Skocz do zawartości
michaelm

Mx700, Podkładka, Everglide Destrukt

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy Ci juz powiedizli co sadza o podkladce, a ja Ci moge powiedziec teraz co sadze o Tobie- LEŃ!!! O podkladkach juz bylo walkowane sporo, a tym badziej jesli chodzi o DKT Pad. Zajrzyj do tematu o prof. myszkach, a tam zapewne poczytasz wiecej o DKT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem już sobie dosyć duuużo o tej podkładce. Tylko jedno pytanie. Kupować ślizgacze do niej czy nie??

Jesli ma byc jeszcze szybciej to tak.

 

@n4rcyz3|< Mozna by zbic w kupe info o mychach i padach, potem moze ktos by to przykleil, bo duzo ludzi o to pyta, i bylby spokoj, moznaby calkowicie bezkarnie zamykac topiki... :) Jakas praca zbiorowa?? :>

Edytowane przez fuzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam mx1000 i podkadke qck+!! Jest bardzo duża i myszka zachowuje sie na niej idealnie!polecam! cena 60zl

1337006[/snapback]

W którymś teście czytałem że MX700 z powodu baterii (ciężaru) szura troche na niej ??

 

To chyba zamawiam Everglide Destrukt M bez ślizgaczy na razie (brak $).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ fuzz juz kiedys o tym myslalem. Ale problem moj polega na tym, ze nie testowalem zbyt wielu sprzetow, wiec nie chce wydawac malo obiektywnych opinii. Uzywam mx500 i jakeijs szmaty z IKEA. Mielm okazje pracowac na DKT i dlatego o niej troche wiem, gralem na niej moim mx'em i IE 4.0.

Czy Tobie zdazylo testowac sie duzo sprzetu/akcesorii (zwal jak zwal :) )

Poza tym pomysl ten tez podsunal fipa15 w tym temacie. Bo jakby nie patrzec powiazne to jest z myszkami i padami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cos moge pomoc niby nie wiele testowalem z tego teamtu,ale zawsze coś :D

-ie 3.0 + Stellpad 3S/Everglide Ricochet + Mouse Skatezy

-mx500 + Stellpad 3S/Everglide Ricochet + Mouse Skatezy

-ie 3.0 + Everglide Ricochet + mICE Skatezy

-mx 1000 + Everglide Ricochet ( tylko 1,5dnia,ale wystarczajaco mam negatywnych spostrzezen co to tej myszki :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...