Skocz do zawartości
Krzysiek.R

9800pro Medion Vs 6200@6600

Rekomendowane odpowiedzi

to:

 

1340572[/snapback]

ejejejejj!! kolejny loluś. Kto powiedział ci, że mediony się sypią? Babcia?

Wsadż sobie teksty tego typu między bajki.

Sory, że cie jade, ale nie jesteś piewrszym, który wypowiada się na temat będący mu tak odległy jak mi Księżyc. Nikomu na forum medion jeszcze nie padł(odpukać), mimo usilnych starań ze strony użytokownika(hardcorowe kręcenie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejejejejj!!  kolejny loluś. Kto powiedział ci, że mediony się sypią? Babcia?

Wsadż sobie teksty tego typu między bajki.

Sory, że cie jade, ale nie jesteś piewrszym, który wypowiada się na temat będący mu tak odległy jak mi Księżyc. Nikomu na forum medion jeszcze nie padł(odpukać), mimo usilnych starań ze strony użytokownika(hardcorowe kręcenie)

1340597[/snapback]

No moze tu na forum nie padl nikomu, ale gdzies na zagranicznym forum czytalem ze sie sypia. Linka w tej chwili nie podam. Nie masz sie co unosic, widze ze masz ta karte i nie zycze Ci zeby skonczyla tak jak opisywane na tamtym forum karty. BTW gwarancje na nia masz ? :) Bo to dosc wazna sprawa...

Edytowane przez klmn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam medionka i gwara jest

1340614[/snapback]

MHM. A dłuższa niz 3 miesiace :) ? Wiesz nie to zebym sie czepial, ale sprzet poprostu sie psuje. Zwlaszcza jak go oc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty sie tak klmn czepiasz tych medionow. Ja tam tez slyszalem duzo dobrego o nich. Wystarczy ze Krzysiek.R poszuka z dluzsza gwarancja i na pewno nie pozaluje.Ja bym nie bral tego Radzia co poleca klmn...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolo parę dni temu zastanawiał się czy barc gf6600 czy mediona 9800pro

wziął mediona i tak go skręcił że mnie skręciło z moim sapphirem

poza tym r9800pro ma 256bit szyne pamieci

ja bym brał medka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a jak prezętują sie te dwie karty wydajnościowo,chodzi mi na której będzie można komfortowo pograć,która robi więcej 3dmarków,itp.

tak mniej więcej

a może radek 9800xl mediona zjada 6200@6600 na śniadanie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten gf z taka przepustowoscia pamieci moze sie schowac (gt to juz inna bajka)

u mnie po OC mam ~25GB/s przepustowosci

 

ps. gwary mam 2 latka

a karta raczej nie padnie bo dobrze chlodzona ( z 2 str. wiatraki duze @12V i na ramach revolteki miedziane)

wsio lajtowo chodzi na 400/750

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten gf z taka przepustowoscia pamieci moze sie schowac (gt to juz inna bajka)

u mnie po OC mam ~25GB/s przepustowosci

 

ps. gwary mam 2 latka

a karta raczej nie padnie bo dobrze chlodzona ( z 2 str. wiatraki duze @12V i na ramach revolteki miedziane)

wsio lajtowo chodzi na 400/750

1340996[/snapback]

Twoja karcioszka troszkę gorzej kręci się od mojej. Ale u mnie po godzince w HL2 i wyjściu do windy woda jest tak ciepła, że karta sypie artami nawet na 400mhz!!!! Dopiero po około 30 sek temp minimalnie opada i arty znikają.

I dlatego za tydzień montuje PELTIERA hehehehehe. Mam nadzieję na uzyskanie stabilnych 460mhz na rdzeniu - na 99% osiągnę tyle przy pelcie @5V. Ciekawe co będzie się działo na 15V - pełen mrozik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejejejejj!!  kolejny loluś. Kto powiedział ci, że mediony się sypią? Babcia?

