Skocz do zawartości
Maro84

Póżcie Bom Laik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i na wstępie dziękuje za odpowiedzi na moje pytanie. Sprawa jest taka: mam internet z kablówki przez modem zewnętrzny THomson. Ten modem można podłaczyć na dwa sposoby do kompa albo przez usb albo kablem sieciowym. Mam dwa komputery w domu i chciałbym je tak pdłaczyć siecią, żeby na obu był internet, ale mogły one chodzić niezaleźnie (tak, żeby chodził obojętnie który a i tak byłby internet), czy potrzebne mi do tego jakies urządzenie typu Hub czy coś takiego? PomóżcI bo ja jeszcze nigy takiego czegoś nie robiłem dziekuje z góry pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy twój modem będzie mógł mieć podłączone dwa komputery jednocześnie przez USB i skrętkę. Zobacz w instrukcji, może tam znajdziesz, a jak nie to podaj chociaż model twojego modemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie zapomniałem o modelu mam napisane tak na kartnonie i z tyłu na modemie TCM290 no i w instrukcji jest schemat podłaczenia taki że modem do huba i dobipiero z huba na komputery:/ ta się to zrobić inaczej? A jak nie to poradźcie jakiegoś taniego huba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha byłbym zapomniał z tego co zobaczyłem na allegro to te hub całe to mają podłaczenie Usb a w modemie mam wyjście do sieciówki i takie jak od drukarki, napisałem wczęsniej usb, bo do kompa podłaczony jesy przez usb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...