Skocz do zawartości
sliqe

Jeden Sklep - Monipolista

Rekomendowane odpowiedzi

Ten temat to jakis kiepski zart...?

 

Do autora: myslisz, ze sprawdzisz sie w prowadzeniu dzialalnosci gosp. majac wyksztalcenie podstawowe/ srednie niepelne (wnioskujac po poziomie twoich wypowiedzi i ich zawartosci merytorycznej- vide baju baju o cenach na rynku monopolistycznym)?

 

Monopolu mu sie zachcialo... moze chodzilo o _monopolowy_ heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drak to fakt ze mam podstawowe niepelne bo matura dopiero przedemna :> . I co do wiedzy na temat rynku tez mam niewielki , i kto mówi że to ja mam prowadzic ? ;] Ja tylko sugerowałem ze coś takiego może powstać a ja mam dopiero to na poziomie planowania ....

Edytowane przez sliQe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z taką selekcją (a raczej selekcją przy utrzymaniu niskich cen) to chyba będzie problem, bo:

1. Zamiast poświęcać cały czas na prowadzenie takiego sklepu trzeba będzie jeszcze poświęcić dużo czasu na selekcję - między innym dlatego utrzymanie niskich cen nie będzie możliwe.

2. Trzeba będzie też jakoś sprzedawać "odpady", czyli słabo podkręcalny sprzęt, bo chyba nie ma zwrotów do hurtowni bez dodatkowych kosztów. Trzeba też ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> pod uwagę, że komuś może się nie spodobać ślad pasty na procku, albo "rozpieczętowane" pudełko pamięci i zarzuci wam sprzedaż używanego sprzętu i już kiepska fama gotowa. Poza tym nikt z np. użytkowników tweaka nie kupi od was "zwykłego sprzętu", bo wiadomo, że najlepszy do oc już wyselekcjonowaliście. :)

Na taką selekcję mogą sobie raczej pozwolić właściciele/pracownicy już istniejących sklepów, którzy w wolnym czasie mogą sobie dorobić na takiej selekcji mając przy tym inne źródło utrzymania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadną, ale kupując u Ciebie będę miał całkowitą pewność, a w normalnym sklepie szansa bedzie na pewno większa. To tak samo jak kupować od kogoś np. 9800se i liczyć na to, że się zmoduje, podczas gdy ta sama osoba sprzedaje drożej wyselekcjonowane karty, które się modują. Wiadomo, że żadna z takich kart się zmoduje. Dlatego właśnie trzeba by było sprzedawać taki towar "nieoverclockerom", :) chociaż teraz jest taka moda na oc, że ciężko takich znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość artur.c

brawo! widac ze poziom wiedzy jest wysoki! najnizsze ceny, otworz wlasna hurtownie, ala action, proline... chcesz otworzyc sklep i dyktowac warunki, jeszcze raz brawa!!

 

a sex-shop.pl, bede trzymal kciuki, mam nadzieje ze przewidzieliscie "troche" pieniazkow na reklame, bedzie wam potrzebna, jesli myslicie o powaznym interesie...

Edytowane przez artur.c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...