Skocz do zawartości
Davem

Czym Wyczyscic Procesor Z Pasty?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja biore takie pałeczki kosmetyczne zamaczam jedna czesc w wodce ...

1347173[/snapback]

za niedlugo najfajniejszy poniedzialek w roku czyli Wlany Poniedziałek :)

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie coś nowa szukajka nie lubi ;(

Nie moge znaleść z niawspolnego jezyka :mur:

1347224[/snapback]

no to witaj w klubie... bo ostatnio szukalem tez czegos i oczywiscie znalazlem przez google a nie w szukajce... :mur: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

no przeciez ilez mozna dac te wodki :D zwykle to tylko czubeczek zamaczam w niej, tak napisalem zeby inni sie kierowali tym, ze % robi swoje :D

Edytowane przez Bart17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaleca sie aceton lub alk. izopropylowy. ja uzywam zmywacza do paznokci z acetonem i lnianej sciereczki, ktora nie pozostawia wloskow. nie polecam wacika bo zostawwia smieci!

1346528[/snapback]

Potwierdzam alkohol izopropylowy bedzie najlepszy.

Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było ;) ... zmywacz ma jakieś witaminy i inne szity... więc różnej maści rozpuchole (nitro gut ;) ) denaturaty...

 

PS. A najlepiej to by było do wody królewskiej wrzucić na pare chwil :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam procka, jak w podpisie... dziś coś mnie podkusiło, by go wymyć, tak jak stare bartony, niestety, pod IHS na CPU dostała mi sie woda (nie zauważyłem drobnej przerwy w gumie na CPU - przerwa fabryczna, nie wada) i tak... to co mogłem, to wytrzepałem z niego, teraz ile powinienem czekać (i co zrobić), zeby mieć pewność, ze nie mam tam wody (bo raczej, byłoby to zabójswo dla procka)... pomózcie ktoś... zrobiłem pierwszy błąd, że go wyczyściłem, ale teraz nie chcę go stracić... proszę o rady i instrukcje...

 

 

Wczoraj, zrobiłem tak - miał 2x10 min traktowania suszarką, całą noc przeleżał w ciepłym pomieszczeniu. Teraz wstawię go na słonce na parapet, a następnie tuż przed włożeniem dam mu 10 min seans z suszarką - chyba bedzie dobrze ??

 

 

PS. Wczoraj wytrzepałem z niego cała wodę (potem już nic nie było), więc jak coś miało być, to tylko wilgoć - chyba jak na wilgoć, to takie zabiegi wystarczą ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś go wystawię na słońce na godzinę, i potem mu tam podmucham suszarą w tą szczelinę... całą wodę wytrzepalem juz z niego wczoraj i wyssałem, więc już nic nie powinno być, poza ewentualną wilgocią... taka, to chyba powinna wyschnąć po takich zabiegach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe... nastepnym razem wrzuc go do pralki, takiej z opcja suszenia - nie bedziesz mial takiego problemu :D

 

a tak na powaznie: przeczysc go jeszcze raz ale przy pomocy WD40 tylko tak solidnie!!

wd40 wypiera wilgoc , nie przewodzi pradu i doskonale nadaje sie do czyszczenia procow!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale ja się nie pytam, jak go czyścić, ale jak go teraz osuszyć...

1392104[/snapback]

NO TO CI PRZECIEZ NAPISALEM - POTRAKTUJ GO WD-40

WD-40 WYPIERA WILGOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I PRZY OKAZJI NIE PRZEWODZI PRADU, CZYLI NIE ZROBI ZADNEGO ZWARCIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO TO CI PRZECIEZ NAPISALEM - POTRAKTUJ GO WD-40

WD-40 WYPIERA WILGOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I PRZY OKAZJI NIE PRZEWODZI PRADU, CZYLI NIE ZROBI ZADNEGO ZWARCIA

1392136[/snapback]

Ale będę miał syf pod HS'em... 12 godzinne suszenie (suszarka, słonce, cieple pomieszczenie) chyba pozwolą się pozbyć wilgoci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe. WD40. To chyba do zamkow jest. KIedys nim traktowalem zamek stacyjki w matki samochodzie.  :razz:

1392170[/snapback]

a co, nie dała kluczyków :-P

myśle, że te serie suszarką powinny wystarczyć spokojnie, a że tak spytam - dlaczego poprostu nie zerwisesz ihs'a <_<

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle, że te serie suszarką powinny wystarczyć spokojnie, a że tak spytam - dlaczego poprostu nie zerwisesz ihs'a  <_<

1392184[/snapback]

Spoko... jeszcze mu dam tak 2x10 minut suszarą po łbie... czemu go nie zdjemę... bo nie chcę stracić gwary, nie będe się potem bawił w ponowne jego przyklejanie itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co, nie dała kluczyków  :-P

myśle, że te serie suszarką powinny wystarczyć spokojnie, a że tak spytam - dlaczego poprostu nie zerwisesz ihs'a  <_<

1392184[/snapback]

Zeby nie tracic gwary? :D

 

a tak BTW: Procki czysci sie najlepiej benzyna ekstrakcyjna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Po co go w ogole czysciles pod woda? Przeciez ten proc to jeden wielki IHS i nozki po drugiej stronie. Wystarczy tylko przeczyscic blache wacikiem nasaczonym zmywaczem do paznokci i wsio sie blyszczy jak psu jajka ;)

2. Jak juz go jednak zalales woda, to takie sesje z suszeniem, ktore opisales, powinny na 100% zagwarantowac, ze pod blaszka jest juz sucho.

3. Zrywaj blache ;) (patrz podpis) bedzie o wiele chlodniejszy, a calkiem prawdopodobne, ze bedziesz mogl z niego wydusic troche gratisowych MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale będę miał syf pod HS'em... 12 godzinne suszenie (suszarka, słonce, cieple pomieszczenie) chyba pozwolą się pozbyć wilgoci...

1392146[/snapback]

i jak... procek zyje??

 

widze, ze nie bardzo zrozumiales o co chodzilo z tym WD-40

Twoim prblemem w tym przypadku byla wilgoc, ktora moze spowodowac zwarcie!! natomiast WD-40 ma ta wlasciwosc, ze usowa wilgoc (a "syfem" nie ma sie co przejmowac - mniejsze zlo)

 

a tak swoja droga, to mycie go woda nie bylo zbyt madre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...