Wsadż sobie teksty tego typu między bajki.

Sory, że cie jade, ale nie jesteś piewrszym, który wypowiada się na temat będący mu tak odległy jak mi Księżyc. Nikomu na forum medion jeszcze nie padł(odpukać), mimo usilnych starań ze strony użytokownika(hardcorowe kręcenie)

1340597[/snapback]

Potwierdzam!!! Mediony to chyba najwytrzymalsze karty na swiecie ;DDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość poli_x

ja bym nie był tego taki pewien :) miałem ten sam problem....co wybrac 6600 czy mediona radka....wybralem 6600 po 1 nowa technologia ze strony ge forca po 2 lepsze stery po 3 wiecej gier robionych pod Nvidie po 4 radek jest dobrze wydajny w scigałkach bo ma 256 bit FAKT w innych grach tez jest BAAARDZO WYDAJNY 6600 jest WEDOLOG mnie o 15-25% słabszy od 9800 PRO (mowa o kreconym 6600) czyli jest na poziomie mediona ale na 6600 masz 24 miesiace na mediona 3 miesiace....podkrecisz go i padnie ci po 6 miesiacach... :) koeljna sprawa coraz wiecej gier jest na nowych silnikach takich jak doom 3,Far Cry ,Half Life sytuacja wyglada tak ze niekrecony 6600 jest lepszy od 9800PRO w Doom 3 jest rowny w FPS w Far Cry i slabszy o 30% w Half Life pomysl jakie byly by osiagi po podkreceniu go o jakies 40% czyli tyle ile mozna go podkrecic....wybor nalezy do ciebie ja wziolem Winfasta 6600 za 500 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie był tego taki pewien :) miałem ten sam problem....co wybrac 6600 czy mediona radka....wybralem 6600 po 1 nowa technologia ze strony ge forca po 2 lepsze stery po 3 wiecej gier robionych pod Nvidie po 4 radek jest dobrze wydajny w scigałkach bo ma 256 bit FAKT w innych grach tez jest BAAARDZO WYDAJNY 6600 jest WEDOLOG mnie o 15-25% słabszy od 9800 PRO (mowa o kreconym 6600)  czyli jest na poziomie mediona ale na 6600 masz 24 miesiace na mediona 3 miesiace....podkrecisz go i padnie ci po 6 miesiacach... :) koeljna sprawa coraz wiecej gier jest na nowych silnikach takich jak doom 3,Far Cry ,Half Life sytuacja wyglada tak ze niekrecony 6600 jest lepszy od 9800PRO w Doom 3 jest rowny w FPS w Far Cry  i slabszy o 30% w Half Life pomysl jakie byly by osiagi po podkreceniu go o jakies 40% czyli tyle ile mozna go podkrecic....wybor nalezy do ciebie ja wziolem Winfasta 6600 za 500 zł

1341310[/snapback]

Hahaha ;-) Driver'y NVIDII sa lepszed od ATI ? ;-D (jak juz gdzies pisalem lubie i ATI i NV, ale co do driverow to ATI sa jednak... lepsze) ... no a poza tym nie rozumiem wywodu... ;-) Piszesz, ze Medion lepszy, ale ze wybrales Winfasta?

 

Edit: A... rozumiem... A wiesz ze Mediona mozna podkrecic o prawie 100% ? :))) U mnie Medion Radeon 9600 TX chodzi @ 550 Mhz! :)

 

A tak w ogole, to Krzysiek.R mowil o GF6200@6600 a nie 6600@6800 ;P ;-)

Edytowane przez flasht

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość poli_x

Hahaha ;-) Driver'y NVIDII sa lepszed od ATI ? ;-D (jak juz gdzies pisalem lubie i ATI i NV, ale co do driverow to ATI sa jednak... lepsze) ... no a poza tym nie rozumiem wywodu... ;-) Piszesz, ze Medion lepszy, ale ze wybrales Winfasta?

