Skocz do zawartości
Pageup

[superpi] Laptopowy Ranking Najlepszych - Dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Czy ten test jest miarodajny?? Chodzi mi o to ze przy pierwszym podejściu miałem wynik ponad 7m!! Przy drugim juz 6:16 a ostatni robiony od niechcenia przy działającym necie, radiu, i wszystkich innych programach używanych na codzień wynik był 6:13!!! :D Lap to Toshiba p100 z Core Duo T2500 (2.0Ghz) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo pytanie pierwsze podejście za zasyfionym systemie 7,34 dyugie na czyściutkim ok8 :-) coś nie bardzo z tym programem a co najlepsze w takich samych warunkach zrobilem drugi test i nie jest w stanie zejsc ponizej 7,45 dziwne jak dla mnie :-)

 

 

edit: spoczko już doszłem czemu tak źle to u mnie wypadło dodałem już screena do wątku w rankingu i uzyskałem narazie 07.08 ale postaram się zejść do 06.?? :-)

Edytowane przez maczeta10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem zielone swiatlo, aby przejac ranking. Wkrotce zaloze nowy topic, wkleje stare wyniki i zrobie maly update.

 

Zadnych znaczacych zmian nie bedzie, jedynie mysle nad dodaniem modelu procesora do wynikow.

Screeny sa dobre do weryfikacji, potem i tak przestaja dzialac.

 

 

Bylo:

 

1. pilotek - Czas: 0h 04m 45s - SCREEN - Dell XPS M1710

 

Bedzie:

 

1. pilotek - Czas: 0h 04m 45s - SCREEN - Core 2 Duo T2600 Dell XPS M1710

 

 

Komentarze i pomysly mile widziane, wkoncu razem tworzymy ranking.

 

Ranking ruszyl prosze o wysylanie wynikow.

 

 

http://forum.purepc.pl/Laptopy-notebooki-u...mb-t287373.html

Edytowane przez DaRo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...