Skocz do zawartości
aiding

Systempc - Zapraszam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym pochwalić się stroną http://www.SystemPC.pl. Jest to Vortal Komputerowy. Zapraszam na niego, gdyż myślę że warto, jestem tam z-ca naczelnego. Myślę że grafika jest jest ładna i zachęca treścią.

P.S. Poszukujemy ludzi do pomocy przy pisaniu artykułów i newsów. Chęni na GG: 2736609

 

Pozdrawiam :D :D

Edytowane przez aiding

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

jportal 2...

Stronka nawet dośc spoko, ale można by dodać troche więcej działów. Ale dużym plusem jest to że można troche pocztać, bo troche dużo tych newsów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

660KB danych na pierwszej stronie??? Biedni modemowcy...

1342934[/snapback]

Dzięki za ostrzeżenie :|

Jak mi się jakaś strona (prócz flaszy) ładuje więcej niż minutę, to killuję.

Tą zobaczę z ciekawości ile się będzie otwierać (nic innego nie będę ściągał)

3....2....1... Start :)

 

0:01:09:61

W związku z tym raczej nie będę częstym gościem tego vortalu.

Nauczcie się oszczędności, bo duża ilość danych wysyłanych raczej serwerowi nie służy. Nawet jeżeli nie ma dużego ruchu- może was to zabić. Policz sobie ile danych ściąga 10 osób odwiedzających jednocześnie waszą stronę.

Edytowane przez MareCeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi strona laduje się w góra 10 sekund. Zalezy chyba od tego polaczenie z internetem oraz jaki mamy komputer. Pozdro...

1344531[/snapback]

To ci przecież MareCeK zmierzył ile to zajmuje modmowcom. Więc wypadałoby coś z tym zrobić bo nawet sieciom 512kb zajmuje to trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaladowanie stronki na laczu 256kbps zajmuje okolo 10 sekund (czysta przegladarka, zeby czasem obrazkow z cache nie pobralo ;)). Faktem jest, ze ilosc obrazkow i reklam powala i to jest glownym problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum to wielka kicha, oczywiście SystemPC. Gorących tematów nie można rozróżnić od zwykłych. Z chęcią się nie zaloguje. I nie wiem po co to zrobili? To samo znajde na http://in4.pl .

Edytowane przez munio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest forum. Jakoś nikt na nie nie narzeka, dlatego po co mamy zmieniać ?? Możę od razu na PHPBB ??

 

P.S Taka rada. W opcje dodaj odpowiedz klika się raz gdyż jak się kliknie dwa razy to odpowiedz sie podwaja.

Rada na przyszlość

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...