Skocz do zawartości
Neo_x

Podkrecanie Myszki....

Rekomendowane odpowiedzi

siemacie. byl juz podobny topic z tego co pamietam.. ale przejrzalem forum, google i inne szukajki.. ale za diabla nie moge sobie przypmniec jak sie nazywal programik ktory zwiekszal czestotliwosc na usb... jak ktos pamieta jak sie ten programik nazywal to niech poda nazwe a potem usuncie ten topic ;) :)

dzieki i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ten programik daje i czy nie s[ciach!]oe sobie skanera drukarki itd. i czy będzie to działać na mojej bezprzewodowej myszce logitech(nie pamiętam modelu ale razem z klawiaturą w zestawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podkręciłem razerka i działaŁ świetnie, wróciłem do ustawień fabrycznych ponieważ na 500MHz wysypał mi się pad itp, skopiowałem oryginalny plik z płytki z windowsa i jest już ok B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem.... nie moge w systemie znależdzć tego usbport.sys wyszukiwara nic nie znajduje może wiecie gdzie to można znależdżć???? i ponawiam pytanie czy nie zwale drukary itp.

 

EDIT: Już znalazłem :) ale teraz mam następny probem a mianowicie standartowo w mauserate mam 50hz mało nie??? :? dałem na 500hzito nic nie dało :mur: czy to może dlatego że jest to myszka bezprzewodowa i kulkowa????

Edytowane przez bjabrzyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh szkoda bo ta myszka+klawa 4 lata temu kiedy je kupowałem kosztowała 200$ nie złotych tylko dolców i nie mam z nimi żadnych problemów są super i są bezprzewodowe i wogóle... szkoda mi tej mychy :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te patchery go... daja za przeproszeniem. Zmniejszaja jedne opoznienie z ~20ms do 8-12ms... przy 1000/500hz. Zeby zobaczycz wieksza roznice musielibyscie miec duzo fps w grze. Zeby w polni wykorzystac 500 trzeba miec tyle fps...

 

Mychy microsofty sypia sie powyzej 500mhz. Logiki do 1000 spokojnie.

Zapamietajcie ze to zmienia sensa ale delikatnie ale ja to czuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!!!!: Miałem wgrany plik z 500mhz i mój pendrive kingston data traveler 2 256mb nie chciał pójść i komp od razu cały sie tak mulił że myszka przestała działać komp nie reagował wyciągam pendriva cudowne 'odmulenie' wkładam zonk wyciągam ok wgrałem orginał i wszystko chodzi jak cud miód i orzeszki ;-) więc nie wim jak wasze pamięci to zniosą ale tylko ostrzegam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...