Skocz do zawartości
Wierzba25

Problem Z Otwieraniem Strony Fileshack.com

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam taki dziwny problem - od jakiegoś czasu nie moge otworzyć (a jak się otworzy to podstrony nie działają) www.fileshack.com - mam taki komunikat:

 

"

Nie można wyświetlić strony XML

Nie można przeglądać wejścia XML przy użyciu arkusza stylów . Popraw błąd, a następnie kliknij przycisk Odśwież lub spróbuj ponownie później.

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Przed użyciem obiektu parametru należy go zdefiniować. Błąd podczas przetwarzania zasobu 'http://www.w3.org/TR/xhtml11/DTD/...

 

%xhtml-prefw-redecl.mod;

-^

"

 

Mam tak pod IE i pod Maxthon'em - działa jedynie pod Firefox'em.

Reinstalowałem system, wszystkie łatki itp.

 

Prosiłbym o jakieś rady.

 

Thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba problem z Internet Explorerem

 

Wczoraj odinstaowałem starą Operę, zainstalowałem nową, nie pamiętam co jeszcze robiłem i kiedy próbuję włączyć Norton Antivirus albo panel controlny Norton SystemWorks 2005 Pojawaia się okno z identyczną treścią:

 

Nie można przeglądać wejścia XML przy użyciu arkusza stylów XSL .....

Czy ktoś miał coś takiego? Co z tym zrobić?

Heeeeeeelp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...