Skocz do zawartości
marcos

Z Jakiego Antywirusa Korzystasz?

  

570 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z Jakiego Antywirusa Korzystasz?

    • Norton Antivirus
      71
    • Kaspersky Antivisus
      113
    • AntiVirienKit
      5
    • Mks_Vir
      8
    • Panda Antivitrus
      13
    • McAfee Antivirus
      4
    • BitDefender
      7
    • AVG Profesional
      8
    • NOD32
      120
    • PC-Cillin
      6
    • Norman Virus Control
      0
    • Dr. Web
      1
    • Avast! Home edition
      118
    • AntiVir Personal
      26
    • inny (darmowy) (jaki?)
      15
    • inny (platny) (jaki?)
      14
    • nie uzywam antywirusa
      41


Rekomendowane odpowiedzi

Ja korzystam z Pandy i jestem nie jestem za bardzo zadowolony. Dużo ataków na mój komputer panda nie wychwytuje, musze spróbować zainstalować jakiś inny antywirus. Ankieta napewno mi pomoże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam MKS VIR-a naprawde profesjonalny antywirus i znacznie lepszy od PANDY :D

1337861[/snapback]

To mi poprawiles dzisiaj humor :wink:

Oczywiscie tylko Kaspersky.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku jechalem na Nortonie 2003/2004-zmieniłem na Pande Platiniumke 7.0-rzeczywiscie to nie było to czego mi było trzeba.Teraz mam Avasta i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wcale nie mam anty vira i jakos nie mam z nimi problemu kiedys pc -clina mialem ale on jaki i wiekszosc innych to tylko muly... dobra przegladarka i nie ma problemow z wirami i robalami Opera , firefox roux

Edytowane przez szpak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam NOD32 i polecam go każdemu... Kaspersky jest też niezły... ale nie wykrywa tyle co NOD32. Norton to totalna lipa... jedynie narzędzia mogą się przydać. NOD natomiast jest szybki, skuteczny i nie obciąża systemu, więc nadaje się również do starszych kompów. Poza tym wykrywa różnego rodzaju trojany na co nie można zawsze liczyć w innych antywirach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzywam antivir personal... a wczesniej avg 7, nod32... bo te kompa nie mula jak kaspersky, norton i wiele innych

1338517[/snapback]

Kaspersky muli kompa? :lol: wez mnie rozsmieszaj. Mam kompa w podpisie i kasperskiego nie odczuwam. A wiruski elegancko wykrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! Do ankiety wpadł chochlik!!! Dotyczy to produktu Mcafee. Dotychczasowa nazwa to Mcafee Antivirus, a powinno być Mcafee VirusScan. Wszyskich zainteresowanych przepraszam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używałem MKSa ale mi walił bluescreenami

wiec przerzuciłem się na Avasta

z którego nie jestem zbytnio zadowolony - bo jak dla mnie chodzi gorzej (mulenie) od MKS

obecnie jestem poszukujący

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemq

Panda Antywirus platinum 7.07.02.

jestem z niej nawet zadowolony.

A tak dla pewności to czasem urzywam nod 32 ( równiez dobry antywir)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F-Secure w półrocznym trialu. Wcześniej EZ Antywirus w rocznym trialu, ale się znarowił i wyłączyło się aktywne skanowanie - stąd zmiana. Na żaden z nich się nie mogę poskarżyć w tercecie z Kerio P.F. oraz Spybot S&D stanowią solidną ochronę.

Na dokładkę co jakiś czas Ad-aware i MKSvir skaner on-line.

W ostateczności skaner antywirusowy ze stron Symantec'a. (niestety jedynie wykrywa a nie usuwa)

OT On

Raz jeden się zdarzyło, że wykrył vir'a, ktorego reszta ww. towarzystwa nie zauważała. A vir wredny był bo rozsysłał trefną pocztę z mojego IP, bez mojej wiedzy ofkoz.

Adminki mojej sieci mnie nawet z tego powodu odcięli od świata. Ale jak tek skurczyvira dorwałem to zrobiłem mu taką dezynsekcję, aż miło :)

OT Off

Generalnie paskudy wykańczam na wejściu :D

Edytowane przez wheelerfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...