Skocz do zawartości
smk

Amatorski Mod Budy I Hdd

Rekomendowane odpowiedzi

do tego użyłem wszystkiego co miałem w rękach może nie wygląda to zbujczo ale mi się podoba to dopiero pierwsza pruba taki prototyp na giełdzie kupie jakiegoś big towera i nad nim się bardziej pomęcze! A jest tam jeszcze modzik hdd

zobaczcie i oceńcie (stronka w 30 minut w wordzie) mody bombera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doradźcie mi coś, jakiś serwerek darmowy i stabilny coś prostego podobnego do interji może być obcojęzyczny(w ostateczności, a jeśli to najlepiej angielski), bo ta interia to mnie denerwuje, nonstop prawie 404 a pliki na serweże są bo jak zaglądam na kąto to są katalogi i wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

interia jest normalna.. nawet dosyć normalna... ino ten alias PRV sux.. podaj adres prawdziwego servera to wejdzie bez problemów zawsze....

 

przykąłdowo do mojej www alias prv nieraz nie działa (404).. a jak podam pelzak1.w.interia.pl - działa znakomicie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zajrzeć.

Ogólnie fajnie, że majstrujesz i kombinujesz :) ale te latary na górze budy według mnie mocno chybione. Może to tak tylko wyszło na fotach, ale jeśli mnie miało by tak po oczach dawać to bym lekko oci.piał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wiek nie trafiłeś, mam nieco więcej wiosen, ale to mniej istotne.

Modzik był robiony tak: to, co wpadło mi w ręce montowałem te lampki na budzie dają rade wcale tak mocno nie walą po gałach, a pyzatym mogę je wyłączyć na panelu z wyłącznikami, tak samo jak każdy świecący i dmuchający element.

Moim zdaniem najważniejsze, że mi się podoba.

Ale mam nowy pomysł ten bedzie bardziej udany. na giełgdzie kupuje big towera za 20 zł i tego zrobie tak że bedzie wyglądać lepirj od obecnej budy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...