Skocz do zawartości
point24

Problemy Z Kasrta Radiowa Wireless - G Pod Xp ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Problem dotyczy mojej kart sieciowej Sprawa wygląda dość dziwnie Słuchajcie.!

Jakis czas temu postanowiłem złozyć komputer - z

- Procesor ( AMD's AMD64 Platform 3000+ Microprocessor)

- chłodzenie ( Zalman CPU Cooler, CNPS7700-Cu, Pure Copper, Support Socket Intel Pentium4 775/ 478, AMD 754/ 939/ 940. Retail box )

- Zasilacz (350 W ANTEC MODEL SL350)

- Płyta głowna (K8M Neo-V ATX Socket 754 Motherboard for AMD Athlon 64 Processors)

- 512 MB ramu

- Grafika (GeForce FX 5500oc Video Card, 8x AGP, 256MB DDR)

I postanoiwiłem to wszystko złozyc i postawic ok wszystko pieknie działa bez zarzutów ale..

Podłaczenie w sieci lan Radiowe nie chce mnie działac na dole w mojim domu jest urzadzenie ktore wysyła mnie na gore sygnał internetowe (nazywa sie BROADBAND ROUTER MODEL WRG54G ver 1.1)

Na gorze jako odbiornik posiadam karte lan Wireless- G PCI Adapter Model WMP54G. Njciekawsze to to we wszystkim, żę Kiedy zainstalowałem na nowym sprzencie czystego windowsa XP postanowiłem skonfigurowac Sieć i Kiedy zinstalowałem sterowniki do płyty głownej i grafiki instaluje do sieci sterowniki ok wszystko pieknie sie zainstalowało ale nie działą mnie internet nie wiem dla czego ale najciekawsze to jak wykrece z tyłu tej kart antenke (Wtedy mam słaby sygnał połaczenia) internet działa ? Dlaczego keid ywkrece znow antenke przepływ mam 54 MB To znow ginie i siada połączenie jak by ja juz nie wiem co mam zrobic kiedy wyjołem wszystko z mojej duzej obudowy ATX i luzem połozyłem postanowiłem sprawdzic czy zadziałą zadziałało normalnie bez obudowy połączenia itp. Ale czy to wina obudowy moze być ? ze w obudowie bez anteny działa a z antena nie ?

Prosze o jakies rozwiazanie problemu.. point

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...