Skocz do zawartości
Vexxon

Kupno Cześci.

Rekomendowane odpowiedzi

CZESC WSZYSTM.

Mam taki problem mam zamiar kupic czesci do komputera i prosze was o pomoc!!!

Chce kupic Płyte Głowna, Procesor i Ram a ostatnio nie mam czasu czytac o czesciach komputerowych i nie jestem w tym temacie na bierzaca.

 

Wiec prosze was zebycie pomogli mi wybrac czesci.

 

Plyta głowna obojetnie jaka byle na socket 939 lub 940 (podobno najlepszy jak narazie) najlepiej zeby byla bardzo wydajna , Procek tez wydajny prosze tylko nie ponizej 3GHz a ram to chyba 512 styknie na jakis czas. Chodzi mi tylko o model i firme plyty, procka i ramu.

 

No i oczywiscie zeby czesci nie byly zbyt drogie:)

Z gory dzieki.

 

Do moderatora jest to moj pierwszy post jesli dzial jest nie odpowiedni prosze o przeniesienie do odpowiedniego.

Edytowane przez Vexxon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz bedzie jesten chamem i wogole. Wiec napisze nieco kulturalnie, a z tym samym przeslaniem. Naprawde w podstawowych zagadnieniach bardzo latwo znajdziesz co kupic. I wcale Ci to szukanie dlugo nie zajmie, uwierz. Wystarczy ze dostosujesz komponenty do ilosci dysponowanej gotowki, a napewno cos szybko znajdziesz. Masz czas zeby sie zarejstorowac na forum i napisac posta, to napewno masz czas zeby zajrzec do jednego przyklejonego tematu, ew. do dzialu "Co kupic?".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam ten bol ze nikt nie czyta ale nie wiedzialem jakie haslo wpisac ze by mi wywalilo interesujacy mnie temat !!! A nie chcce mi sie przegladac kilku tys. postow!!! Jak mozesz to podaj odnosnik do miejsca w ktorym ten temat sie znajduje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...