Skocz do zawartości
Dzieju

Zagadka !

Rekomendowane odpowiedzi

no panowie i panie (jezeli tu jakims cudem trafia) jest duzo odpowiedzi ale zadna trafna

 

zapraszam zapraszam bo to ciekawe , a jakie banalne :P

 

ps. byla ksiazka na taki temat z takimi fotosami to fakt :)

 

http://212.87.240.210/~dzieju/forum/foto/inne/1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to napis lepper? :wink:

 

@ GreeN_DG: Zdradź ten sekret jak na to patrzeć, bo nie umiem tego dostrzec, nawet wiedząc co tam jest...

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyluzuj jest weekend a to fajna zabawa i forum reklamuje nowo otwarte :)

 

zebyscie wiedzieli jaki mam ubaw z waszych odpowiedzi :)

 

nawet nie moge powiedziec "cieplo" tak daleko jestescie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koleś na koniu  z mieczem w zbroi i  z chorągwią ... kiedys uczyłem sie kilka godzin na to patrzeć i teraz to odrazu widze ...

1338699[/snapback]

 

no i qrde mamy zwyciezce :(

 

prosze o linki do podobnych fotosow :)

 

albo ja wiesz jak to sie nazywa to podaj bo znalazlem to przypadkiem a juz nie pamietam jak to sie zwie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam .. to jest stare ... mam gdzieś w klamotach całą książke z obrazkami .. pamiętam jak pierwszy raz do tego siadlem po 2 h mialem dosyc a tu nagle wyłania sie koles z oszczepem .. przestraszylem sie . heheh .. ciężko wytlumaczyc jak do tego dojść .. trzeba dosc blisko miec oczy od rysunku tak ze 35 centow i starać się patrzyć tak jakby za obrazek ( lekki zez ) ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ja ciez nie p.i.e.r.d.o.l.e - JAKI WYPAS!!!!!!!!!!!! pierwszy raz mi sie udalo to obejrzec... efekt miazdzy po jajach

 

moja rada... zaczac bardzo blisko monitora - kilka centymetrow i szukac glebi ostrosci... jak sie zlapie jakis element to potem zaczynaja sie wylaniac kolejne... jak widizmy juz wszystko to mozna sprobowac oddalac glowe od monitora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurczaki a wychodzi wam zobaczenie tego na monitorze crt :/ : x to mi cos tam wypuklego ejst ale nie to co trzeba :F dawno temu w gazecie jakiejs to bylo i wtedy widzialem te rozne gowienka a teraz :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...