Skocz do zawartości
dominikz

Nokia 6610i Czy Se T610

Rekomendowane odpowiedzi

Zastawiam sie nad kupnem Noki 6610i albo SE T610 i szczerze mówiac nie

wiem co mam wybrac. Czytalem wszystkie opinie na tym forum, zdania sa

bardzo podzielone. Mam pytanie do osob ktore posiadaja te dwa

telefony, co moga powiedziec o nich, jakie maja plusy i minusy i co

byscie mi doradzili wybrac???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez porownania lepszy bedzie t610

-wiekszy ekran

-BT

-wieksza pamiec

-bardzo wygodna klawiatura

-jakosc wykonania

-wyglad (rzecz gustu)

-bardziej kolorowe menu (motywy)

-bdb. bateria wytrzymujaca 5 dni

-kompatybilnosc!! (irda dziala w odroznieniu od tej w 6610i)

-ilosc mozliwych polaczen z komputerem (irda, bt, usb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T610

 

miałem Nokię 6610 i pluję na te komórki jak tylko się da, co ja z nią przechodziłem, to głowa mała, no i oczywiście 'uprzejmy' serwis też zasługuje na naganę, przynajmniej w moim mieście

 

Nokie są strasznie awaryjne, a to prez te kretyńskie połączenia klwiatury, wyświetlacza i innych drobiazgów z płytą główą komórki -poprzez takie malutkie bolce stykowe - nie stykają, albo się przesuwają - poprostu syf

 

aktualnie mam Motkę i jest cudowna: wszelkie połączenia zrealizowane są za pomocą tasiemek - nie ma mowy o niestykaniu

 

jednym słowem: renoma Nokii wyprzedziła ją samą i zostawiła chyba w tyle, bo same telefony zeszły na psy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krotko - T610.

A teraz dluzej ale nie najdluzej jak moge :)

Jezeli 99 osob w tym watku poleci Ci N6610i to wtedy sie odezwe i przekonam Cie jednym postem do T610.

Dlaczego ?

Bo pomiedzy mercedesem, a powiedzmy na wyrost VW, sie nie wybiera i bede mial latwe zadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym bral nokie 6610i! Sony ericssony sa zrabane. Sam mam i nic dobrego o tym telefonuie nie moge powiedziec.. :(

1341096[/snapback]

Tak, tylko Sony Ericsson T230 a T610 to chyba różnica :P

 

Ja bym brał SE T610, albo T630 jesli masz do wyboru, bo jakby nie było "nowsiejszy" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja radze Ci T610 mam taki telefonik już 1.5 roku i jestem b. zadowolony. Jestem też w takiej dobrej sytuacji że mam dostęp do wielu telefonów do przetestowania (praktycznie wszystkie z oferty plusa) i w porównaniu z tą Nokią, T610 wypada w moich oczach lepiej. Ma więcej funkcji:

- przez port IRDA można przesyłać pliki (zdjęcia, dzwonki) - w Nokii jest tylko synchronizacja z kompem terminarza

- Bluetoth - możesz podłączyć dowolne urządzenie Bluetoth (słuchawki, komp) telefonik można użyć jako modem do łączenia z netem łącząc go bezprzewodowo z kompem - Nokia tego nie ma.

- Wyświetlacz jest dużo lepszy (większy i więcej kolorów 65000 vs. 4000 w zaokrągleniu)

- Większa możliwość zmiany wyglądu menu i ogólnie wyświetlacza

- Głośniczek i dźwięki tutaj to już Nokia jest o wiele gorsza - jakość dzwonków w T610 jest na prawde super.

Jeszcze by sie tego pewnie zebrało troche. Ta NOKIA to po prostu technologicznie starszy model (jak by nie było to starsza 6610 z dodanym aparatem cyfr.)

 

No ale bądzmy sprawiedliwi Nokia 6610i ma na przykład radio a w T610 nie ma

(jeżeli uważasz że Ci sie przyda to też warte zastanowienia). Co do jakości zdjęć to faktycznie T610 robi je kiepsko oczywiście widać to po przeniesieniu do kompa a przyznam szczerze że nie widziałem zdjęć z NOKII Jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny to sam powinieneś sobie odpowiedzieć.

 

No i jeszcze jedno nie podchodźmy do tej dyskusji jako NOKIA vs. SONYERICSSON tylko NOKIA 6610i vs. SONYERICSSSON T610 bo na przykład T230 to już jest porażka według mnie nawet w swojej klasie cenowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja radze Ci T610 mam taki telefonik już 1.5 roku i jestem b. zadowolony. Jestem też w takiej dobrej sytuacji że mam dostęp do wielu telefonów do przetestowania (praktycznie wszystkie z oferty plusa) i w porównaniu z tą Nokią, T610 wypada w moich oczach lepiej. Ma więcej funkcji:

- przez port IRDA można przesyłać pliki (zdjęcia, dzwonki) - w Nokii jest tylko synchronizacja z kompem terminarza

- Bluetoth - możesz podłączyć dowolne urządzenie Bluetoth (słuchawki, komp) telefonik można użyć jako modem do łączenia z netem łącząc go bezprzewodowo z kompem - Nokia tego nie ma.

