jest w normie - FSB zablokowalo sie na 99Mhz ;)

Edytowane przez ayem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej dawajcie taki screen ja ayem bo te co ma reszta to można wyedytować w txt w katalogu programu i bez liczenia na p75 mogę mieć 5s dla 32m próbki :P ja zaraz u siebie zmienie i podmienie screena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej dawajcie taki screen ja ayem bo te co ma reszta to można wyedytować  w txt w katalogu programu i bez liczenia na p75 mogę mieć 5s dla 32m próbki :P ja zaraz u siebie zmienie i podmienie screena

1337854[/snapback]

jakby ktoś chciał, to można spreparować takiego screena jak Twój w jakimś programie graficznym. Myślę że nie tędy droga, jeśteśmy tu chyba poważnymi ludźmi.

A tak na marginesie 2 AMD-ki (Asus i Targa??) na czele listy :razz: , jeśli chodzi o relację cena/wydajność to widzę że AMD górą także w procach mobilnych. Natomiast jeśli chodzi o mobilność (czas pracy na baterii, cichość pracy) to chyba jednak Centrino jest bezkonkurencyjne.

Edytowane przez walczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie spoko, amdki na pierwszych miejscach ale roznice nie powalaja - nie chce sie czepiac, ani zaczynad wojny, stwierdzam tylko fakt, ze jak na takie roznice w zegarkach i technoogii (a64) to szczerze mowiac mysllem ze bedzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

targa w730-k8 nalezy do korporacji armia. chyba :-| strasznie to poplatane, nawet nie wiem gdzie i jakich baterii mam do niego szukac :wink: a co do wyniku, to roznica minuty wzgledem 200 mhz roznicy do intela to chmm... B) ciekawiej by bylo porownac takie same zegary, a jeszcze ciekawiej by bylo porownac do grzalek (czyli niemobilnych hehe :lol: ) ile wam te centrina trzymaja? max obciazenie, bez sciemniania matrycy i zciszania ofkoz :wink:

Edytowane przez Majestic-8192

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

targa w730-k8 nalezy do korporacji armia. chyba :-|  strasznie to poplatane, nawet nie wiem gdzie i jakich baterii mam do niego szukac :wink: a co do wyniku, to roznica minuty wzgledem 200 mhz roznicy do intela to chmm... B) ciekawiej by bylo porownac takie same zegary, a jeszcze ciekawiej by bylo porownac do grzalek (czyli niemobilnych hehe :lol: ) ile wam te centrina trzymaja? max obciazenie, bez sciemniania matrycy i zciszania ofkoz :wink:

1338282[/snapback]

Kolo 4h, bez sciemniania matrycy...

 

2.13? lol to musi wymiatac... to jaki by musial byc athlon zeby takiemu dorownac?? :?

1338305[/snapback]

http://www.intel.com/products/processor_number/info.htm#pm

Masz, bo cos mi sie wydaje, ze nie wierzysz :P :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś chciał, to można spreparować takiego screena jak Twój w jakimś programie graficznym. Myślę że nie tędy droga, jeśteśmy tu chyba poważnymi ludźmi.

A tak na marginesie 2 AMD-ki (Asus i Targa??) na czele listy :razz: , jeśli chodzi o relację cena/wydajność to widzę że AMD górą także w procach mobilnych. Natomiast jeśli chodzi o mobilność (czas pracy na baterii, cichość pracy) to chyba jednak Centrino jest bezkonkurencyjne.

1338042[/snapback]

No w sumie masz racje. Trzeba liczyć na naszą uczciwość :)

A co do mobilności centrino to hehehe no jest tylko 2x lepszy od mojego :P

Wlaczylem sie do czolowki... 10m 51s - kurde 1s braklo do PageUp :P

Mala rehabilitacja Centrino...

Aczkolwiek dam rade szbciej chyba :D

Musze sprawdzic bez uslug powlaczanych :D

1338267[/snapback]

hehehe no 1s a prowadze :D :P ale pewno jak juz wsio powyłaczasz to wygrasz o tam z jedną moze dwie ;) Edytowane przez Pageup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4h mmmm (slinotok :D ) btw, jak bylem w usa, to widzialem cos takiego jak bateria zewnetrzna, do kazdego lapa mozna ja podlaczyc, cos jak laptopowy przenosny ups, w sumie niewielkie to bylo i ze niby z 5 godzin powinno na tym trzymac. widzial ktos cos takiego???? bo z tego co pamietam to cena byla nawet przystepana, ino wtedy nie mialem jeszcze laptopa, wiec dokladnie tego nie wybadalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej chlopaki, moc proca jest, to przydaloby sie zrobic porownanie wydajnosci w grach. chyba 3d mark 01 bedzie niezastapiony? bo 03 nie kazdemu pojdzie, o 05 nie wspominajac, a idea jest taka, zeby ludzie mogli sabie porownac jakie osiagi ma jaka maszyna. tak wiec moze ktorys zalozy temacik? ja nie zakladam, bo w zwiazku ze studiami do neta mam ograniczony dostep <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pcmark to swoja droga jako ogolna wydajnosc, ino niektorzy kupuja laptopa pod katem gier, to by mieli niezle odniesienie co jaka ma rzeczywiscie moc (rowniez w odniesieniu do stacjonarnych). no zakladac, bo moj screen czeka juz gotowy B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tal ale ja ze swoją kartą to się raczej nie poscigam :| lepiej pcmark

1338521[/snapback]

no ja też w 3D się nie pościgam (zintegrowany Intel) ale jeśli chodzi o ranking to czemu nie ?

BTW Majestic Chess, Heroes4 i Arcanum chodzą i to mi wystarczy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...