Skocz do zawartości
fipa

Cooler do GeForce 4 4200 Prolink 128 MB VIVO oraz radiatory

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki kupić cooler do tej grafy, aby go łatwo zamontować i był nie drogi. Około 70 złotych mogę wydać, ale nie może to być jakaś przeróbka z PII tylko do tej graficznej. Co polecacie i skąd? A sprawa radiatorów na pamięci wygląda podobnie tylko cena trochę mniejsza. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki kupić cooler do tej grafy, aby go łatwo zamontować i był nie drogi. Około 70 złotych mogę wydać, ale nie może to być jakaś przeróbka z PII tylko do tej graficznej. Co polecacie i skąd? A sprawa radiatorów na pamięci wygląda podobnie tylko cena trochę mniejsza. 8)

Osobiscie polecam ThermalTake CrystalOrb, mam takiego na Ati Radeon 9000 Pro i sie karta ladnie kreci z 275 na 310 MHz przy 40C na chipie, montaz jest latwy bo na koleczkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto kupować nowego Coolera do tej karty. Ten, który na niej masz wystarczy w zupełności. Radiatory na pamięci możesz kupić tanio na giełdzie lub na Allegro (chyba 5zł na każdą kostkę).

 

Jeżeli chodzi zaś o chłodzenie karty graficznej to polecam pewien wynalazek od Titana, który wyśmienicie nadaje się do chłodzenia karty graficznej, i kosztuje zaledwie 30-pare złotych.

 

wynalazek nazwa się SYSTEM BRACKET FAN, składa się z dwóch wiatraków 80x80x25, w ładnej ramce z grillami, ktore montuje przy karcie graficznej. Mogą chłodzić spód, lub wierzch karty i chipset płyty, albo obie rzeczy naraz. Dwa wiatraki posiadają razem ponad 60 CFM i są cichutkie. A wygląda to tak:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...