- Wyświetlacz jest dużo lepszy (większy i więcej kolorów 65000 vs. 4000 w zaokrągleniu)

- Większa możliwość zmiany wyglądu menu i ogólnie wyświetlacza

- Głośniczek i dźwięki tutaj to już Nokia jest o wiele gorsza - jakość dzwonków w T610 jest na prawde super.

Jeszcze by sie tego pewnie zebrało troche. Ta NOKIA to po prostu technologicznie starszy model (jak by nie było to starsza 6610 z dodanym aparatem cyfr.)

 

No ale bądzmy sprawiedliwi Nokia 6610i ma na przykład radio a w T610 nie ma

(jeżeli uważasz że Ci sie przyda to też warte zastanowienia). Co do jakości zdjęć to faktycznie T610 robi je kiepsko oczywiście widać to po przeniesieniu do kompa a przyznam szczerze że nie widziałem zdjęć z NOKII Jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny to sam powinieneś sobie odpowiedzieć.

 

No i jeszcze jedno nie podchodźmy do tej dyskusji jako NOKIA vs. SONYERICSSON tylko NOKIA 6610i vs. SONYERICSSSON T610 bo na przykład T230 to już jest porażka według mnie nawet w swojej klasie cenowej.

1349944[/snapback]

No to w temacie powiedziano już wszystko

:)

Tak dla dobicia też jestem za SE610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ostatnia naprawde dobra nokia to 6310i ...wszystkie kolejne modele sa robione "na jedno kopyto" i co nowsza to gorsza

1339277[/snapback]

 

Tak nokie serii 6210 i 6310i to sa najlepsze telefony sam miałem 6210 i nigdy na nia nie narzekałem a reszta to juz inna beczka. Pod kazdym wzgledem odradzam Nokie serii 3xxx to sa dopiero lipne aparaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemq

Tak nokie serii 6210 i 6310i to sa najlepsze telefony sam miałem 6210 i nigdy na nia nie narzekałem a reszta to juz inna beczka. Pod kazdym wzgledem odradzam Nokie serii 3xxx to sa dopiero lipne aparaty

1353064[/snapback]

Chyba ci chodzi o 3510i??? ona jest z serii N30.

Ja mam 3100 ( N40 tak jak 6610i) i nie narzekam na nią, ma fajny design, szczególnie te obudowy dla graczy(sam taką mam). Dla mnie nokia to najlepszy telefon na swiecie, a co do wypowiedzi sailence'a - to chyba nie wiesz co to znaczy "awaryjność" , nokie są najbardziej trwałe i bezawaryjne!!!

Przyznam, że zdarzają sie buble np. 2600, ale wiekszość aparatów noki jest suuuper!!!

Ja polecam 6610i jest spoko telefonikiem, kupił bym sobie go jak by mnie było na niego stać !!!

 

A co do SE T610 to nic do niego nie mam lecz bardziej mi odpowiada 6610i, przynajmniej z wygladu i jakości zdjęć, no i funkcjonalność jest noki jest nieporównywalna z innymi komórkami!!!

Pozdro

Edytowane przez przemek_18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no i funkcjonalność jest noki jest nieporównywalna z innymi komórkami!!!...

1353098[/snapback]

wyjasnij mi to, bo jakos nie sadze zeby 6610i bila na glowe swoja funkcjonalnoscia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemq

wyjasnij mi to, bo jakos nie sadze zeby 6610i bila na glowe swoja funkcjonalnoscia...

1353259[/snapback]

 

chodzi mi o łatwość obsługi i intuicyjność z jaka został stworzony soft tego, jak i innych modeli noki. także t610 jest dobry, ale moim skromnym zdaniem 6610i jest lepszy(lecz to tylko moje zdanie).

 

BTW. masz fajny opis ...... :)

Edytowane przez przemek_18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie najlepsza była by nokia 3650, jest wręcz nie porównywalna do T610 czy 6610 ze względu na to że ma symbiana, a symbian to mnóstwo aplikacji, dużo fajnych gier w 3d (te z n-gage też działają), muzyka, filmy, przeglądarki HTML... A do tego 3650 ma b.dobry aparat. No coż ale zawsze możesz wziąć któryś z tych 2 badziewi które podałeś :mur:

Edytowane przez J-A-J-O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie najlepsza była by nokia 3650, jest wręcz nie porównywalna do T610 czy 6610 ze względu na to że ma symbiana, a symbian to mnóstwo aplikacji, dużo fajnych gier w 3d (te z n-gage też działają), muzyka, filmy, przeglądarki HTML... A do tego 3650 ma b.dobry aparat. No coż ale zawsze możesz wziąć któryś z tych 2 badziewi które podałeś :mur:

1353416[/snapback]

zgadzam sie, ale wez pod uwage ze:

a ) on chce telefon a nie cegle z dziwna klawiatura (pozatym to jest spoko ;p )

b ) nie ma innej mozliwosci wyboru oprocz tych dwu

Edytowane przez kosmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...