1341371[/snapback]

kazdy mysli inaczej ja wole ze Nvidii sa lepsze.... pisalem ze medion jest słabszy poczytaj dokladnie...wyłacz anizo i wes rozdziałke 1024 i porownaj karty pozniej sie zastanow co bedze wydajniejsze na przyszlosc np przy Unrealu 3 :) czy radkowi pomoze anizo bo sadze ze polegnie przy 800x600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie był tego taki pewien :) miałem ten sam problem....co wybrac 6600 czy mediona radka....wybralem 6600 po 1 nowa technologia ze strony ge forca po 2 lepsze stery po 3 wiecej gier robionych pod Nvidie po 4 radek jest dobrze wydajny w scigałkach bo ma 256 bit FAKT w innych grach tez jest BAAARDZO WYDAJNY 6600 jest WEDOLOG mnie o 15-25% słabszy od 9800 PRO (mowa o kreconym 6600)  czyli jest na poziomie mediona ale na 6600 masz 24 miesiace na mediona 3 miesiace....podkrecisz go i padnie ci po 6 miesiacach... :) koeljna sprawa coraz wiecej gier jest na nowych silnikach takich jak doom 3,Far Cry ,Half Life sytuacja wyglada tak ze niekrecony 6600 jest lepszy od 9800PRO w Doom 3 jest rowny w FPS w Far Cry  i slabszy o 30% w Half Life pomysl jakie byly by osiagi po podkreceniu go o jakies 40% czyli tyle ile mozna go podkrecic....wybor nalezy do ciebie ja wziolem Winfasta 6600 za 500 zł

1341310[/snapback]

Na serio troche sie zakreciles z tym wywodem :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość poli_x

Edit: A... rozumiem... A wiesz ze Mediona mozna podkrecic o prawie 100% ? :))) U mnie Medion Radeon 9600 TX chodzi @ 550 Mhz! :)

1341371[/snapback]

mowa o Medionie 9800 PRO z 3 miesieczna gwarancja....a kolejna sprawa skoro mowicice ze sa takie extra mediony :) to czego jest tylko 3 miechy a nie 24 jak na 99% kart? :) odpowiedz na niezawodnosc znajdziecie sami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy mysli inaczej ja wole ze Nvidii sa lepsze.... pisalem ze medion jest słabszy poczytaj dokladnie...wyłacz anizo i wes rozdziałke 1024 i porownaj karty pozniej sie zastanow co bedze wydajniejsze na przyszlosc np przy Unrealu 3 :) czy radkowi pomoze anizo bo sadze ze polegnie przy 800x600

1341390[/snapback]

No tak... prosze spojrzec na moje edity ;-)

 

A co do 6200@6600 ze niby lepszy od 9800PRO to ja chyba bym sie nie zgodzil ;-) A jesli chodzi o 6600 to niestety wydaje mi sie ze jest nie jest to wersja GT to i tak nie pociagnie sensownie gier przyszlosci ;-) Ale nie ma sie co martwic... gry sa coraz gorsze, nudniejsze i w ogole schodza na psy :) A moze to ja sie starzeje...

 

 

EDIT: Apropos gwarancji... moze dlatego bo te karty sa produkowane tylko do zestawow komputerowych w niemieckich supermarketach? (taki strzal!) Jesli tak to one tak naprawde nie maja gwarancji, a to ze 3 miechy gostek daje to normalnnie szok... jak ja kupowalem mojego R9600TX to dal mi 10 dni !! :))) Nie zawiodlem sie... juz 1.5 roku chodzi i zadnych problemow... karta smierdzi spalenizna, wyciagam z niej siodme poty i naprawde wytrzymalszej w zyciu nie widzialem ... Nawet przez 24h chodzila w ogole bez aktywnego chlodzenia jak mi sie AC VGA Silencer padl... i nic sie jej nie stalo (A BYLA PODKRECONA WTEDY)...

Edytowane przez flasht

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość poli_x

A co do 6200@6600 ze niby lepszy od 9800PRO to ja chyba bym sie nie zgodzil ;-) A jesli chodzi o 6600 to niestety wydaje mi sie ze jest nie jest to wersja GT to i tak nie pociagnie sensownie gier przyszlosci ;-) Ale nie ma sie co martwic... gry sa coraz gorsze, nudniejsze i w ogole schodza na psy :) A moze to ja sie starzeje...

1341402[/snapback]

no 6200 na AGP nie ma gwarancji modowalnosci....wiec 6200 napewno jest cieniutki przy Radku 9800PRO co do 6600 nie bede znowu pisal tego samego :) a co do gier to chyba sie starzejesz :) wychodza nowe gry....ktore w małym ułamku przechodza do histori....Half Life 2....jednak ta gra juz ma zesze...fanow... Doom III (no comment) :) roznie to bywa poprostu samemu trzeba sobie przetlumaczyc w co ja bede grał....a dopiero inwestowac w karte....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość poli_x

no ja na swojego obecnewgo radka 9000PRO tez nie narzekam....chodzi z miesiac bez chłodzenia tzn sam radiator :) wentyl staną :) grzeje sie ze mozna jajka smarzyc no ale chodzi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ;-) Driver'y NVIDII sa lepszed od ATI ? ;-D (jak juz gdzies pisalem lubie i ATI i NV, ale co do driverow to ATI sa jednak... lepsze) ... no a poza tym nie rozumiem wywodu... ;-) Piszesz, ze Medion lepszy, ale ze wybrales Winfasta?

 

Edit: A... rozumiem... A wiesz ze Mediona mozna podkrecic o prawie 100% ? :))) U mnie Medion Radeon 9600 TX chodzi @ 550 Mhz! :)

 

A tak w ogole, to Krzysiek.R mowil o GF6200@6600 a nie 6600@6800 ;P ;-)

1341371[/snapback]

 

6600@6800 ? Powiedz mi jeszcze jak to mozna zrobic "bystrzaku" ;) bez obrazy ale sie nie da :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6600@6800 ? Powiedz mi jeszcze jak to mozna zrobic "bystrzaku" ;) bez obrazy ale sie nie da :)

1342840[/snapback]

Hmm... to takie wirtualne porownanie tylko ;-) poli_x mowil o podkrecanym 6600 a topic jest o podkrecanym 6200 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście poszukali na forum to byście wiedzieli że na mediony jest gwarancja tylko 3 miesiące bo osoba która je sprzedaje kupiła 500sztuk po 250zł w Niemczech bo miały zwalony jakiś system od zasilania i pasta na GPU była zeschnięta ale teraz koleś się już ze wszystkim uporał i karty śmigaja aż miło, ps czy kupił ktoś tego 6200@6600 z allegro bo się zastanawiam nad nią bo dla mnie gwara 3 miechy to trochę za krótko teraz zauważyłem że obok mnie w prolinie są http://www.proline.com.pl/shop.php?prodid=...0305f3132385f41 6600winfasta za 499zł więc chyba bym brał to.

Edytowane przez bryken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość poli_x

ja dzisiaj paczke otrzymałem z moim Winfastem :] kupilem Geforca 6600 jak na Athlona 2000xp+ 512 DIMM (133MHZ) i płyta glowna K7VZA sadze ze wyniki sa bardzo ładne tym bardziej ze sie przesiadlem z Radeona 9000PRO wiec niezły kop :]

3d Marki 2001SE-8711 pkt (tego nie trzeba chyba tlumaczyc)

3dMark 2003-4431 pkt

3dMark 20005- 1885 pkt

 

KARTA NIE KRECONA :] takze ładne są,bogate wyposazenie pudełka...2 giereczki gratis wiec pełen luxus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...